“من برای این کار آموزش ندیده ام”: اعزام کارکنان وزارت آموزش و پرورش به مدارس با کارکنان ناکاف در نیویورک


هنگامی که شهردار بیل دو بلاسیو دستور واکسیناسیون COVID-19 را برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد ، بارها به خانواده ها اطمینان داد که شهر منابع کافی برای پر کردن تمام جای خالی ناگهانی کارکنان واکسینه نشده در 1800 مدرسه دولتی سیستم را دارد.

این طرح شامل استقرار کارکنان مرکزی – کارکنان وزارت دفاع در ادارات اداری – در مدارس ، به همراه هزاران معلم جایگزین بود.

دی بلاسیو اظهار داشت که این کارکنان تغییر یافته مرکز دارای تجربه و مجوزهای آموزشی برای کار در کلاسهای درس با دانش آموزان بودند.

ما هزاران و هزاران معلم جایگزین واکسینه شده و با تجربه آماده کار داریم. ” این اولین قدم آشکار است ، اما این واقعیت نیز وجود دارد که کارکنان مرکزی دارای هزاران مربی ، مربیان معتبر هستند که در صورت نیاز می توانند نقشهای متفاوتی را بر عهده بگیرند. “

با این وجود ، برخی از کارکنان ستاد بدون آموزش در کلاس درس قرار گرفتند. ارین کوتور ، کارمند اداری مرکزی ، روز دوشنبه به جای دفتر معمول خود در نزدیکی دادگاه Tweed ، دفتر مرکزی آموزش و پرورش ، در منهتن ، در مرکز آموزش اولیه در بروکلین ثبت نام کرد.

کوتور که نقش اداری مدیر آموزش و پرورش ویژه در مدارس چارتر را بر عهده دارد و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، می گوید: “من مجوز کار با کودکان را ندارم ، من به معنای واقعی کلمه هیچ تجربه کار با کودکان را ندارم.”

کوتور می گوید: “بنابراین وقتی من روز دوشنبه در مرکز Pre-K حاضر شدم ، قطعاً فکر کردم که ممکن است یک سرویس دربان برای کارکنان امنیتی انجام دهم ، یا شاید در آشپزخانه یا چیز دیگری کمک کنم.” “و من اساساً یک شناور (غیرحرفه ای) بودم که در بسیاری از کلاس ها حرکت می کردم ، بیشتر با بچه های سه ساله کار می کردم ،” آن را “بسیار شلوغ و آشفته” نامیدم.

کوتور با سه نفر از تیم کوچکش تا 15 اکتبر به مدارس اعزام شد ، گفت که دو همکار دیگر او سعی می کردند تمام تیم را اداره کنند.

سخنگوی DOE گفت که حدود 1000 کارمند مرکزی این هفته در مدارس مستقر شده اند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE روز چهارشنبه گفت: “اکثریت قریب به اتفاق آنها دارای مجوز ، درجه و تجربه آموزشی هستند.” “کسانی که پشتیبانی اداری ، نظارت تکمیلی و موارد دیگر را ارائه نمی دهند.”

دستور واکسیناسیون DOE کارکنان را ملزم کرد که حداقل یک دوز واکسن قبل از شروع روز مدرسه در 4 اکتبر دریافت کنند ، در غیر این صورت آنها با مرخصی استعلاجی بدون حقوق یا استعفا مواجه می شوند. پس از تجدید نظرهای حقوقی و اتحادیه های شهر ، شهر را مجبور به صدور معافیت های پزشکی و مذهبی کرد ، این دستور از این هفته اجرا شد.

DOE O’Hanlon روز چهارشنبه گفت که 95 درصد از تقریبا 148،000 کارمند این بخش واکسیناسیون را انتخاب کرده اند. از 78،600 معلم DOE ، 96٪ یا 75،500 واکسینه شدند. از 23،400 حرفه ای که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کردند ، 93٪ یا 21،600 واکسینه شدند.

با این وجود ، این دستور به این معنا بود که هزاران معلم واکسینه نشده و متخصصان حرفه ای این هفته برای کار درخواست نکرده اند ، غیبت هایی که می تواند دانش آموزان با نیازهای ویژه را تحت تأثیر قرار دهد.

پائولت هیلی ، یکی از اعضای هیئت آموزش و پرورش ویژه شهر ، که پسرش لوکاس قرار است کار و گفتار درمانی خود را از طریق DOE انجام دهد ، گفت که این هفته خدمات به طور ناگهانی لغو شد.

هیلی گفت: “آنها یک ایمیل از طریق Google Classroom ارسال کردند که به آنها اطلاع می داد که آنها را برای پوشش سایر کلاس ها در سایر محل های کار کشانده اند و این هفته قادر به ارائه درمان نخواهند بود.”

واورکا گفت ، متخصصی که با پسر هفت ساله اش جسیکا واورکا تئو در مدرسه بروکلین کار می کرد ، به او گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

سرانجام پنجشنبه حرفه ای جدید به پسر او اختصاص داده شد ، اما کودتا به این معنا بود که تئو ، که نیازهای ویژه زیادی دارد ، چندین روز پشتیبانی مناسب دریافت نکرد – از جمله دسترسی منظم به غذا به دلیل اختلال خوردن. واورکا به جای او او را در خانه نگه داشت.

واورکا می گوید: “کارهای کوچکی که (غیرحرفه ای) باعث می شود زندگی کودک درست کار کند و به آموزش دسترسی داشته باشد ، به کسی گفته نشده است.” “و چگونه می تواند باشد؟” مخصوصاً وقتی پرسنل مرکزی به شما مراجعه می کنند؟ چگونه می توانستند کودکان را بشناسند؟ “

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری برای معلمان DOE بود که خود را تغییر داده یا تحت پوشش همکاران مفقود شده قرار گرفتند.

کری مک کورمک ، که در کالج های پایه یازدهم و دوازدهم و سمینارهای شغلی در آکادمی آینده شرق برانکس تدریس می کند ، می گوید: “هر روز ما چند نفر را بیرون می بریم و مردم هنوز جذب آن می شوند.” “ما یک معلم داشتیم که به تازگی به یکی از مراکز درمانی اعزام شده بود – بسیار کم و دور – بنابراین اکنون ما دو معلم داریم که کلاس های او را پوشش می دهند.” او معلم ریاضیات است ، بنابراین برخی از کلاسهای دیگر او را انتخاب کردند. “

مک کورمک افزود: “همه خسته شده اند.”

کوتور گفت که مرکز آموزش اولیه ، جایی که او در آن قرار دارد ، چهار کارمند خود را به دلیل دستور واکسیناسیون از دست داد.

او می گوید: “معلمان قطعاً به کمک نیاز داشتند ، فقط در کلاس درس بیشتر دست داشتند.” “اما این بسیار زیاد است زیرا … من می خواهم مطمئن شوم هیچ اتفاقی برای هیچ یک از بچه ها نمی افتد.” برخی از کودکان نیاز به توجه بیشتری دارند و من برای این کار آموزش ندیده ام. “دیدگاهتان را بنویسید