منتخبی از بهترین ردیاب های تناسب اندام 2021 | تناسب اندام کندی


ردیاب های ورزشی دستگاه های پوشیدنی هستند که فعالیت بدنی شما را ثبت می کنند و اطلاعات مهمی را برای کمک به شما در زندگی سالم ارائه می دهند. این دستگاهها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، پیگیری می کنند.

ده ها ، اگر نه صدها ، گزینه هایی برای انتخاب وجود دارد. برای راهنمایی در طیف گسترده ای از گزینه ها ، ما لیستی کوتاه از موثرترین پیست های تناسب اندام ارائه کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات زمانی مفید واقع شده باشد که سلامت شما بهتر درک شود. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و مدل های برتر را برای کاربران پیدا کنید.

گزینه های کمتر را بیابید

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. Fitbit Charge 4 ارتقاء یافته جایگزین Charge 3 شده اما بسیار گرانتر است. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که ممکن است برای کسانی که در خانه هستند یا در خانه کار می کنند استقبال بیشتری کند.

علائم موثرترین آثار ورزشی چیست؟

مربیان تناسب اندام ردیابی دقیق طیف وسیعی از فعالیتها ، از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را ارائه می دهند. در اینجا برخی از مزایای داشتن یک ردیاب تناسب اندام عالی وجود دارد:

  • GPS سریع ، دقیق ، قابل اعتماد
  • اجتماع بزرگ کاربران
  • طراحی زیبا و دلنشین
  • پایداری
  • ذخیره سازی موسیقی در سطح

ردیاب های ورزشی سرعت شما را پیگیری می کنند ، به شما اجازه می دهند سرعت خود را مرور کرده و ضربان قلب خود را در طول روز کنترل کنید. برخی از مدلها برای کاهش قیمت ، مدلهای پاره بدون موسیقی سطح ، GPS و سایر ویژگیهای غیر ضروری را ارائه می دهند.

با خواندن دقیق ، یک ردیاب ایمن ، قابل اعتماد و با کاربری آسان پیدا کنید. مدلهای پیشرفته تر عمر باتری و مقاومت در برابر آب را نیز افزایش می دهند. بیشتر مدلها مزایای راحتی و سبک بیشتری را ارائه می دهند که باعث می شود در هر مکانی راحت بپوشید. علاوه بر این ، توانایی ادغام ردیابی خود با برنامه های آنلاین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را هر کجا که هستید مرور کنید.

بهترین ردیاب های ورزشی 2021

فعالیت بدنی خود را با بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود از جمله موارد زیر افزایش دهید ، بزرگنمایی کنید و تقویت کنید.

  • شارژ Fitbit 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin vvvport

صرف نظر از ردیاب تناسب اندام که انتخاب می کنید ، مهم است که خدمات ورزشی را پیدا کنید که اهداف خاص سلامتی را برآورده می کند ، مانند آنچه در Kennedy Fitness موجود است.

آهنگ تمرین خود را بیاورید!

پس از انتخاب ردیاب تناسب اندام که نیازهای شما را برآورده می کند ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. تمرینات تمرینی کندی باز هستند و تمرینات قدرتی و دستگاه های قلبی و کلاس هایی را ارائه می دهند که برای اهداف پزشکی کاربردی مانند فشار خون پایین یا سطح کلسترول ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند کلی سلامتی و سلامتی ، همین امروز از باشگاه بدنسازی کوه Mullica یا مکان دیگری دیدن کنید!دیدگاهتان را بنویسید