مطالعه برای یک مدرک علوم ورزشی

در حین تحصیل در رشته علوم ورزشی، ایده انجام تمرینات قلبی شدید برای گذراندن دوره، بهترین کلاس برای این مدرک خواهد بود. با این حال، این نمی تواند دور از واقعیت باشد. در واقع، در مورد علم پشت ورزش و تغذیه بیشتر خواهید آموخت. با مطالعه روانشناسی و فیزیولوژی در پشت روش های ورزشی خاص، به یک مربی و ورزشکاران تبدیل خواهید شد. به عنوان بخشی از دوره، شما باید در مطالعات علمی و ورزشی شرکت کنید که در آن ورزشکاران می توانند به دقت هنگام ورزش تحت نظر باشند. این بدان معنی است که شما باید داده ها را تجزیه و تحلیل کنید و فرمول های تمرین را تجزیه کنید تا بتوان از آنها به عنوان بخشی از یک رویکرد سیستماتیک استفاده کرد.

معلم تربیت بدنی می گوید: “دانش آموزان ما اگر می خواهند این درس را بگذرانند باید در تحقیقات خود واضح و دقیق باشند. دانش آموزانی که علاقه زیادی به ورزش و ورزش دارند معمولاً کسانی هستند که سخت تر مطالعه می کنند و درس را آسان می کنند.” مایکل لاک

مدرک علوم ورزشی می تواند شغل ایده آلی برای شما باشد. ممکن است در حال تحقیق و نوشتن برای مجلات تناسب اندام، ورزشکاران، مربیان ورزشی، متخصصان تغذیه، مطالعات ورزشی، تست های پزشکی، تحقیقات پزشکی و حتی المپیک باشید. مشاغل مختلفی وجود دارد که فارغ التحصیلان می توانند به آنها پیشنهاد شود، امکانات واقعاً بی پایان است. حتی به دانش‌آموزان خوش‌شانس در ایالات متحده و بریتانیا این فرصت داده می‌شود که در پشت صحنه بازی‌های المپیک 2012 کار کنند و تحقیقاتی را برای ورزشکاران فراهم کنند تا تمرینات خود را شخصی‌سازی کنند.

فارغ التحصیلان علوم ورزشی همچنین می توانند در جهت ارائه توصیه های عملی به عنوان یک درمانگر تناسب اندام منشعب شوند. این می تواند به معنای ارائه خدمات به مردم، ورزشکاران، افراد مشهور و بیماران بیمارستان باشد. مجموع دستمزد سالانه از 25000 تا 50000 دلار متغیر است. مشاوران تناسب اندام می توانند هر ساعت بین 20 تا 30 دلار صورت حساب بدهند. این که آیا تصمیم به استخدام یا خوداشتغالی دارید کاملاً به شما بستگی دارد، خبر خوب این است که شما این آزادی را دارید که با مدرک علوم ورزشی به دنبال مشاغل مختلف باشید.

البته باید به ورزش و ورزش علاقه داشته باشید. تحصیل در مقطع تحصیلی می تواند تجربه لذت بخشی باشد و می تواند فرصت های زیادی را فراهم کند. اگر تمایل به ادامه دادن داشته باشید و حتی این امکان وجود دارد که بتوانید کتابی در مورد تحقیق خود بنویسید، مشاغل برای شما باز خواهد شد.

اگر به دنبال مسیر شغلی متفاوتی هستید که بتواند عمقی درونی به علم ورزش بدهد، اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه تغذیه بر فیزیولوژی بدن تأثیر می‌گذارد و فرصت کار با ورزشکاران حرفه‌ای در رویدادهای ورزشی بزرگ را دارید، مدرک علوم ورزشی ممکن است فقط همانی باش که به دنبالش هستی