مصاحبه-سانجی کومار، بنیانگذار و دکتر ویتامینهات

شرکت ما Sub Dairy Varion FoodSciences Pvt Ltd. با فرض ارائه راه حل های موثر و مقرون به صرفه برای علاقه مندان به مراقبت های بهداشتی تاسیس شد. امروزه، شرکت ما بزرگترین مجموعه مکمل‌های غذایی اصیل هندی را در همه دسته‌ها ارائه می‌کند که شامل همه مارک‌های اصلی می‌شود. این تیم از یک تیم چهار نفره در ژوئن 2016 به بیش از 10 نفر رسیده است و هدف آن تبدیل شدن به numero uno هند در این بخش است. تیمی متشکل از متخصصان تغذیه، مشاوران و کارشناسان محصول آموزش دیده به مشتریان کمک می کنند تا محصول/خدمت مناسب را از طریق چت زنده، ایمیل و تلفن انتخاب کنند.

سانجی کومار، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل این شرکت، با به اشتراک گذاشتن بینش خود در مورد تجارت، می‌گوید: «ما بهترین محصولات بهداشتی و سلامتی را از سراسر جهان تهیه می‌کنیم و از طریق یک تجربه خرید آنلاین ممتاز، آنها را در اختیار هر هندی قرار می‌دهیم. پیشنهاد ما شامل دسته‌هایی مانند تغذیه، ورزش و تناسب اندام، دیابت، لوازم خانگی، چشم، مراقبت شخصی، زیبایی، فرزندپروری، و ارگانیک ممتاز، محصولات سلامت و زیبایی آیورودا است. ما مستقیماً با برندها و کانال‌های مجاز آنها کار می‌کنیم تا از کنترل دقیق کیفیت اطمینان حاصل کنیم. و محصولات 100% اورجینال را ارائه دهید.”

ما معتقدیم که زمان آن فرا رسیده است که فناوری عالی، طراحی هوشمند و مراقبت از مشتری برجسته را با هم ترکیب کنیم تا سلامت و تندرستی را به هند ارتقا دهیم. سانجی کومار افزود: در حالی که چالش‌هایی وجود دارد که باید بر آن‌ها غلبه کرد، اما ما بر اساس چشم‌انداز خود هدایت می‌شویم تا یک نام قابل اعتماد و شناخته شده در هند باشیم و به مشتریان دسترسی مستقیم به محصولات بهداشتی واقعی با بهترین قیمت‌ها را ارائه دهیم.

این شرکت توسط تمرین‌کنندگان برجسته آیورودا، آیورودا شری MN Choubey و Dr. پروفسور س تیواری و دکتر. N Panchakshri و Dr. R. Panchakshri و دکتر Sid Shastri، بنیانگذاران Jarrow Formulas US و زندگی خود را وقف این صنعت کردند.

ما 3 اختراع برای نوآوری ثبت کرده ایم و مشتاقانه منتظر تیم علمی خود هستیم تا حدود 9 اختراع عجیب و غریب را پشت سر هم پر کند. این باعث افزایش دید ما در بازار به عنوان یک مبتکر مکمل های غذایی برای بازارهای هند و دیگر خواهد شد.

سانجی نظرات خود را در مورد تجارت الکترونیک در صنعت مراقبت های بهداشتی به اشتراک می گذارد

آیا خرید سلامت آنلاین با هر معامله تجارت الکترونیک دیگری قابل مقایسه است یا نوعی تردید وجود دارد؟

اصالت نقش عمده ای در خریدهای سلامت دارد. ما به شدت در زنجیره تامین خود سرمایه گذاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که به طور موثر با محصولات خاکستری/تقلبی مبارزه می کنیم. مصرف کنندگان از این موضوع آگاه نیستند

بازار خاکستری شایع / محصولات تقلبی در سلامت و برای تضمین واقعی محصولات با کیفیت به ما مراجعه کنید.

آیا می توانید بینشی از رشد این شرکت به ما بدهید؟

رشد سریعی از یک تیم کمتر از 5 نفره در حدود دو سال پیش به یک تیم نزدیک به 10+ داشته است. ما با 200 SKU شروع کردیم و اکنون بیش از 3000 SKU در انبار داریم. ما بازیگر غالب در تعدادی از دسته های اصلی خود هستیم و از اکثر زنجیره های خرده فروشی آفلاین در این بخش بزرگتر هستیم.

کدام محصولات در وب سایت خوب عمل می کنند؟

بهترین دسته بندی های فروش ما مکمل های آیورودا برای تمام مسائل مربوط به سبک زندگی مدرن و مزمن و همچنین تغذیه ورزشی، تناسب اندام، تجهیزات بهداشتی، دیابت و غیره است.

چگونه سایت را تبلیغ کردید؟

ما در درجه اول از طریق رسانه های آنلاین تبلیغ می کنیم. این شامل تبلیغات در گوگل، فیس بوک و سایر شبکه های تبلیغاتی، سئو، بازاریابی رسانه های اجتماعی و غیره است.

چگونه این شرکت به عنوان یک برند مراقبت های بهداشتی در آینده به توسعه خود ادامه خواهد داد؟

ما قصد داریم یک فروشگاه برای همه لوازم سلامتی و تناسب اندام باشیم.

یک مجله شروع شد، ایده اصلی پشت آن چه بود؟

ما شاهد شکاف اطلاعاتی در مورد موضوعات مختلف سلامت هستیم. ما محتوای داخلی زیادی داریم که می‌خواستیم با جامعه آنلاین به اشتراک بگذاریم. ساخت مجله اینترنتی اولین قدم است.

مدل تحویل شما چگونه کار می کند؟

ما از طریق شرکای تدارکات مختلف تحویل می دهیم. تحویل معمولاً در عرض دو روز کاری به مترو انجام می شود.

چه نوع تامین مالی دریافت کردید و مدل درآمدی چگونه است؟

ما در ابتدا تمایلی به استفاده از منابع مالی خارجی نداریم زیرا ممکن است انعطاف کسب و کار را از دست بدهیم. ما اخیراً یک مرکز موجود را برای تولید مکمل‌های غذایی خود و گسترش فعالیت‌های خود به دست آورده‌ایم. هنگامی که این کار انجام شد، می‌توانیم به دنبال بودجه باشیم یا مسیر IPO را طی کنیم.

گفته می شود که سایت های تجارت الکترونیک محبوب به شدت خونریزی می کنند. آینده تجارت الکترونیک در هند را چگونه می بینید؟

ما معتقدیم که هند حداقل 3-4 سال طول می کشد تا به عنوان یک بازار تجارت الکترونیک به بلوغ برسد. ما رشد خود را بر پایه‌های قوی استوار می‌کنیم و مطمئن هستیم که فضای زیادی برای رشد برای همه بازیکنانی که همین کار را انجام می‌دهند وجود دارد. ما پایگاهی قوی در بازارهای صادراتی داریم و می‌خواهیم وارد این بازار شویم زیرا سایر کشورها به اهمیت علم و محصولات آیورودا پی برده‌اند.