مسابقات دهکده هالووین 2021 بعد از یک کمک مالی بزرگ Go است


پس از کمی بلاتکلیفی ، روستای محبوب هالووین رژه امسال قطعاً باز خواهد گشت تا حدی به خاطر طرفدار اختصاصی جشنواره که به اندازه کافی سازمان دهندگان را برای موفقیت در این رویداد اهدا کرده است.

طبق اعلام صفحه جمع آوری کمک های مالی ، این جشن 150،000 دلار تعیین کرد و 181 اهدا کننده مبلغ کمتر از 10،000 دلار را کاهش دادند. ظاهراً جیسون فلدمن و همسرش میسی تفاوت را ایجاد کردند.

فلدمن ، که از نظر مالی کار می کند ، گفت: “وقتی خبر شنیدم که مهمانی سالانه دهکده هالووین به صورت رایگان لغو می شود ، بسیار ناراحت شدم. فوراً احساس کردم که برای نجات مهمانی و ایجاد تغییر در شهرمان فراخوانده شده ام.” در یک بیانیه. “راستش ، من به عنوان یک نیویورکی این تمرین را بسیار دوست دارم و واقعاً فکر نمی کنم انتخابی برای شهرمان داشته باشم.”

این نمایش که در امتداد خیابان ششم ، از خیابان اسپرینگ در سوهو تا خیابان شانزدهم در چلسی اجرا می شود ، در سال 2020 به دلیل فاجعه لغو شد. امسال ، سازمان دهندگان سیاست COVID- “ما همه را تشویق می کنیم ماسک بزنند! این باید آسان باشد زیرا هالووین است! خلاقیت ایجاد کنید – برای مخاطبان و شرکت کنندگان! رژه شروع می شود. هنگامی که شرکت کنندگان وارد Parade Road North می شوند در Spring Street ، ماسک تشویق می شود ، اما لازم نیست. “

بیشتر بخوانید: رژه هالووین رژه دهکده نیویورک در میدان بارن آغاز می شود

امسال ، سازمان دهندگان از کودکان می خواهند تا تصاویری را برای میمون های غول پیکر که راهپیمایی را آغاز می کنند ارسال کنند (مهلت 13 اکتبر است). مارشال اصلی رندی رنگین کمان است ، که جایزه خود را برای اندرو کومو در جایی که ثابت می کند “همجنسگرا” است نخواند.

هالووین یکشنبه امسال برگزار می شود ، بنابراین وحشت یکشنبه مانند همیشه واقعی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید