مزایای کاشت با کودک


بیرون آمدن همیشه یک تجربه دلپذیر است. این باغ یکی از بهترین مکان ها برای تفریح ​​خانوادگی است و مزایای زیادی را برای فرزند شما ارائه می دهد.

حیاط خلوت آنها راهی عالی برای شروع یادگیری درس های دنیایی است ، مانند درک بیشتر محیط اطراف ، فعالیت در خانه و کاوش و یادگیری انواع گیاهان باغ خود.

بنابراین اگر انگشتان سبز با خرده خود دارید یا می خواهید چیزی جدید و هیجان انگیز را تجربه کنید ، در اینجا مزایایی وجود دارد باغبانی به صورت خانوادگیبه

درسهایی که باید آموخت

بیرون رفتن کار کرد تعامل را افزایش دهید با یادگیری به طور کلی در بین کودکان.

با همکاری در باغ خود ، شما برای فرزند خود الگویی قرار می دهید که یادگیری می تواند در هر مکانی انجام شود و فرصت یادگیری چیز خوبی است و می تواند سرگرم کننده ای باشد.

همچنین راه خوبی برای فعال سازی آنها به صورت طبیعی است.

عمل رشد هر گونه گیاه و گل به کودکان کمک می کند تا چرخه زندگی را از طریق بررسی رنگ برگها و نحوه جذب خاک توسط آب درک کنند. شکوفه دادن گلها یا ریختن برگها نیز می تواند به توضیح نحوه عملکرد فصلها در بریتانیا کمک کند.

گیاهان حاوی دانه یا میوه راه خوبی برای نشان دادن منبع غذایی ما ، ترویج رژیم غذایی و شیوه زندگی سالم است ، و این یک راه جالب برای ترغیب فرزندان خردسال به غذای جدید است.

پرورش آفتابگردان

وقتی صحبت از نوع چیزهایی می شود که می توانید در باغ خود پرورش دهید ، گل آفتابگردان می تواند برای شما و خانواده شما مفید باشد.

شما می توانید کشت را در پروژه محله ای مانند پیاده روی آفتابگردان بگنجانید ، جایی که می توانید مراحل یک گل آفتابگردان را در باغهای جلویی افراد مختلف ببینید و ثبت کنید. یا می توانید آن را با فعالیت های کودکان در مهد کودک و باغ ، مانند مسابقه آفتابگردان کیدی کارو ترکیب کنید.

این گیاهان زرد زیبا می توانند مزایای بسیار بیشتری نسبت به آنچه از رشد آنها می توان آموخت ، ارائه دهند.

همانطور که قبلاً نیز ذکر شد ، گل منبع سالم دانه های خوراکی را به صورت رایگان ارائه می دهد ، که می تواند به فرزند شما در درک نحوه رشد غذا و رژیم غذایی سالم کمک کند. آنها منبع عالی ویتامین E ، منیزیم ، سلنیوم و سایر مواد مغذی هستند.

آفتابگردان ها همچنین حیات وحش مانند پرندگان و زنبورها را به باغ شما می کشانند زیرا منبع کامل غذا برای آنها است.

تماشای این حیوانات می تواند به کودک خردسال کمک کند تا محیط ، طبیعت و عملکرد طبیعت خود را بشناسد. اگر فرزندان شما بزرگتر هستند ، پرورش آفتابگردان نیز دریچه ای برای درک بهتر گرده افشانی و گرده افشان است.

تحریک حواس

همانطور که کودک شما رشد می کند ، او دائماً در لمس ، بینایی ، صدا ، مزه و بوی خود کاوش می کند – و باغ شما مکان فوق العاده ای برای رشد این حواس برای آنها است.

کاشت گلهای با رنگ روشن یا استفاده از گلدانهای رنگ روشن می تواند به تجربه باغبانی آنها کمک کند. این گیاهان همچنین می توانند از نظر بافت متفاوت باشند و بسیاری از آنها در لمس نرم هستند ، به این معنی که کودک کوچک شما می تواند از بیرون کشیدن دستان خود لذت ببرد.

صداهای باغ نیز مهم هستند.

می توانید صدای خش خش گیاهان و درختچه ها را برای تقویت آنچه در باغ شنیده می شود ، قرار دهید. چرا نباید فعالیتی را شروع کنید و یک تصویر یا چک لیست از حواس مختلف تحریک شده ایجاد کنید؟

افزودن این لایه اضافی برای غنی سازی باغ شما به ویژه به کودکان دارای نیازهای خاص یا معلولیت های حسی کمک می کند ، زیرا همه اعضای باغ می توانند مورد بررسی و لذت همه اعضای خانواده شما قرار گیرند.

حرکت فیزیکی

مهم است که فعالیت بدنی را تشویق کنید و ورود به باغ همیشه یک راه سرگرم کننده برای انجام آن است. فرآیند کاشت و باغبانی نه تنها باعث ایجاد تحرک برای همه می شود ، بلکه کودک کوچک شما نیز می تواند مهارت های حرکتی خوب خود را با کمک تجهیزات متصل بهبود بخشد.

توصیه می شود بر روی برخی از ابزارهای کوچک مناسب کودکان سرمایه گذاری کنید ، که آنها می توانند خود آنها را نگه دارند و از آنها استفاده کنند.

با یک کتری ساده شروع کنید که معمولاً آن را با الگوهای رنگارنگ یا شخصیت کارتونی مورد علاقه تزئین می کنید. سپس می توانید به چنگک ها ، ماله ها و بیل های کوچکی بروید که باغبان کوچک شما از آنها استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید