مزایای ورزش بدنی برای سلامتی | تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ اغلب ، ما بر فواید فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم اما این واقعیت را نادیده می گیریم که مزایای روانی قابل توجهی نیز به همراه دارد. اگر تا به حال تجربه کرده اید که “دونده بسیار بالا است” ، منظور ما را می دانید و تأثیرات روانی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکترا. دانشگاه دوک ، با یک سری آزمایشات تصادفی کنترل شده مشخص کرد که مزایای ورزش برای سلامت روان را می توان با درمان داروهای ضد افسردگی مقایسه کرد.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، ورزش ممکن است دورترین چیزی باشد که به ذهن شما می رسد. با این وجود ، مطالعات نشان می دهد که حتی تمرینات کم تأثیر نیز می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. این مهم نیست آن چیست؟ شما انجام دهید ، فقط برای حرکت

با این وجود ، پیوستن به یک باشگاه ورزشی به شما امکان می دهد تا به جای نگهداری در خانه به انواع فعالیت ها دسترسی داشته باشید ، که این امر شانس شما را برای یافتن چیزی که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب ارائه دهندگان ورزش که خدمات ورزشی تخصصی مانند مشاوره تغذیه رایگان را ارائه می دهند ، هنوز راه دیگری برای بهبود وضعیت روانی شما است.

خواب خوش

خواب ناکافی با بسیاری از مشکلات سلامتی مرتبط است و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، خواب طولانی تری داشته باشند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. دلیلش روشن است: شروع یک برنامه ورزشی باعث می شود دوباره بخوابید.

بهبود تصویر شخص

نه تنها ورزش منظم و خواب ناشی از آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و تکمیل اهداف کوچک می تواند کارهای شگفت انگیزی برای اعتماد به نفس شما انجام دهد. این احساس که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند در رشد نفس کمک کند. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت به عوارض جانبی جالب افزایش سطح استقامت پی می برند.

افزایش انرژی

این توانایی تازه به دست آمده نه تنها به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام شما کمک می کند ، بلکه به فعالیت های دیگر نیز ادامه می دهد. هرکسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام ساده ترین فعالیت های روزانه چقدر دشوار است ، به همین دلیل افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

در حالی که ورزش در نهایت بهره وری شما را افزایش می دهد ، شروع به زمانی که مسائل مربوط به سلامت روان انرژی شما را از بین برده است ، شروع به کار دشواری است. در هنگام شروع یک برنامه ورزشی جدید ، چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

چگونه می توانید شروع کنید و به برنامه ورزشی خود پایبند باشید

Kennedy Fitness دارای مکانهای زیادی در South Jersey است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما با استخر در Turnersville ، NJ ، یا یکی از مکانهای دیگر ما در South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید