مزایای لباس های فشرده

امیدوارم از این بینش در مورد مزایای لباس های فشرده لذت ببرید. من می دانم که تغییر شکل یا کاهش وزن چیزی است که معمولاً وقتی افراد به مزایای لباس های فشرده مانند کمربند، کرست، کرست و غیره فکر می کنند به ذهن خطور می کند. لباس‌های فشرده که به آن لباس‌های فرم نیز می‌گویند، با صاف کردن نواحی دلخواه مانند شکم، کمر، باسن، باسن، پشت و ران، فوراً بدن را شکل می‌دهند و لاغر می‌کنند. لباس‌های فشرده، مانند بادی مجیک آردیس اینترنشنال، می‌توانند ظاهری کاملاً جدید و باریک‌تر به شما ببخشند و نواحی مشکل‌دار را پنهان کنند. طراحی منحصر به فرد Body Magic به شما کمک می کند تا فوراً تا سه سایز لباس را در عرض چند دقیقه از دست بدهید و باعث افزایش لیپوترانسپورت (توزیع مجدد بافت چربی) می شود. آردیس همچنین لباس هایی برای مردان دارد که فوراً کمر را تا سه اندازه کمربند کاهش می دهد. اما جدای از این فواید آرایشی، دلایل زیادی برای پوشیدن این لباس ها وجود دارد.

لباس فشرده علاوه بر تغییر شکل، برای اهداف پزشکی و درمانی و همچنین برای اهداف ورزشی استفاده می شود. کاربردهای پزشکی شامل پشتیبانی ارتوپدی، خدمات بهبودی پس از عمل، توانبخشی تروما و تسکین درد است. (همیشه قبل از پوشیدن این لباس ها برای اهداف پزشکی باید با پزشک مشورت کنید).

به عنوان مثال، پس از لیپوساکشن، اکثر جراحان از بیماران خود می خواهند که این لباس ها را بپوشند تا خونریزی بلافاصله پس از جراحی کاهش یابد و در هنگام بهبودی بدن، تورم کاهش یابد. این لباس ها همچنین عمدتاً برای درمان افراد مبتلا به لنف ادم یا انسداد لنفاوی استفاده می شود. Ardyss’ Body Magic در واقع توسط جراحان ارتوپد برای اصلاح وضعیت بدن و در عین حال محافظت از ستون فقرات و محل اتصال استخوان ران به لگن و پشتیبانی از قسمت فوقانی و تحتانی کمر ساخته شد.

لباس‌های ورزشی فشرده معمولاً از مواد منعطف و کششی مانند اسپندکس یا لیکرا ساخته می‌شوند. این نوع پارچه ماهیچه ها را گرم نگه می دارد و از فشار بیش از حد و خستگی جلوگیری می کند. تولیدکنندگان پوشاک می‌گویند این لباس‌ها ریکاوری پس از تمرین، افزایش قدرت و افزایش عملکرد ورزشی در انواع فعالیت‌های ورزشی را افزایش می‌دهند.

مزایای بیشتری وجود دارد.

تنظیم حرارت نه تنها ماهیچه ها را گرم نگه می دارد، بلکه به طور موثر عرق پوست را از بین می برد و به سیستم خنک کننده بدن در هوای گرم کمک می کند و بدن را در هوای سرد گرم نگه می دارد.

این لباس‌ها همچنین لرزش ماهیچه‌ها را کاهش می‌دهند که پارگی‌های کوچک در بافت ماهیچه‌ای همراه با تجمع اسید لاکتیک است. این کاهش به شما این امکان را می دهد که سخت تر و طولانی تر کار کنید و در عین حال درد کمتری نسبت به حالت عادی احساس کنید.

این لباس‌ها با تسریع جریان خون در عضلات و حذف مواد زائد مانند اسید لاکتیک، گردش خون را افزایش می‌دهند. این به نوبه خود منجر به ریکاوری سریعتر پس از تمرین می شود.

افزایش حس عمقی به اندام های بدن شما کمک می کند تا بدانند نسبت به سایر اندام ها کجا هستند. این به جلوگیری از آسیب کمک می کند زیرا لباس نه تنها پشتیبانی می کند بلکه به شما کمک می کند تا از دامنه حرکتی خود آگاه تر شوید.

در نهایت، به دلیل خاصیت ارتجاعی و حمایتی بافت، عملکرد عضلانی افزایش می یابد. مطالعات اخیر ادعا می‌کنند که کشش در پارچه از چرخه بازتاب کشش/کوتاه کردن پشتیبانی می‌کند، که به توان خروجی کمک می‌کند.

اکنون همه لباس‌های فشرده همه این ویژگی‌ها را ندارند، زیرا برخی برای اهداف واضح طراحی شده‌اند. فقط می خواستم تاکید کنم که این لباس ها خیلی بیشتر از تغییر شکل بدن شما انجام می دهند. با این حال، ویژگی هایی وجود دارد که همه آنها مشترک هستند. پوشیدن آنها راحت است. آنها عیوب را استتار می کنند و به شما کمک می کنند تصویری باریک تر ارائه دهید. Body Magic تنها یکی از بسیاری از لباس های فشرده سازی است که توسط Ardyss International ساخته شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این لباس های استثنایی با من تماس بگیرید.