مری باستت جانشین هوارد زاکر به عنوان کمیسر بهداشت نیویورک می شود


آلبانی – فرماندار دفتر شهردار روز چهارشنبه اعلام کرد که کتی هوچول از مری باست تماس گرفته است تا کمیسر بهداشت بعدی ایالت شود.

باست ، کمیسر سابق بهداشت نیویورک ، مسئولیت کومو را بر عهده خواهد گرفت. هوارد زاکر – که هفته گذشته استعفای خود را اعلام کرد – در گزارشی از پست تأیید می کند که این پایان جستجوی هوچول برای کسب رتبه برتر است.

فرماندار گفت زاکر همچنان در نقش فعلی خود برای کمک در دوران گذار باقی می ماند ، زیرا انتصاب باست از اول دسامبر اجرایی می شود.

بازیابی بلایای ما به رهبری و تجربه اثبات شده برای بهبود عدالت و دسترسی به سلامت در سراسر ایالت نیاز دارد. هوچول در بیانیه ای گفت که باست به خوبی مجهز است که وزارت بهداشت ایالت نیویورک را رهبری کند.

باستت افزود: “من متواضع و مفتخرم که به استان زادگاهم نیویورک بازگشتم تا در این برهه مهم وزارت بهداشت را رهبری کنم.”

پس از استعفای هوارد زاکر ، رئیس کتی هوچول مری باست را منصوب کرد.
جیمز مسرشمیت از نیویورک پست

“این گسترش اهمیت بهداشت عمومی را نشان داد ، در حالی که نابرابری هایی را که منجر به نژادپرستی ساختاری شده است نیز آشکار کرد. با حرکت به سوی پایان دادن به فاجعه ، یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد یک دولت مساوی برای همه نیویورکی ها داریم. من مشتاقانه منتظر همکاری با صندلی هوچول و تیم وزارت بهداشت در این زمینه هستم. ”

باست 68 ساله ، در حال حاضر در دانشگاه هاروارد به عنوان مدیر مرکز بهداشت و حقوق بشر FXB و همچنین استاد FXB در زمینه آموزش بهداشت و حقوق بشر در دانشکده بهداشت عمومی هاروارد کار می کند.

او بین سالهای 2014 تا 2018 تحت شهردار بیل دی بلاسیو به عنوان شهردار بخش بهداشت و بهداشت روانی کار کرد.

دکتر هوارد زاکر
دکتر. هوارد زاکر در نقش فعلی خود برای کمک به دوران انتقال باقی می ماند.
رابرت میلر

اما وی در سال 2018 پس از انتقاد از آژانس خود به دلیل مدیریت گزارشات مربوط به سطح بالای سرب خون در کودکانی که در خانه های عمومی زندگی می کنند ، استعفا داد.

در آن زمان ، باست گفت که این بحث هیچ ربطی به تصمیم او برای ترک ندارد.

تعهد باست در شرایطی مطرح می شود که آژانس از خالی بودن موقعیت ها در میان پیشنهادات قرارداد با شرکت های مشاوره خارجی برای کمک به “اصلاح” این بخش شکایت می کند.

کمیسر بهداشت مری تی باست ، MD ،
مری باست بین سال های 2014 تا 2018 زیر نظر شهردار بیل دو بلاسیو خدمت می کرد.
متیو مک درموت

بر اساس تجزیه و تحلیل پست ، حداقل 60 کارمند مشاغل DOH خود را بین ماه های ژانویه و آگوست ترک کردند.

او بعد از باربارا دبونو و آنتونیا نوئلو ، که تحت فرمانداری سابق جورج پاتاکی کار می کردند ، اولین کمیسر بهداشت سیاه پوستان و سومین کمیسر بهداشت زنان است.

دیدگاهتان را بنویسید