مرکز آزادی خود را بیابید


یوگا یک تمرین بسیار کم تأثیر است ، که به تعادل ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که قرار دادن عمیق و تنفس در هر کلاس برای رفاه کلی خوب است.

اما آیا می دانستید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

کلاسهای گروهی یوگا بیش از تمرینات کششی و آرامش بخش هستند. هیچ حرکت بیهدفی وجود ندارد و هر ایستاده ای که توسط مربی (یا کمربند) هدایت می شود بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به تن ماهیچه ها ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا ورزشی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. معلمان آماده راهنمایی و اصلاح ساختار هستند تا بدون آسیب و بار کامل تکمیل شود.

این یک تمرین ملایم اما نیروبخش است که می تواند در هر سنی ، به ویژه توسط مادران تازه کار ، لذت ببرد و احساس خوبی داشته باشد. بهبودی بیماران از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ بزرگسالان با سفتی و درد آرتروز مقابله می کنند. و افراد مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس.

افرادی که اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند نیز ممکن است وقتی بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و شفاف تمرکز می کنند ، کمک بگیرند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، تسکین عضلات و احساس کلی رفاه دارد.

آیا یوگا را امتحان می کنید؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما یک تجربه ورزش گروهی است که همچنین باعث تشویق و حمایت می شود. تنفس عمیق ، کشش و تقویت دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروز در میان همه چالش های بهداشتی ، شغلی و اقتصادی که با آن روبرو هستیم. اقامت ایمن می تواند ذهن شما را از تمرکز جدید پاک کند و سلامت را بهبود بخشد.

آیا نگران تصاویر دست نیافتنی و ناراحت کننده هستید؟ ما دریافتیم که معلمان برای راهنمایی و اطمینان از یک تجربه راحت و راحت وجود دارند.

خجالت نکشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این آموزش شگفت انگیز بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness با ما تماس بگیرید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید