مردم برادوی می گویند آزمایش کووید را جعلی کرده اند تا به جشنواره های Tonys بروند


یکشنبه شب در مراسم اهدای جوایز تونی ، برادوی برای نجات تماشاگران و بازیگران موضع یکپارچه ای برای استفاده از ماسک های تئاتری قائل شد.

لسلی اودوم جونیور ، مجری برنامه می گوید: “همه در اینجا بزرگ شده و آزمایش شده اند و همه از ماسک استفاده می کنند.” در حالی که از کنار افراد مشهوری مانند برنادت پیترز و لین مانوئل میراندا می گذشت. “هر تئاتر برادوی برای مدتی به این شکل خواهد بود و این طبیعی است.”

اما با اجتناب از خیره شدن دوربین در تئاتر باغ زمستانی ، سخنرانی سرد ماند.

در حیاط میان طبقه ، هنگامی که جنیفر هالیدی آهنگ زیبای “می توانم به تو بگویم” را در مرحله “دختران رویایی” می خواند ، مردی را شنیدم که در مهمانی داغ برای “بازی برده ها” Neuehouse با صدای بلند صحبت می کرد ، که به طور مناسب به اثبات واکسیناسیون و منفی نیاز داشت. آزمایش COVID برای شرکت.

یکی می خندد و دوستان خود را تشویق می کند تا همین کار را انجام دهند: “دستیار من یک عکس منفی از BinaxNow در اینترنت پیدا کرد و او آن را ارسال کرد.” برای مخاطبین پولی شما چندان خنده دار نیست ، دوستان.

در “بازی برده داری” Jeremy O. Harris انتظار می رفت که همه برنده جایزه بهترین بازیکن سال شوند ، و وقتی متیو لوپز “Legacy” برنده شد ، اتاق از سکوت نزدیک غافلگیر شد.

هریس – پخش شده توسط استفان شوارتز هنگامی که او “بد” خود را در Avenue Q در 2004 از دست داد. منابع گفتند و در مهمانی تماشای Neuehouse ، تلویزیون ها پس از سقوط خاموش شد.

طرفداران در هفتاد و چهارمین دوره جوایز سالانه تونی در تئاتر باغ تابستانی شرکت می کنند.
طرفداران در هفتاد و چهارمین سالانه جوایز تونی در تئاتر باغ تابستانی شرکت می کنند.
گتی ایماژ

پارک پر سر و صدا او برای یک رویداد بزرگ سرپوشیده در نزدیکی میدان مدیسون پارک برنامه ریزی شده است. همچنین یکی از معدود جنین هایی بود که کنار گذاشته شد ، همراه با موفقیت برای بهترین موفقیت موسیقایی “مولن روژ موزیکال” ، که بی سر و صدا در میخانه در سبز به عنوان جلسات در فضای باز فقط برای 300 نفر پرتاب شد.

جشنواره های دیگر ، جایی برای رفتن نداشتند ، در کافه های Midtown مانند میخانه Glass House ریخته شد.

برگزارکنندگان می گویند مراسم بزرگ جوایز تونی ، که ابتدا قرار بود در یک چادر در فضای باز برگزار شود ، لغو شده است ، زیرا شهر اجازه نمی دهد. و اگر این را باور دارید ، من یک پل برای فروش دارم.

جان لجند در هفتاد و چهارمین دوره جوایز سالانه تونی در Summer Garden Theater روی صحنه می رود.
جان لجند در هفتاد و چهارمین دوره جوایز سالانه تونی در Summer Garden Theater روی صحنه می رود.
گتی ایماژ
علی استروکر در مراسم هفتاد و چهارمین دوره جوایز سالانه تونی روی صحنه بازی می کند.
علی استروکر در مراسم هفتاد و چهارمین دوره جوایز سالانه تونی روی صحنه بازی می کند.
گتی ایماژ

در باغ زمستانی ، این نمایش به دو قسمت تقسیم شد – نامزدی خشک و قسمت برنده شامل سرویس پخش پارامونت + و یک نمایش پر ستاره در سراسر کشور بود که در CBS منتشر شد. برخی از افراد مشهور فقط برای شبکه پر زرق و برق پخش شدند. کریستین چنووث ، مانند گولیندا خوب در تب “بد” خود ، قبل از ساعت 9 شب وارد می شود.

سر اندرو لوید وببر ، که 18 سال است در “زمستان” در “زمستان” بازی می کند ، به The Post گفت که او بسیار خوشحال است که برای اولین بار در مراسم اهدای جوایز تونی از استخر بازگشته است.

امبر ایمان و آدرین وارن در مراسم هفتاد و چهارمین دوره جوایز تونی روی صحنه صحبت می کنند.
امبر ایمان و آدرین وارن در مراسم هفتاد و چهارمین دوره جوایز تونی روی صحنه صحبت می کنند.
گتی ایماژ

او گفت: “ما شش هفته پیش در لندن افتتاح کردیم – بالاخره – نمایشگاه های ما ، و شما می دانید که بازگشت به اینجا البته فوق العاده است.” “به سختی می توان کلمات را با کلمات بیان کرد ، زیرا برای هر کسی که در تئاتر دخیل است بسیار هیجان انگیز است که برگردد و کاری را که دوست دارد انجام دهد. و این نتیجه نهایی همه چیز است. ما برمی گردیم به آنچه در این سیاره قرار گرفته بودیم. ”

لوید وبر همچنین فاش کرده است که موزیکال محبوب وی در وست اند “سیندرلا” ، از جمله کتاب معروف “وعده دختران جوان” زمرد فنل ، احتمالاً فصل آینده در برادوی افتتاح می شود.

لزلی اودوم ، جونیور  در طول هفتاد و چهارمین دوره جوایز تونی روی صحنه می رود.
لزلی اودوم ، جونیور در طول هفتاد و چهارمین دوره جوایز سالانه تونی روی صحنه می رود.
گتی ایماژ
دارلین لاو ، متیو موریسون ، ماریسا جارت وینوکور ، چستر گرگوری و کری باتلر در مراسم هفتاد و چهارمین دوره جوایز تونی روی صحنه می روند.
دارلین لاو ، متیو موریسون ، ماریسا جارت وینوکور ، چستر گرگوری و کری باتلر در مراسم هفتاد و چهارمین دوره جوایز تونی روی صحنه می روند.
گتی ایماژ

وی گفت: “من فکر می کنم ما تا پایان تابستان سال آینده باز خواهیم شد.”

شما باید سنگ باشید تا دلسرد نشوید و به دیدن برادوی – یک صنعت گیج کننده – بروید تا با بازگشایی اجراهای خود به جشن بازگردید.

اما ، برادوی ، اگر می خواهید در حال حاضر برای مخاطبان خود پیشنهادات ایمنی ارائه دهید ، یک گروه ریاکار نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید