مربی تنیس که نویسنده شد به خوانندگان می آموزد که چگونه در تنیس و زندگی پیروز شوند

مری پت فیلی یک صدای پر انرژی و مثبت در دنیای تنیس است. اکنون او آماده است تا درس‌های تنیس و زندگی را که با صدها دانش‌آموزش به اشتراک گذاشته، برای میلیون‌ها خواننده بیاورد. توصیه‌های عملی او، از جمله دستورالعمل‌های دقیق برای بهبود سرویس تنیس برای بازیکنان تنیس و تمرین‌های انگیزشی مناسب برای هر کسی، باعث می‌شود حتی به نیمکت هم الهام‌بخش به دست آوردن نگرش مثبت و رسیدن به اهدافش شود.

برنده شدن در تنیس و زندگی به مراتب بیشتر از یک کتابچه راهنمای تنیس است. این کتاب به سه بخش تقسیم شده است: بازی سلامت، بازی تنیس و بازی زندگی. هر بخش مملو از داستان‌های زندگی شخصی مری پت، داستان‌های موفقیت دانش‌آموزانش، نقل قول‌های الهام‌بخش، تمرین‌هایی برای کمک به خوانندگان برای دستیابی به اهدافشان و نگرش مثبت هرگز شکست ناپذیر مری پت فیلی است.

مری پت با بیان داستان خود از زنده ماندن چهار آمبولی ریه که باعث کاهش سرعت آموزش تنیس شد، شروع می‌کند. در طول این مدت، او سرعت تدریس خود را برای بهبودی کاهش داد و با نویسنده شدن و نوشتن کتابی که همیشه آرزویش را داشت: برنده شدن در تنیس و زندگی، خود را دوباره اختراع کرد. مری پت علاوه بر استفاده از داستان‌های مبارزه خود به عنوان الهام‌بخش، داستان‌های متعددی از دانش‌آموزان تنیس خود در مورد غلبه بر موانع، از جمله نبرد با سرطان و نابینایی، ارائه می‌دهد.

آمیخته با داستان های شخصی توصیه های عملی در مورد تغذیه، ورزش، و چگونگی حفظ سلامتی خود برای ادامه پیروزی در تنیس و زندگی است. مری پت فیلی درباره غذاهایی که با سرطان مبارزه می‌کنند، اهمیت خواب، فعالیت‌هایی برای کاهش استرس و تکنیک‌هایی برای تمرکز ذهن صحبت می‌کند تا بتوانید در تنیس یا هر هدف دیگری که برای خود تعیین می‌کنید شادتر، سالم‌تر و موفق‌تر شوید.

در قلب کتاب درس های مری پت برای بهبود بازی تنیس شما قرار دارد. فصل 4 دستورالعملی برای هر حرکت تنیس قابل تصور ارائه می دهد، همراه با نمودارهایی برای توضیح مکان ایستادن در زمین هنگام سرویس یا ضربه زدن به توپ. مری پت روش تدریس «تنیس به آسانی ۱،۲،۳» را به دستورالعمل‌های مختلفی تقسیم می‌کند:

چنگ میزنم II. فورهند و بک هند والی. III. ضربه های زمینی با فورهند و بک هند. IV. موضع گیری با پاهای شما. V. دست چپ غیر غالب. VI. نقطه تماس. VII. Finish یا Follow Through. هشتم. شات های رویکرد پیش دست و بک هند. IX سربار X.Serves. XI. بازگشت خدمت. XII. مرحله تقسیم

در پایان کتاب، مری پت همچنین برگه های تقلب مفیدی را برای پاره کردن و قرار دادن در کیف راکت خود برای استفاده آسان در هنگام تمرین ارائه می دهد. توصیه می کنم اینها را فتوکپی کنید زیرا اغلب به آنها مراجعه خواهید کرد. در واقع، من شک ندارم که تنیسورها به زودی دارای نسخه های بسیار فرسوده Winning in Tennis and Life خواهند بود، زیرا آنها بسیار از کتاب استفاده می کنند و به آن احترام می گذارند.

تنیس بازان این کتاب را دوست خواهند داشت! من معمولاً توصیفات را در کتاب نمی خوانم زیرا ترجیح می دهم به جای گوش دادن به آنچه دیگران در مورد آن می گویند، قضاوت خودم را در مورد یک کتاب انجام دهم، اما پیروزی در تنیس و زندگی آنقدر توصیفات در آن است که احساس کردم باید بخوانم. آنها بیشتر آنها از شاگردان مری پت فالی بودند و روش های تدریس، مهربانی، نصیحت و توانایی او را در همگامی با آنها تحسین می کردند – او آنقدر در زمین تنیس با آنها همراهی می کند که حتی بند کفش هایش را هم نمی بندد! این توصیفات کاملاً مرا متقاعد می کند که شاگردان مری پت او را دوست دارند و از آموزش و اشتیاق او بهره می برند. در واقع، بسیاری از شاگردان او به تنیس بازان حرفه ای تبدیل شده اند.

مری پت مرکز این کتاب است. او قصد داشت کتابی درباره تنیس بنویسد. او خیلی زیبا کار کرده است، اما با خواندن این کتاب، شما با عشق به مری پت کنار می آیید. همانطور که یکی از توصیفات شاگردش می گوید: “بعد از کتاب، باید شخصاً مری پت باشد.” این زن به دلیل نگرش مثبت خود هیچ ترسی نمی شناسد، نگرشی که به سرعت در خوانندگان خود القا می کند. وقتی در مورد شرکت او در ماراتن دوچرخه‌سواری از سانفرانسیسکو تا لس‌آنجلس برای جمع‌آوری پول برای مبارزه با ایدز می‌خواندم، تمام راه او را تشویق می‌کردم. او نه تنها دوچرخه سواری کرد، بلکه هفت بار شگفت انگیز از تپه های “دوقلوهای شیطانی” بالا و پایین رفت و سایر شرکت کنندگان ماراتن را تشویق کرد تا در کنار او استقامت کنند.

هنگامی که به عنوان یک دانشجوی کالج برای بازدید از زندان نوجوانان رفت، تحت تأثیر مراقبت و خرد او قرار گرفتم. او نه تنها با زندانیان دوست شد، بلکه زندگی آنها را متحول کرد و به آنها کمک کرد تا یک برنامه تناسب اندام در فضای باز برای بالا بردن اعتماد به نفس خود ایجاد کنند. هنگامی که مری پت با آموزش بازی تنیس به یک کودک نابینا مواجه شد، این کار را با تمام وجود انجام داد تا اینکه پسر موفق شد و تکنیک های عملی و تفکر سریع او باعث شد که این هدف در مدت زمان کوتاهی به طرز شگفت انگیزی محقق شود. خوانندگان به هر کسی که توسط مری پت به او آموزش داده است حسادت می‌کنند و به زودی خوانندگان او برای آموزش شخصی در خانه او را خواهند کوبید.

بسیاری از نویسندگان سعی کرده اند توضیح دهند که چگونه می توان از درس های آموخته شده در یک ورزش برای دستیابی به موفقیت در زندگی استفاده کرد. برنده شدن در تنیس و زندگی کتاب کمیابی است که با موفقیت ارتباط برقرار می کند. موفق می شود زیرا نویسنده آن قبلاً در تنیس و زندگی پیروز شده است، و حتی بیشتر به این دلیل که کتاب او آشکار می کند که با هر سلول وجودش می خواهد دانش آموزان و خوانندگانش همین کار را انجام دهند. دو امتیاز برای مری پت فیلی!

– Tyler R. Tichelaar، Ph.D.، نویسنده The Marquette Trilogy