مدیران فیس بوک می گویند الگوریتم ها از کاربران در برابر “سخنان نفرت انگیز” محافظت می کنند


نایب رئیس فریب خورده امور سیاسی و جهانی این شرکت روز یکشنبه در مصاحبه ای گفت الگوریتم های جنجالی فیس بوک از کاربران خود در برابر محتوای شدید ، سخنان نفرت انگیز و اطلاعات غلط محافظت می کند.

نیک کلگ از فیس بوک در برابر اتهامات فرانسس هاوگن مطلع که الگوریتم های آن به دنبال طعمه و محتوای شدید هستند ، دفاع کرده است – اما تاکید کرد که این شرکت هرگز نمی تواند اطلاعات غلط و سخنان نفرت را به طور کامل از پلتفرم های خود حذف کند.

کلگ دان باش در مورد وضعیت اتحادیه در CNN گفت: “اگر الگوریتم ها را حذف کنید … اولین اتفاقی که می افتد این است که مردم بیشتر ، نه کمتر ، نفرت پراکنی – بیشتر ، نه کمتر اطلاعات غلط” را مشاهده خواهند کرد. “این الگوریتم ها طوری طراحی شده اند که تقریباً مانند فیلترهای بزرگ هرزنامه برای شناسایی و تحقیر محتوای بد عمل می کنند.”

وی گفت: “برای هر ده ها بیت محتوا ، شما فقط پنج بیت سخنان نفرت انگیز را مشاهده می کنید.” “ای کاش می توانستیم آن را به صفر برسانیم. ما یک سوم جمعیت جهان را در سکوهای خود داریم.” البته در سکوهای خود ما خوبی ها ، بدی ها و زشتی های طبیعت انسان را می بینیم. “

کلگ اصرار داشت که باش اعلام کرد که الگوریتم های فیس بوک نقش ویژه ای در آماده سازی برای شورش کاپیتول شورش در 6 ژانویه ندارند. او در “Meet The Press” شبکه NBC به چاک تاد گفت که ادعای هاوگن مبنی بر اینکه فیس بوک اقدامات کاهش کاربران را لغو کرده است. کانالهای پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020 “به سادگی واقعیت نداشت”.

کلگ به تاد می گوید: “در حقیقت ، ما اکثریت قریب به اتفاق آنها را تا زمان افتتاحیه رها کردیم و برخی را برای همیشه در محل خود نگه داشتیم.”

وی گفت که این شرکت “ابزارهای ساده” – مانند کاهش توزیع ویدئو ، فرصت های مشارکت مدنی و تبلیغات سیاسی – را لغو کرده است که ناخواسته “بسیاری از محتوای سرگرم کننده قانونی و بی گناه قانونی را به خود اختصاص داده است.”

نیک کلگ ، مدیرعامل فیس بوک ، پشتیبانی از شورش های فصل 6 توسط الگوریتم های این پلتفرم را رد می کند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ
تصویر لوگوی فیس بوک با افراد روی لپ تاپ
فیس بوک نیز به دلیل عدم رعایت اعتدال توسط کارتل های مواد مخدر ، قاچاقچیان و پدوفیل ها مورد تحقیق قرار گرفته است.
رویترز

کلگ گفت: “ما این کار را به ندرت انجام دادیم.” “ما به سادگی محتوا را کاملاً عادی می گذاریم تا کمتر در پلتفرم خود منتشر شود. ما این کار را به دلیل شرایط استثنایی انجام دادیم. “

کلگ به تاد گفت که “ایجاد یک تنظیم کننده دیجیتال” و تعیین قوانین برای حفظ حریم خصوصی و تعدیل محتوا به عهده کنگره است.

وی گفت: “من فکر نمی کنم کسی بخواهد یک شرکت خصوصی درباره این مصالحه های بسیار دشوار بین ، از جمله ، آزادی بیان از یک سو و تعدیل یا حذف محتوا از سوی دیگر تصمیم بگیرد.” “یک اختلاف سیاسی اساسی وجود دارد.” راست فکر می کند … ما بیش از حد محتوا را سانسور می کنیم ، چپ فکر می کند که ما به اندازه کافی از شر آن خلاص نمی شویم. “

نیک کلگ ، معاون سیاسی و امور جهانی فیس بوک.
نیک کلگ ، مدیرعامل فیس بوک مدعی است که “فرصت های مشارکت مدنی و تبلیغات سیاسی” به شهرت شرکت لطمه می زند.
dpa / image اتحاد از طریق Getty I

کلگ به جورج استفانوپولوس از ABC گفت که مقایسه اطلاعات فیس بوک از آسیب هایی که محصولات آن به کودکان و جامعه در اطلاع رسانی شرکت های دخانیات در مورد خطرات سیگار وارد می کند ، بسیار گمراه کننده است.

او می گوید: “در دهه های 1980 و 1990 ، قیاس هایی وجود داشت که تماشای بیش از حد تلویزیون مانند مشروبات الکلی بود ، یا بازی های بازی مانند Pac Man ، همانطور که می دانید ، سوء مصرف مواد مخدر بود.” “ما نمی توانیم طبیعت انسان را تغییر دهیم.” همیشه در اینترنت چیزهای بد خواهید دید. “

دیدگاهتان را بنویسید