مدارک و مشاغل در ورزش، تفریح ​​و تناسب اندام

یکی از بزرگترین زمینه های نوظهور که می توان در آن حرفه ای را دنبال کرد، رشته ترکیبی ورزش، تفریح ​​و تناسب اندام است. در حالی که برخی از مشاغل و بازارهای دیگر در حال کوچک شدن هستند، این مسیر شغلی به رشد و گسترش ادامه می‌دهد تا شامل چیزهای بیشتر، فرصت‌های بیشتر و افراد باهوش‌تر و بهتر باشد.

برای موفقیت در مشاغل بالقوه در ورزش، تفریح ​​و تناسب اندام، انواع مختلفی از درجات وجود دارد که افراد می توانند از آنها به نفع خود استفاده کنند. در حالی که مدارک تحصیلی در سایر زمینه‌ها می‌تواند به خوبی در این زمینه به شما کمک کند، اینها برخی از بهترین شرط‌ها برای دنبال کردن جنبه‌ای از یک حرفه تفریحی یا ورزشی هستند. در حالی که تحصیلات تکمیلی معمولاً پیش نیازی برای یافتن شغل در این زمینه ها نیست، اما این یک حوزه رقابتی فزاینده است و بنابراین هر چه تحصیلات بیشتری داشته باشید، آمادگی بیشتری برای استخدام و موفقیت خواهید داشت.

مدارک بازرگانی (لیسانس بازرگانی یا MBA)

در بیشتر مشاغل ورزشی و تفریحی، شرکت ها و سازمان ها صرفاً به دنبال افرادی با سابقه ورزشی نیستند. بنابراین لازم نیست یک ورزشکار سابق باشید یا یک رابطه طولانی مدت در ورزش، تناسب اندام یا تفریح ​​برای موفقیت داشته باشید. کسب و کارهای ورزشی و تفریحی بیشتر و بیشتر به دنبال باهوش ترین ذهن هایی هستند که می توانند پیدا کنند. افرادی با پیشینه تجاری و حس بسیار قوی. بنابراین، مدرک بازرگانی می تواند در این زمینه بسیار سودمند باشد. مشاغل در زمینه این مدارج می تواند شما را به موارد زیر هدایت کند: عامل ورزشی، مدیر کل یک تیم، استادیوم یا بخش و غیره.

مدارک مدیریت ورزشی

مدرک مدیریت ورزشی به شما دانش تجاری می دهد در حالی که مستقیماً در دنیای تجارت ورزش اعمال می شود. شما در مورد موضوعاتی مانند بازاریابی ورزشی یاد خواهید گرفت و اصول کسب و کار را در محیط های واقعی، ورزشی یا تفریحی مورد انتظار اعمال خواهید کرد. اینها شامل تیم های ورزشی، بخش های تفریحی و البته خیلی بیشتر است. مشاغلی که مدرک مدیریت ورزشی می تواند به شما کمک کند: هر چیزی در دنیای تجارت ورزشی، از بازاریابی ورزشی و روابط عمومی گرفته تا اجرای گروه ها یا لیگ های تفریحی و غیره.

رشته های ورزشی و فیزیولوژی

اگر عاشق ورزش هستید و همچنین عاشق علم هستید، یا صرفاً اشتیاق به حفظ اندام دارید، ممکن است این مسیر مناسبی برای شما باشد. مدرکی در راستای ورزش و فیزیولوژی به شما در بسیاری از جنبه‌های جامعه تناسب اندام کمک می‌کند. و ممکن است برای موقعیت های خاصی مورد نیاز باشد. مشاغلی که می توانید انتظار داشته باشید با این پیش زمینه دنبال کنید: مربی شخصی، مربی تیم یا پزشک، متخصص تغذیه ورزشی و غیره.

در اینجا یک نمونه گسترده از مشاغل در ورزش، تفریح ​​و تناسب اندام است که ممکن است با هر یک از مدارک فوق (یا سوابق اضافی، تحصیلات یا پایه های علاقه مندی) دنبال کنید:

1. عامل ورزشی: وقتی بسیاری از افراد به شغل ورزشی فکر می کنند اولین چیزی که به آن فکر می کنند این است که یک عامل ورزشی باشد. این یک میدان بسیار دشوار است، که بسیار رقابتی و شلوغ است. با این حال، اگر شما به عنوان یک نماینده ورزشی موفق باشید، با بستن درصدی از قراردادهای مشتریان خود، بسیار سودآور خواهید بود.

2. مدیر کل/مدیریت تیم‌ها، لیگ‌ها و کسب‌وکارهای ورزشی: داشتن حس تجاری قوی برای ورزش و ورزش‌ها یا موقعیت‌های خاص می‌تواند منجر به چیزی شود که بسیاری از افراد آن را شغلی رویایی می‌دانند، یعنی مدیر کل یک تیم. البته می تواند به مدیریت رویدادها، استادیوم ها، لیگ ها، گروه ها و بخش ها نیز منجر شود. از آنجایی که این موقعیت‌ها در سطح بالایی هستند، می‌توانید انتظار داشته باشید که از 75000 دلار تا میلیون دلار حقوق سالانه کسب کنید. البته در موقعیت‌های کوچک‌تر مانند تیم‌های لیگ کوچک، دستمزد به میزان قابل توجهی پایین‌تر خواهد بود.

3. پزشک تیم، مربی ورزشی، یا متخصص تغذیه: اگر پزشک هستید یا سابقه تناسب اندام دارید، طیف وسیعی از فرصت ها در اینجا وجود دارد. از آموزش تک تک مشتریان گرفته تا کل تیم ها، توانبخشی ورزشکاران آسیب دیده یا ایجاد و اجرای رژیم غذایی مناسب برای آنها. بسته به سطح مدرک و تجربه خود، می توانید درآمدی برابر یا بیشتر از آنچه یک پزشک معمولی می کند، به دست آورید.

4. بازاریابی ورزشی، حمایت مالی و روابط عمومی: اگرچه این اولین چیزی نیست که برای بسیاری از افراد به ذهن خطور می کند، این شاید بزرگترین زمینه شغلی و فرصت های بالقوه در تفریح، ورزش و تناسب اندام باشد. ورزشکاران و تیم ها نیاز به حمایت مالی دارند و باید برای عموم عرضه شوند. علاوه بر این، برخی از محصولات باید به طور خاص برای مخاطبان ورزشی به بازار عرضه شوند. این باعث ایجاد مشاغل زیادی در این زمینه ها می شود و درآمد شما می تواند با فروش حمایت های بیشتر و بازاریابی موفقیت آمیز مشتریان بیشتر افزایش یابد.