مختصری از تاریخچه ZUMBA® | تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن برنامه ورزشی مناسب به معنی یافتن فعالیت هایی است که دوست دارند انجام دهند. این امر باعث می شود افراد بتوانند به راحتی به برنامه ورزشی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو بسیار محبوب هستند ، از نظر اجتماعی و رقص برای دویدن روی تردمیل به نظر می رسد.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین انواع کلاس های بدنسازی رقص در کشور است. دارای تمام مزایای کربن سنتی برای سلامتی ، با سرگرمی و هیجان که آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را گردآوری کرده ایم تا به علاقمندان به ZUMBA® در South Jersey کمک کنیم دریابند که آیا این برنامه آنها است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه ورزشی الهام گرفته از کلمبیا است که بر خلاف سایرین ، تأثیر رقص بین المللی را در فعالیت های هنرهای رزمی ، نوعی برنامه تناسب اندام ، شامل می شود. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و چربی سوز است که سالانه بیش از 12 میلیون نفر در آن شرکت می کنند. از همه مهمتر ، فعالیت های ZUMBA® را می توان به راحتی تغییر داد ، از سطح مبتدی تا متخصص ، و آن را در دسترس افراد با هر سطح آمادگی جسمانی قرار می دهد.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که چگونه ZUMBA® شروع به کار کرد و چرا اینقدر محبوب است.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه آلبرتو “Beto” Perez یک “تصادف شاد” بود و در اواسط دهه 1990 اتفاق افتاد. بتو در راه آموزش کلاس بدنسازی متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید با استفاده از نوارهایی که در اتومبیل خود داشت سریع آن را تغییر دهد. بنابراین ، بتو به جای انواع سنتی و تکراری ایروبیک ، در عوض یک کلاس رقص بسیار شلوغ را هدایت کرد و از حرکت و انفجار دانش آموزان شگفت انگیز خود جلوگیری کرد.

ریشه های آن در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین ریشه دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات بالیوود نیز به آن اضافه شده است که جذابیت بین المللی را به آن بخشیده است.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص خود را اصلاح و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان نوعی کلاس تناسب اندام آغاز کرد. سپس “تصادف خوشحال کننده” دیگری رخ داد که بتو با دو علاقه مندان دیگر به نام آلبرتو آشنا شد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. این سه نفر در ادامه کلاس سالن رقص را “زومبا” توصیف کردند ، نامی که واقعاً معنی خاصی نداشت اما صدای یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز را داشت. این ترکیب به سرعت از بین رفت و به یکی از اصلی ترین سالن های بدنسازی و سالن های بدنسازی در سراسر جهان تبدیل شد!

برخلاف سایر انواع جلسات ورزشی ، ZUMBA® با تاثیر کم طراحی شده است در حالی که هنوز در سوزاندن کالری به اندازه شرکت کنندگان خوب است. این می تواند با تمام سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، و برای تمرینات با منابع محدود ایده آل است. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود در دستیابی به اهداف تناسب اندام خود کمک می کنیم ، خواه کاهش وزن ، افزایش فعالیت روزانه خود یا بهبود استقامت و توانایی قلبی آنها. ما از سرگرمی و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! همین امروز با ما تماس بگیرید تا از کلاس های ما بیشتر بدانید!دیدگاهتان را بنویسید