متس باید رئیس بیس بال مناسب را استخدام کند ، حتی اگر زمان بر باشد


متس باید این تصمیم را تصحیح کند. واجب است. هرچه که لازم باشد. زیرا در حال حاضر لحظه مهمی برای استیو کوهن در دوران کودکی است. پس از یک فصل بسیار شلوغ متس احمقانه ، استخدام رئیس جمهور برای عملیات بیس بال باید به صورت خانگی انجام شود.

با این حال ، تنها راه – حداقل به قول سندی آلدرسون در روز چهارشنبه – به این معنی است که بخشی از متس 2022 و بخش مهمی از آن به دست دولت فعلی خواهد بود. می دانید ، کسی که توسط آلدرسون رهبری می شد ، و در میان دیگران ، توسط جارد پورتر و زک اسکات استخدام شد. که نتوانست پیش نویس انتخاب را در دور اول امضا کند. این باعث شد بازیکنان به صورت نمادین زیر هواداران هو کنند.

آلدرسون گفت که روند جذب “به محض پایان فصل عادی آغاز می شود.” او اسامی کسانی را که از متس پیروی می کردند ذکر نمی کند ، به ویژه از این که وی با پرسیدن سوالی درباره تئو اپستاین از انجام این کار اجتناب کرد. اما خرده نان را دنبال کنید. اپشتین یک نامزد بسیار برجسته است که متها-که از نظر نظری نیستند-یا از لحاظ نظری تئوریک هستند-باید منتظر بمانند تا مجوز را برای گفتگو بگیرند. زیرا اپشتاین به صورت تیمی کار نمی کند.

بنابراین یا آلدرسون بی صداقت است ، متس ها نمی توانند این فرایند مهم را با اندازه گیری علاقه و احتمال بار سنگین شروع کنند ، یا متس ها به دلیل عدم علاقه یا علاقه ای به اپستاین توجه نمی کنند.

سندی آلدرسون و استیو کوهن نمی توانند در این تصمیم متس عجله کنند.
سندی آلدرسون و استیو کوهن نمی توانند در این تصمیم متس عجله کنند.
رابرت سابو ؛ کوری سیپکین

دوباره ، متس باید منتظر بماند تا زمانی که باید منتظر بماند تا شخص مناسب را پیدا کند. به عنوان مثال ، اگر دیوید استیرنز ، رئیس تیم بسکتبال Brewers معتقد باشد که او فرد مناسبی برای این شغل است و می تواند این فصل او را بدست آورد ، بنابراین سال گذشته از عهده آن برنمی آید ، حتی اگر میلواکی به بازی 7 سری جهانی برود. ، باید منتظر ماند از آنجا که کار در حدود بیش از 2022 است. و بسیار راحت است که این تمرین بسکتبال را به صورت حرفه ای و کارآمد انجام دهید تا از مقیاس ارائه شده توسط طرفداران نیویورک و حساب بانکی کوهن به بهترین نحو استفاده کنید.

اما آلدرسون ، به عنوان مثال ، گفت که برنامه این است که هرچه سریعتر پس از پایان فصل به لوئیس روخاس و کادر مربیگری اطلاع داده شود. سپس این انتخاب کوهن ، آلدرسون و داوران فعلی خواهد بود. اگر روخاس و کارکنانش اخراج شوند ، تا زمانی که متس رئیس جمهور در عملیات بسکتبال نداشته باشد ، وجود یک جایگزین نیز به تعویق می افتد – بنابراین هیچ شروعی برای تیمی که مسابقات مقدماتی را از دست داده و مجبور است این سر را شروع کند وجود ندارد.

هر چه متس ها برای پر کردن پست ریاست بسکتبال بیشتر منتظر بمانند ، به پایان جام جهانی و انتخاب های انتخابی مایکل کنفورتو و نوح سیدنرگارد نزدیک تر خواهند بود.

و قرارداد کار دسته جمعی 1 دسامبر منقضی می شود. هیچ امضای نماینده رایگان وجود ندارد. عدم وجود حرفه ای بودن. به همین دلیل است که می بینید یک کسب و کار قبلاً انجام شده است.

به عنوان مثال آتلانتا ، تراویس d’Arnaud و Charlie Morton ، بازیکنان رایگان بالقوه را اضافه کرد و شامل Lance Lynn (White Sox) ، Brandon Crawford (Giants) ، Yadier Molina (Cardinals) ، Jonathan Schoop (Tigers) و Michael Taylor (Royals) شد. به

انتظارات بسیار بیشتری ، به ویژه برخی از اعتصابات اولیه در نمایندگی رایگان – و شاید بازار تجاری – ، زیرا تیم ها و بازیکنان سعی می کنند قبل از بارش باران و خلاقیت خود با آن برخورد کنند. اوایل دسامبر معرفی شد.

با تمدید این تصمیم توسط متس ، همه اینها به دفتر اصلی موجود می افتد و وعده می دهد که فرانکنشتاین در سال 2021 خواسته های این گروه را می خواهد و خواسته ها و برنامه های افرادی که ممکن است استخدام شوند. بدیهی است ، این می تواند کار کند. برودی ون واگنن سال گذشته پیشنهاد صلاحیت مارکوس استرومن را درب منزل ارائه کرد. اما آلدرسون همچنین ابراز تاسف کرد که چگونه هندبال بعدی برخی تصمیمات ، مانند گرفتن پاس پاس براد هند (که برای متس واقعاً خوش شانس بود) را ممنوع اعلام کرد.

آلدرسون پیشنهاد کرد که تقویم بیس بال تقویم بیس بال است و – از جمله موارد دیگر – این امر باعث می شود که یک رهبر ارشد جدید از گسترش عملیات بیس بال جلوگیری کند. آلدرسون گفت که تازه وارد “از داشتن یک تیم کاری با افراد با استعداد هیجان زده خواهد شد.” البته اگر وارثان “افراد توانمند” باشند ، این موضوع بسیار قابل بحث است. متس یک تیم کم .500 است که بارها و بارها یک تیم بسیار شرم آور در داخل و خارج از زمین است.

با این حال ، آلدرسون معتقد است متس سال گذشته برای پر کردن جای خالی چیزهای زیادی برای فروش خواهد داشت زیرا به دلایل دیگر ، بسیاری از نامزدهای محبوب در دسترس نبودند زیرا این یک قرارداد بود. در جاهای دیگر بدون اجازه خروج.

آلدرسون گفت: “من استیو کوهن را می فروشم.” “من نیویورک را می فروشم. من در حال فروش فرصت برای اثبات پتانسیل داستان هستم ، اما هنوز یک مارک معتبر نیست. مبلغ هنگفتی باید به کسی که به متس می آید داده شود. ”

خیلی زیاد است. هیچ کس مجبور نیست برای افزایش آن وارد شود. بنابراین مهم نیست چقدر طول می کشد تا شخص مناسب برای این کار پیدا شود ، بگذارید این کار انجام شود. اما این بدان معناست که مت 2022 نسبت به کسانی که مت 2021 را برای شما آورده اند بسیار مهربان است.

دیدگاهتان را بنویسید