مبلغ جایزه قهرمان استقلال مشخص شد.


به گفته مسئولان ارشد باشگاه استقلال، جوایز قهرمانی بازیکنان و مربیان استقلال یکسان نیست.

به گزارش رجانیوز، استقلال در پایان هفته بیست و هفتم لیگ برتر قهرمان شد. پس از شکست فولاد و شکست پرسپولیس مقابل سپاهان، بند پاداش قهرمانی در قراردادهای بازیکن و کادر فنی استقلال فعال شد.

طی روزهای اخیر اعلام شد که باشگاه استقلال مبلغی را به عنوان جایزه قهرمانی به تمام اعضای این تیم پرداخت خواهد کرد. به نظر می رسد این عدد برای همه بازیکنان یکسان باشد. این موضوع در مورد اعضای کادر فنی نیز صادق است اما مسئولان باشگاه استقلال این موضوع را تکذیب می کنند.

در جلسه نهایی کمیته اجرایی باشگاه استقلال که به منظور تعیین تکلیف فرهاد مجیدی تشکیل شده بود، در خصوص زمان و ماهیت پرداخت پاداش قهرمانی بازیکنان و مربیان استقلال به بحث و تبادل نظر پرداخت.

بر اساس اخبار منتشر شده از سوی باشگاه استقلال، مقامات ارشد این باشگاه اعلام کرده اند که جوایز قهرمانی اعضای تیم استقلال و مربیان این تیم با توجه به بند پاداش قهرمانی مندرج در قرارداد منعقده بین دو تیم متفاوت خواهد بود. باشگاه ها و افراد به عنوان مثال جام قهرمانی بازیکنان مسن تر یا ستاره استقلال با بازیکنان جدیدتر و جوان تر تفاوت دارند.

این شرایط در قرارداد اعضای کادر فنی نیز موجود است. بنابراین جایزه قهرمانی اعضای تیم استقلال قطعا متفاوت خواهد بود و هرکس بسته به قراردادی که با استقلال دارد مبلغ مورد نیاز را دریافت خواهد کرد.

قابل توجه اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال در حال حاضر مشغول برنامه ریزی برای انجام ماموریت های تمرینی استقلال برای فصل آینده و انتخاب جانشین خود یعنی فرهاد مجیدی هستند اما گفته می شود اواسط هفته آینده و در جلسه کمیته تعیین وقت حضور خواهند داشت. برندگان استقلال مشخص خواهند شد.