ماه آگاهی از اورولوژی: درک اورولوژی با Talkhealth


تخمین زده می شود که از هر 2 نفر ما 1 نفر در مقطعی از زندگی دچار بیماری اورولوژی می شود. چه سرطان پروستات ، سنگ کلیه ، بی اختیاری ادراری یا UTI ، مردان و زنان به احتمال زیاد با سلامت اورولوژی خود مشکل دارند.

بنابراین ، بنیاد اورولوژی یک کمپین ماهانه را برای افزایش آگاهی از اورولوژی و از بین بردن انگی که در حال حاضر با شرایط اورولوژی همراه است ، رهبری می کند. آنها با جمع آوری پول برای تأمین بودجه تحقیق و گسترش درک خود از این شرایط ، همه را تشویق می کنند تا از سلامت خود در اورولوژی مراقبت کنند.

در کلماتسلامتی“ما همیشه سعی می کنیم از طریق وبینارها ، زخم های مجازی قهوه و مقالات به اطلاعات بهتر در مورد سلامت اورولوژی کمک کنیم. در این ماه از آگاهی از اورولوژی ، ما لیستی از بهترین منابع مرتبط با اورولوژی خود را تهیه کرده ایم که می توانید از آنها یاد بگیرید و آنها را با کسانی که به آنها نیاز دارند به اشتراک بگذارید:

وبینار:
MS و خود کاتتریزاسیون با Coloplast

حدود 75 درصد از مبتلایان به ام اس دچار مشکل مثانه هستند ، مخصوصاً در مورد ذخیره و تخلیه علف های هرز. کلوپلاست، شرکتی که بر ارائه راه حل های پیشرو در زمینه مراقبت های بهداشتی و درمانی برای افرادی که دارای شرایطی از جمله استوما ، قارچ و اورولوژی هستند تمرکز دارد ، نه تنها محصولات مراقبت از طلا را ایجاد می کند ، بلکه از طریق تماس مستقیم با متخصصان مراقبت های بهداشتی نیز به آموزش مشتریان خود می پردازد.

در این وبینار ، سوزان دالی ، متخصص MS و پرستار مثانه در Coloplast ، نحوه تأثیر MS بر مثانه ، اهمیت مدیریت سلامت مثانه و مزایای استفاده از ISC را به اشتراک می گذارد. همچنین در مورد چگونگی پیروی از روال متناسب با سبک زندگی شما توصیه هایی ارائه می دهد. برای تماشای فیلم باید در رویداد ثبت نام کنید!

WEBINAR را تماشا کنید

کلینیک های آنلاین

کلینیک های تخصصی ما به شما این امکان را می دهند که از طریق یک انجمن بالینی آنلاین ، از متخصصان مراقبت های بهداشتی مشاوره حرفه ای بگیرید. اگرچه آنها فقط مدت کوتاهی دوام می آورند ، اما ما همیشه مطمئن می شویم که بهترین توصیه های بهداشتی را از این رویداد می نویسید. ما در گذشته کلینیک های زیادی در زمینه های مختلف اورولوژی انجام داده ایم! برای خواندن مطالب روی تصاویر زیر کلیک کنید …

کلینیک زندگی پس از جراحی پروستات کلینیک کلیه

در اینجا می توانید در مورد کلینیک های گذشته خود اطلاعات بیشتری پیدا کنید

قهوه صبحگاهی با سلامت مثانه با Bladder Health UK

مثانه قهوه سلامتی صبحگاهی

هر دومین جمعه ساعت 11:00 از اعضای خود دعوت می کنیم تا یک فنجان بخورند و در مورد سلامتی صحبت کنند. در آخرین جلسه هر ماه ، ما از یک متخصص پزشکی دعوت می کنیم تا به چت بپیوندد و تجربیات خود را به اشتراک بگذارد.

کارشناس پزشکی ژانویه ، کارن پاول، پرستار تخصصی ما از مثانه و روده از بود سلامت مثانه انگلستانبه در طول جلسه بزرگنمایی ، او نکات خود را برای مدیریت بهتر خود ، نحوه مراجعه به متخصصان و مهمتر از همه ، تلفن را برداشته و اعتراف کرد که به کمک احتیاج دارید ، به اشتراک گذاشت: “اگر مشکلی دارید ، در مورد آن با کسی صحبت کنید. هرچه زودتر بیماری تشخیص داده شود ، سریعتر می توانیم شما را به افرادی که می توانند به شما کمک کنند ، هدایت کنیم. ‘

در اینجا بیشتر درباره شورای کارن بخوانیددیدگاهتان را بنویسید