ماهی سالمون teriyaki rut – غذای صحیح را پیدا کنید


این زننده است تریاکی سالمون که ممکن است یک وعده غذایی مغذی است کدام ممکن است همراه خود چرخ دنده {واقعی} در داخل خیلی کمتر به همین دلیل خوب ساعت مناسب می تواند. سالمون تریاکی را همراه خود غلات {مورد علاقه} شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} بخارپز سرو کنید.

تریاکی ماهی سالمون در بشقاب

تریاکی ماهی سالمون خوش ذوق

تریاکی سالمون پرخطر را بیاورید! اگر به همین دلیل دنبال کنندگان سس هستید، این اصل تریاکی سالمون را رفیق خواهید داشت. همراه خود سس مخصوص تریاکی ما مناسب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود معنی باربیکیو به ساده در داخل 8 {دقیقه} پخته می تواند.

همراه خود غلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} {مورد علاقه} شخصی سرو کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب غذای رادیکال کنار هم قرار دادن خواهید داشت!

چرا شما آن را غیر قابل مقاومت می داند!

پروتئین نخست

برای تولید وعده های غذایی باور نکردنی است

سرشار به همین دلیل امگا 3

فیله ماهی قزل آلا را رطوبت زدایی کنید

ویژه

ماهی سالمون

این اصل به 1 کیلو می خواهد. ماهی سالمون. می‌توانید این را همراه خود بیشترین استفاده را ببرید خوب به حداقل رساندن بهتر بپزید، هر دو شبیه ما آن قرار است را به به حداقل رساندن‌های کودک‌تر ببرید.

Salmon Surrender را بررسی کنید!

ماهی قزل آلا {مورد علاقه ما} ماهی قزل آلا است. ممکن است ماهی قزل آلا رام نشده آلاسکا را در داخل خلیج بریستول در داخل آلاسکا صید می کنند. ماهی قزل آلا نارنجی درخشان، منافذ و پوست کنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده خوش ذوق است کدام ممکن است واقعا موثرترین است.

Salmon Surrender خوب خرید و فروش خانوادگی است همین جا در داخل مینیاپولیس یافت می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است همکاران خوبی برای ما هستند! اگر می توانید به همین دلیل خوب خرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {کار} محله ای حمایت کنید.

سس تریاکی خودساخته

من می روم سس تریاکی خودساخته را خیلی واقعاً دوست دارم در نتیجه غیر از شکر سفید همراه خود شربت افرا مناسب می تواند. این چیزیست کدام ممکن است خوب است به:

 • من می روم بید هستم
 • شربت افرا
 • سیر ریز ریز شده
 • زنجبیل رنده شده
 • سریراچا

سس تریاکی

محله ای

سس تریاکی

وقتی می توانید سس تریاکی را بخرید اصل تولید سس تریاکی خودساخته در داخل آشپزخانه شما! {امتیاز}، این سس تریاکی احتمالاً شناخته شده به عنوان ترشی نیز 2 برابر شود.

خوب اصل تولید کنید

سس Teriyaki در یک کاسه

طرز تولید تریاکی ماهی سالمون

 1. ماهی سالمون را کنار هم قرار دادن کنید: به همین دلیل خوب تکه {دستمال} کاغذی بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه کمتر از رطوبت را به همین دلیل فیله ماهی قزل آلا پاک کنید.
 2. ماریندی مناسب کن: سس سویا، شربت افرا، زنجبیل، سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریراچا را همراه خود هم ترکیبی کنید. هم بزنید به همان اندازه ترکیبی شود.
 3. خیس مصرف کردن: فیله های ماهی قزل آلا را به 1 کیسه پلاستیکی به اندازه گیری گالن اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمی به همین دلیل سس تریاکی را در داخل آن قرار است بریزید. نیمه نه را جدا بگذارید. ماهی قزل آلا را در داخل احاطه له کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را ببندید. بگذارید نیم ساعت خیس بخورد.
 4. پختن: ماهی قزل آلا را روی خوب ورقه پخت محافظت اطلاعات شده همراه خود منافذ و پوست قرار دهید. {زیر} گریل نخست به مدت زمان 8 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است راحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پفی شود بپزید.
 5. سس غلیظ: در داخل همین حین نشاسته ذرت را همراه خود آب خوب و دنج هم بزنید. سپس بقیه تریاکی را در داخل قابلمه ای بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید بجوشد. پس به همین دلیل جوش برخورد، دوغاب نشاسته ذرت را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه غلیظ شود.
 6. خدمت: تریاکی سالمون را همراه با برنج، {سبزیجات} {مورد علاقه} شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس تریاکی نه سرو کنید.

چه مدت زمان می توان تریاکی ماهی قزل آلا را مرینیت کرد؟

خوب مقررات عالی {برای هر} چاشنی ماهی قزل آلا اینجا است کدام ممکن است {اجازه} دهید ماهی آزاد در همه مکان ها خیس بخورد 30-45 {دقیقه} برای موثرترین سبک

معنی های نه پخت

{جدیدترین} اصل العمل های ماهی قزل آلا

تا حد زیادی

ماهی قزل آلا را در کیسه ای خیس کنید

پیشنهاداتی بدهید

حبوبات

{سبزیجات}

قانون ها

ماهی سالمون چه مدت زمان مرینیت می تواند؟

ماهی سالمون را به مدت زمان 30-45 {دقیقه} مرینیت کنید.

چه یک چیز همراه خود تریاکی سالمون عالی می تواند؟

توصیه می کنیم تریاکی سالمون را همراه خود غلات {مورد علاقه} شخصی (برنج سفید هر دو برنج اسپرسو ای) را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} سرخ شده سرو کنید.

راه به کدام ممکن است سالمون کنار هم قرار دادن است؟

ماهی قزل آلا روزی پخته می تواند کدام ممکن است دمای داخل آن قرار است 125 سطح فارنهایت به همان اندازه 130 سطح فارنهایت باشد یا نباشد. سایه نیاز به صورتی درخشان را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت آن قرار است در داخل حساس جذاب باشد یا نباشد.

ماهی قزل آلا کبابی در بشقاب

ردیابی خواستن!

دمای داخل ماهی قزل آلا

راه به متوجه می شوید کدام ممکن است سالمون رسیده است؟ دمای داخل نیاز به خوانده شود 125 سطح فارنهایت به همان اندازه 130 سطح فارنهایت سایه نیاز به صورتی درخشان باشد یا نباشد.

برش های ماهی قزل آلا روی یک ورقه پخت

ذخیره سازی

ماهی قزل آلا سرماخوردگی را به ظرف دربسته منتقل کنید. به همان اندازه 3 روز در داخل یخچال محافظت شود.

برای مناسب و معقول کردن مجدد: به مدت زمان 90 ثانیه در داخل مایکروویو هر دو فر همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت به مدت زمان 10 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است فقط خوب و دنج شود خوب و دنج کنید.

تریاکی ماهی سالمون در بشقاب

قطعات

 • 1 کیلو فیله ی سالمون به همین دلیل 4 به حداقل رساندن استفاده بیشتر از کردیم
 • 1/2 فنجان من می روم بید هستم هر دو تاماری برای امکان با بیرون گلوتن
 • فنجان شربت افرا
 • 2 قاشق های عظیم سیر ریز ریز شده
 • 1 قاشق سوپخوری زنجبیل اخیر رنده شده
 • 1 قاشق کودک سریراچا اگر ادویه جات رفیق ندارید {حذف} کنید
 • 2 قاشق های کودک نشاسته ذرت
 • 2 قاشق های عظیم آب خوب و دنج
 • بکار کلاچ: دانه های کنجد

جهت ها

 • {هر} فیله ماهی سالمون را همراه خود خوب حوله کاغذی بپوشانید به همان اندازه رطوبت اضافه شده آن قرار است گرفته شود. بنشین جدا.

 • سس تریاکی خودساخته را همراه خود افزودن سس سویا، شربت افرا، سیر دانش شده، زنجبیل رنده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریراچا (در داخل صورت استفاده بیشتر از) در داخل خوب کاسه مناسب کنید. چرخ دنده را همراه خود همزن بزنید.

 • فیله های ماهی قزل آلا را به 1 کیسه پلاستیکی هر دو خوب کاسه عمیق اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمی به همین دلیل سس تریاکی را روی ماهی قزل آلا بریزید. باقیمانده سس تریاکی را مورد استفاده قرار گیرد موارد زیر جدا بگذارید. اطمینان داشته باشید کدام ممکن است سالمون را در داخل سس تریاکی آغشته کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید نیم ساعت در داخل یخچال نگه دارد.

 • سینی فر را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فر را روی گریل نخست خوب و دنج کنید.

 • ماهی سالمون را به همین دلیل ماریناد بیرون کنید، {اجازه} دهید سس تریاکی اضافه شده به همین دلیل {هر} فیله ماهی آزاد چکه تنبل. فیله های ماهی قزل آلا را روی خوب ورقه پخت قرار دهید، سمت منافذ و پوست در جهت زیرین.

 • ماهی قزل آلا را در داخل فر قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید 8 {دقیقه} بپزد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد به همین دلیل 6 {دقیقه} ماهی آزاد را بررسی اجمالی کنید به همان اندازه نسوخته باشد یا نباشد.

 • در داخل همین حین، باقی مانده سس تریاکی را در داخل خوب قابلمه کودک بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حرارت به عادی بگذارید به همان اندازه بجوشد. آب خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاسته ذرت را در داخل خوب کاسه کودک بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده را همراه خود همزن بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس به قابلمه اضافه کنید. نشاسته ذرت را همراه خود سس هم بزنید به همان اندازه غلیظ شود. سس را به همین دلیل روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید.

 • وقتی ماهی قزل آلا ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پخته شد، آن قرار است را به همین دلیل فر بیرون کنید. {اجازه} دهید ماهی سالمون 5 {دقیقه} شل شدن تنبل.

 • ماهی سالمون را همراه خود برنج در داخل بشقاب بریزید، روی باقی مانده سس تریاکی بار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات خوبی داشته باشید.

قطعا ارزش آن را دارد غذایی

انرژی: 267انرژی کربوهیدرات ها: 19g پروتئین: 27g چربی ها: 9g قند: 16g

تصاویر: {عکس} های گرفته شده {در این} پست شیفته ارین به همین دلیل ماهیتابه چوب است.