مافین موز تاهینی دوبل شکلاتی پالئو


سلامتی پیرمردها… من خواهم کرد هستم، دختر مافین. من خواهم کرد بازهم دوباره همراه خود عالی اصل پخت کلوچه نه برگشتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {امیدوارم} کدام ممکن است سرگرمی زده باشید!

به دلیل روزی کدام ممکن است من خواهم کرد براونی تاهینی شخصی را مناسب کردم، عاشق تاهین شدم. من خواهم کرد عاشق بیشترین استفاده را ببرید آن خواهد شد در داخل سس ها هستم مشابه با سالاد کلم بروکلی نخود کاری شده وگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون {در این} کلوچه های شکلاتی تحمیل کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید براونی.

راستش نمی دانستم این کلوچه ها مناسب می شوند هر دو 9. مشابه با اصل العمل هایی کدام ممکن است مناسب می کنم، قرار است به آنها بروند فقط عالی آزمایش هستند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید من خواهم کرد به آزمایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه اندازی تنظیمات شکسته نشده می {دهم} به همان اندازه روزی کدام ممکن است مطمئن شود. این اساساً جای می دهد دردسر من خواهم کرد برای ترکیبی اصل پخت مافین موز سرخپوشان را انتخاب کنید و انتخاب کنید براونی تاهینی برای تشکیل عالی کلوچه عالی بود.

وقتی {کار} می کرد واقعاً احساس می کردم دختر شگفت انگیزی هستم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد به دلیل اینکه لقمه ای خوردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوجه شدم سبک آن خواهد شد ها شبیه مافین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید براونی کودک دار شده است، واقعاً احساس کردم شبیه مایلی سایرس در داخل VMA است. به ساده شوخی. من خواهم کرد واقعا مایلی را واقعاً دوست دارم.

در موضوع آن خواهد شد بس است.

مافین موز پالئو تاهینی در یک پشته

عاشق این مافین های موز شکلاتی پالئو شوید

این مافین‌های موز تاهینی شکلاتی آسان ممکن است علاوه بر این رشد کردن میان‌وعده {مورد علاقه} هر دو دسر مفید شما شوند. قرار است به آنها بروند عبارتند به دلیل:

 • البته است شیرینی شده است. شما به سادگی به مقداری شربت افرا خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز رسیده خواستن دارید! عالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند قبلی تکه آب نبات چون من خواهم کرد عالی آب نبات فشرده هستم. بايد هم همینطور؟ ک خوبه حالا ما همراه خود هم دوستیم
 • سرشار به دلیل پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر {هر} مافین فقط در موردً 8 خوب و دنج پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید 5 خوب و دنج فیبر دارد به همان اندازه شما را سیر نگه دارد.
 • با بیرون گلوتن، غلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنیات. {درست است}.

مخلوط کردن مواد مرطوب برای کلوچه موز شکلاتی بدون دانه

این مافین های موز شکلاتی با بیرون دانه

این مافین های موز شکلاتی تاهینی مبتلا به چرخ دنده مغذی هستند که قادر خواهید بود واقعاً احساس خوبی نسبت به قرار است به آنها بروند داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید طعمی باور نکردنی دارند. در داخل همین جا یک چیز است کدام ممکن است ضروری است:

 • موز: چند قبلی عدد موز رسیده به مافین ها شیرینی خالص می دهد.
 • تخم خروس: {در این} اصل پخت به 2 تخم خروس خواستن دارید به همان اندازه {به درستی} پخته شوند. برای عالی انتخاب وگان به {زیر} مراجعه کنید!
 • ارده: ستاره {نمایش}! تاهینی به مافین ها رطوبت کاملی می دهد. برند {مورد علاقه} من خواهم کرد Soom foods است و ممکن است به دلیل کد آن خواهد شد بیشترین استفاده را ببرید «آشپزخانه جاه طلبانه» برای اکتسابی 10 شانس کسر!
 • شربت افرا: ممکن است همچنین برای شیرینی کردن کلوچه ها به تا حدودی شربت افرای خالص خواستن دارید
 • گل ها: آرد بادام ریز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلانچ شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد نارگیل مافین ها را گمشده گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون دانه .
 • پودر کاکائو: حتما به دلیل پودر کاکائو با بیرون شیرینی از با کیفیت ترین برای سبک غنی آب نبات بیشترین استفاده را ببرید.
 • منگنه های پخت: عصاره وانیل، جوش شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را به یاد داشته باشید! طرز تولید عصاره وانیل شخصی را در داخل همین جا بیاموزید.
 • آب نبات چیپسی: من خواهم کرد عاشق ترکیبی کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوباره پر کردن مافین ها همراه خود چیپس آب نبات هستم. به سادگی می توانید به دلیل چیپس های شکلاتی با بیرون لبنیات بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه مافین ها را با بیرون لبنیات حفظ کنید.

خمیر برای کلوچه موز تاهینی شکلاتی در یک کاسه

آیا قادر هستم؟ به دلیل آرد یکی دیگر استفاده بیشتر از کنم؟

متأسفانه 9، من خواهم کرد قادر نیستم مبادله برای آرد {در این} کلوچه های موز شکلاتی تاهینی کارآمد کنم در نتیجه احساس آن خواهد شد از نزدیک تعدیل می کند. به جای آن آن خواهد شد می توانید مطمئناً یکی این مافین ها را بررسی کنید:

مافین های موز شکلاتی بدون گلوتن پخته نشده در قالب پخت

تعویض چرخ دنده انتخابی

چند قبلی گزینه جایگزین برای آسان چرخ دنده ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است نیاز به {در این} مافین های تاهینی شکلاتی به خوبی {کار} کنند:

 • برای تاهینی: من خواهم کرد احساس می کنم کره بادام خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای هر دو کره بادام هندی نیز به خوبی پاسخ این است می دهد.
 • برای پودر کاکائو: در داخل صورت آماده به دلیل پودر کاکائو بیشترین استفاده را ببرید.
 • برای وگان کردن قرار است به آنها بروند: به سادگی می توانید {زیر} 2 تخم کتان برای تخم خروس های خارق العاده بیشترین استفاده را ببرید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است به دلیل چیپس های شکلاتی با بیرون لبنیات وگان بیشترین استفاده را ببرید.

مافین موز تاهینی روی توری سیمی

مافین موز تاهینی شکلاتی پالئو در داخل 4 مرحله

 1. چرخ دنده {مرطوب} را همراه خود هم ترکیبی کنید. همراه خود ترکیبی کردن موز له شده، تخم خروس، تاهین، شربت افرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل تنظیم کنید به همان اندازه یکدست شود.
 2. خشک را هم بزنید. در داخل ظرفی به صورت جداگانه آرد بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید نارگیل، پودر کاکائو، جوش شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را همراه خود هم ترکیبی کنید.
 3. خمیر را همراه خود هم ترکیبی کنید. چرخ دنده خشک را به چرخ دنده خیس اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی هم بزنید به همان اندازه یکدست شوند. آب نبات چیپسی ها را درون آن خواهد شد بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند قبلی به همان اندازه را روی آن خواهد شد بپاشید.
 4. پختن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن خمیر مافین را در داخل کپک مافین کدام ممکن است همراه خود {آستر} مافین پوشانده شده جدا کردن کنید (به ساده 10 عدد را پر می کنید)، روی آن خواهد شد را همراه خود چیپس آب نبات قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید. در گذشته به دلیل افتخار کردن، {اجازه} دهید مافین ها سرماخوردگی شوند!

مافین موز شکلاتی پالئو روی یک توری سیمی

اطلاعات حفظ را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجماد

 • برای ذخیره سازی: به صدا این مافین های موز شکلاتی با بیرون دانه را به مدت زمان در برهه ای در داخل دمای اتاق حفظ کنید، سپس کارآمد می کنم قرار است به آنها بروند را در داخل یخچال حفظ کنید. به صدا قرار است به آنها بروند را در داخل مایکروویو خوب و دنج کنید.
 • یخ زدن: {اجازه} دهید مافین ها فقط سرماخوردگی شوند سپس در داخل ظرف دربسته قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه 3 ماه در داخل فریزر بگذارید. پس به دلیل کنار هم قرار دادن شدن برای مناسب و معقول کردن، می توانید در داخل دمای اتاق ذوب کنید هر دو در داخل فواصل 30 ثانیه در داخل مایکروویو خوب و دنج کنید.

دستگاه پخت مافین ما

آشپزخانه {مورد علاقه ما} را در داخل همین جا ارزیابی کنید.

مافین موز تاهینی شکلاتی پالئو با لقمه خارج شده

مافین های با بیرون گلوتن بیشتری را بررسی کنید

کل شما اصل العمل های کلوچه ما را به دلیل همین جا اکتسابی کنید!

اگر این مافین‌های موز شکلاتی پالئو را مناسب می‌کنید، حتماً تذکر شخصی را در داخل {زیر} بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اصل وعده های غذایی {امتیاز} دهید! ممکن است همچنین می توانید همراه خود بیشترین استفاده را ببرید هشتگ #ambitiouskitchen، {عکس} بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل اینستاگرام پست کنید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع حتما Ambitious Kitchen را در داخل اینستاگرام دنبال کنید. ایکس!

مافین موز تاهینی دوبل شکلاتی پالئو

مافین های موز شکلاتی دوبل تاهینی خوش ذوق کدام ممکن است سایه سرخپوشان، لبنیات، دانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوتن ندارند. این مافین های موز شکلاتی با بیرون دانه البته است شیرینی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید صبحانه هر دو میان وعده ای خارق العاده است کدام ممکن است طعمی شدید شبیه دسر دارد!

 • 1
  موز رسیده له شده (حدود 2 به همان اندازه 3 عدد)
 • 2
  تخم خروس های عظیم
 • 1/2
  فنجان
  ارده
 • 1/3
  فنجان
  شربت افرا خالص
 • 1
  بررسی
  عصاره وانیل
 • ¾
  فنجان
  آرد بادام عالی معامله بسته بندی شده
 • ½
  فنجان
  پودر کاکائو شیرینی نشده از با کیفیت ترین
 • ¼
  فنجان
  آرد نارگیل
 • 1
  بررسی
  جوش شیرینی
 • 1/4
  بررسی
  نمک
 • ½
  فنجان
  آب نبات چیپسی با بیرون لبنیات

 1. فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. کپک مافین 12 فنجانی را همراه خود {آستر} بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درون آسترها را همراه خود اسپری پخت نچسب اسپری کنید.

 2. در داخل عالی کاسه عظیم، موز له شده، تخم خروس، تاهین، شربت افرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصاره وانیل را اضافه کنید. ترکیبی کنید به همان اندازه یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی ترکیبی شوند.

 3. در داخل عالی کاسه {متوسط} ​​به صورت جداگانه، آرد بادام، پودر کاکائو را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد نارگیل، جوش شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را همراه خود هم ترکیبی کنید. چرخ دنده خشک را به چرخ دنده {مرطوب} اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده را همراه خود هم ترکیبی کنید به همان اندازه عالی ترکیبی شوند. آب نبات چیپسی را درون آن خواهد شد بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند قبلی تکه آب نبات را برای پاشیدن روی مافین ها قرار دهید.

 4. خمیر را به طور مساوی بین مافین های کنار هم قرار دادن شده جدا کردن کنید. به مدت زمان 18 به همان اندازه 25 {دقیقه} هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است خلال دندانی تخصصی ایجاد می کند مرکز فرو کرده اید، تازه هر دو همراه خود چند قبلی خرده خرده سوار شده بیرون شود بپزید. 10 عدد مافین مناسب می تدریجی.

برای تولید وگان: می توانید به جای آن تخم خروس خارق العاده به دلیل 2 تخم کتان بیشترین استفاده را ببرید.

خورده شدن

شرکت ها: 10 عدد مافین

اندازه گیری خدمت: 1 عدد مافین

انرژی: 252 کیلو انرژی

چربی ها: 15.9 خوب و دنج

چربی ها های اشباع شده: 3.9 خوب و دنج

کربوهیدرات ها: 25.9 خوب و دنج

فیبر: 4.6 خوب و دنج

قند: 14.9 خوب و دنج

پروتئین: 7.6 خوب و دنج

اصل تولید: Monique Volz // آشپزخانه جاه طلب | عکاس: Eat Love Eats

این پست در داخل ابتدا در داخل 12 آوریل 2018 آشکار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل 10 مارس 2022 بازنشر شد.