مارگاریتا نارنجی خون تند – آشپزخانه جاه طلب


از آنجا که فصل مرکبات = زندگی، ما یک دستور کوکتل کاملاً جدید برای شما داریم که با استفاده از یکی از دست کم گرفته شده ترین مرکبات در تمام دوران استفاده می کنید. اگر تا به حال پرتقال خونی نخورده اید، وقت آن رسیده است که سوار قطار پرتقال خونی شوید زیرا آبدار، خوشمزه و شیرین هستند و کاملاً زرق و برق دار هستند.

دستور پخت مارگاریتا انار ربکا را به خاطر دارید؟ خوب، ملکه کوکتل مقیم ما دوباره با این زیبا و تند حاضر است مارگاریتا نارنجی خونی که دارای آب پرتقال خونی تازه و حرارتی از jalapeño است. می دانید که من عاشق همه چیزهای تند هستم، بنابراین به سرعت عاشق این نوشیدنی دوست داشتنی شدم.

ظاهراً دیروز هم روز ملی مارگاریتا بود، بنابراین زمان مناسبی است که مردم خود را دور هم جمع کنید تا جشن بگیرند. شب قرار یا شب دخترانه سرگرم کننده تر شد. چند حاشیه یا یک پارچ کامل درست کنید و لذت ببرید!

دو مارگاریتای نارنجی خونی روی تخته

عاشق پرتقال خونی شوید

اگر قبلاً هرگز پرتقال خونی نداشتید، اکنون زمان آن است! آنها فقط از دسامبر تا حدود مه در فصل هستند، بنابراین فصل پرتقال خونی در نوسان کامل است. آنها معمولاً از بیرون شبیه پرتقال های معمولی هستند، اما داخل آنها به جای نارنجی قرمز تیره است. آنها از پرتقال های معمولی نیز شیرین تر هستند، بنابراین آنها بهترین مرکبات برای استفاده در مارگاریتا هستند!

یعنی چقدر این رنگ قشنگه؟!

ریختن یک مارگاریتای پرتقال خونی در لیوان

مواد تشکیل دهنده این مارگاریتای پرتقال خونی

برای درست کردن این مارگاریتای پرتقالی تند و تند، فقط به 5 ماده ساده (به اضافه چاشنی های اختیاری) نیاز دارید:

 • تکیلا: من دوست دارم از تکیلا نقره ای در مارگاریتاهایم استفاده کنم، اما اگر طعم بلوط یا معطر بیشتری دوست دارید، تکیلا reposado گزینه عالی دیگری است.
 • شربت ساده: برای افزودن شیرینی کامل به مقداری شربت ساده نیاز دارید. برای دستورالعمل هایی در مورد نحوه درست کردن آن به زیر مراجعه کنید!
 • آب میوه: ما هم آب لیموترش تازه و هم آب پرتقال خونی تازه را تکان می دهیم تا طعمی با طراوت داشته باشیم. دوست خواهید داشت که آب پرتقال خونی چقدر خوشمزه است!
 • هالاپینیو: از آنجایی که این یک مارگاریتا تند است، برش های هالاپینو را درست به شیکر اضافه می کنید. YUM.
 • برای سرو: دوست دارم لبه لیوان را با آن لبه بزنم tagine یا نمک، به علاوه برش های نازک پرتقال خونی را برای تزیین زیبا اضافه کنید.

مارگاریتا پرتقال خونی تند در یک لیوان

مارگاریتا خود را سفارشی کنید

از آنجایی که این مارگاریتای پرتقال خونی تنها با چند ماده تشکیل شده است، سفارشی کردن آن نیز بر اساس ترجیحات ذائقه شما آسان است. در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید آن را خودتان کنید:

 • اضافه کردن حباب: کمی نوشابه در بالا این را به یک مارگاریتای سرگرم کننده و حبابی تبدیل می کند!
 • سطح ادویه را انتخاب کنید: اگر به ادویه حساس هستید، به سادگی از برش های jalapeño کمتر استفاده کنید یا آنها را به طور کلی حذف کنید.
 • یک میوه جدید را امتحان کنید: من عاشق طعم بی نظیر پرتقال خونی هستم، اما گریپ فروت نیز خوشمزه است! به یاد داشته باشید که مارگاریتای انار ما را نیز امتحان کنید.

مارگاریتاهای نارنجی خونی در لیوان

طرز تهیه شربت ساده خانگی

درست کردن شربت ساده در خانه بسیار آسان است! برای درست کردن آن کافی است مقدارهای مساوی شکر دانه‌ریز و آب را با هم در یک شیشه به مدت ۱ تا ۲ دقیقه تکان دهید تا شکر حل شود. در این دستور، ۲ قاشق غذاخوری از هر کدام برای ۲ عدد از این مارگاریتاهای پرتقال خونی کافی است.

آن تزیین را فراموش نکنید

اختیاری است، اما من دوست دارم اضافه کنم tagine یا نمک دریا تا لبه لیوانم! تاجین یک ترکیب ادویه مکزیکی است که معمولاً از فلفل خشک، آسیاب شده، نمک دریا و آب لیموترش خشک شده تشکیل شده است. فلفل قرمز و لیموترش کاملاً با این مارگاریتای پرتقال خونی تند هماهنگ می شوند.

برای لبه زدن لیوان خود به سادگی جاز یک آهک جدا کنید و قسمت بریده شده آهک را در امتداد لبه لیوان مورد علاقه خود بمالید. تاجین (یا نمک دریا) را در یک بشقاب بریزید و لبه شیشه خیس را در تاجین فرو کنید تا آن را بپوشانید.

نمای بالا به پایین دو مارگاریتای نارنجی خونی

مارگاریتا پرتقال خونی آسان در 3 مرحله

 1. لبه را نمک بزنید. قبل از تهیه کوکتل، نمک یا تاجین را با استفاده از دستورالعمل های بالا به لبه آن اضافه کنید.
 2. تکانش بده همه مواد را (علاوه بر تزیینات) با 1/2 فنجان تکه های یخ به یک کوکتل شیکر یا شیشه مزون اضافه کنید. همه را تکان دهید.
 3. سرو کنید و لذت ببرید! مقداری یخ به لیوان هایتان اضافه کنید، سپس مارگاریتا را بریزید و روی آن را با تکه های پرتقال خونی بپوشانید و لذت ببرید!

مارگاریتاهای پرتقال خونی تند در لیوان

ابزار کوکتل سازی مورد علاقه ما

 1. آن را با کوکتل شیکر تکان دهید
 2. یک صافی ساده در صورتی که شیکر شما ندارد
 3. من عاشق استفاده از این آبمیوه گیری دستی برای آبمیوه گیری هستم
 4. لیوان های کوکتل ناز مانند این یا اینها
 5. پارچ برای سرو مهمانی

همه لوازم ضروری آشپزخانه ما را از اینجا دریافت کنید!

نوشیدنی و کوکتل بیشتر

دستور العمل های نوشیدنی بیشتری را در اینجا دریافت کنید!

امیدوارم این مارگاریتای پرتقال تند را دوست داشته باشید! اگر آن را درست کردید، حتما نظر و امتیاز بگذارید تا بدانم چگونه آن را دوست داشتید. لذت ببر، xo!

مارگاریتا پرتقال خونی تند

مارگاریتای پرتقال خونی تند با طراوت و خوشمزه با 5 ماده ساده تهیه شده است! این دستور پخت مارگاریتا پرتقال خونی بسیار آسان است و یک روش سرگرم کننده برای لذت بردن از پرتقال خونی است. ایده آل برای شب ملاقات، شب دخترانه، یا سه برابر کردن برای خدمت به جمعیت!

 • برای مارگاریتا:
 • 4
  اونس
  تکیلا نقره ای
 • 1
  اونس
  شربت ساده* (2 قاشق غذاخوری)
 • 2
  اونس
  آب لیموترش تازه فشرده (1/4 فنجان آب لیموترش تازه)
 • 2
  اونس
  آب پرتقال خونی تازه گرفته شده
 • 2-4
  برش های jalapeño بسته به اینکه چقدر تند دوست دارید
 • برای سرو:
 • تاجین (یا نمک دریا) و در صورت تمایل یک قاچ آهک برای لبه بستن شیشه
 • برش های نازک پرتقال خونی
 • یخ

 1. اگر می خواهید لبه لیوان خود را ببندید، ابتدا این کار را انجام دهید. یک گوه از یک آهک برش دهید و قسمت بریده شده آهک را در امتداد لبه لیوان مورد علاقه خود بمالید. تاجین (یا نمک دریا) را در یک بشقاب بریزید و لبه شیشه خیس را در تاجین فرو کنید تا آن را بپوشانید.

 2. تکیلا، شربت ساده، آب لیموترش تازه، آب پرتقال خونی و برش‌های هالاپینو را به یک کوکتل شیکر اضافه کنید. سپس حدود ½ فنجان تکه های یخ را به شیکر اضافه کنید، روی آن را محکم بپوشانید و به مدت 15 ثانیه به شدت تکان دهید.

 3. یخ را به دو لیوان اضافه کنید سپس بلافاصله مخلوط مارگاریتا را روی آن بریزید و با برش های پرتقال خونی تزئین کنید. لذت بردن!

*یک میانبر سریع برای شربت ساده: مقدار مساوی شکر دانه ریز + آب (هر کدام 2 قاشق غذاخوری برای 2 نوشیدنی کافی است) را در یک شیشه کوچک به مدت 1-2 دقیقه تکان دهید تا شکر حل شود.

برای سرو بیشتر دستور غذا را دو، سه یا چهار برابر کنید.

تغذیه

خدمات: 2 وعده

اندازه سرو: 1 مارگاریتا

کالری: 175 کیلو کالری

کربوهیدرات ها: 11.9 گرم

فیبر: 0.1 گرم

قند: 9.5 گرم

پروتئین: 0.2 گرم

دستور تهیه توسط: Monique Volz // آشپزخانه جاه طلب | عکاس: Eat Love Eats