مارک پیلچر برنده جایزه امی و دوبار واکسینه شده بر اثر کووید 53 درگذشت


مارک الیوت پیلچر ، طراح فصل اول بریگرتون و برنده امی ، بر اثر COVID-19 درگذشت.

مارک پیلچر که کاملاً واکسینه شده بود ، مدت کوتاهی پس از حضور در مراسم اهدای جوایز امی لس آنجلس به خاطر کارش در سریال نتفلیکس درگذشت.

خانواده و دوستانش در بیانیه ای از ورایتی گفت: “ما عمیقا اذعان داریم که مارک الیوت پیلچر و برنده جایزه امی طراح مو و آرایشگر پس از نبرد با COVID-19 در روز 3 اکتبر 2021 درگذشت.” کورتیس براون.

به گفته خانواده اش ، آزمایش پیلچر در این مراسم نیز منفی بود.

دپارتمان بهداشت عمومی لس آنجلس گفت که امی بدون ماسک دستور ماسک استان را نقض نکرده است زیرا “استثنائاتی در مورد تولیدات سینمایی ، تلویزیونی و موسیقی اعمال می شود” ، زیرا “اقدامات امنیتی اضافی” در این رویدادها انجام می شود. – گزارش Thegatewaypundit.

همکاران پیلچر از طریق شبکه های اجتماعی به او ادای احترام کردند.

nicolacoughlan: “چنین قلبی شکسته با از دست دادن مارک پیلچر ، طراح مو و آرایش درخشان و بینا برای فصل اول بریگرتون. مارک بسیار علاقه مند به کار خود بود و بسیار با استعداد بود. کمتر از یک ماه پیش ، او اولین جایزه امی خود را دریافت کرد. این یک فاجعه است که آنها او را بسیار جوان گرفتند در حالی که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داشت … “

lyndajpearcemua: “مارک عزیزم ، در آرامش باش ، دوست عزیزم. من تو را برای همیشه دوست خواهم داشت و تو را برای همیشه در قلب خود حفظ خواهم کرد “بهدیدگاهتان را بنویسید