لونگوریا ، غول ها ، بهترین داجرز که نقش اصلی را در این سریال بر عهده داشتند


لوس آنجلس-ایوان لونگوریا دومین شب از مکس شرزر گلزنی کرد و سانفرانسیسکو گاینتز دوشنبه شب با نتیجه 1-0 بر لس آنجلس داجرز پیروز شد و در لیگ NL 2 بر 1 به پیروزی رسید.

لوس آنجلس تقریباً با دو صعود در نهم ، زمانی که مهاجم سوزاننده ، گاوین لوکس ، سفری طولانی به مرکز چپ کرد ، مساوی کرد. با این حال ، باد آن را زمین زد و توپ در مسیر هشدار گیر کرد ، در حالی که لوکس باور نمی کرد.

این دومین تعطیلی غول ها در پلی آف برای پنج تیم برتر پس از پیروزی 4-0 در افتتاحیه بود.

در صورت لزوم ، بازی 4 روز سه شنبه در ورزشگاه داجر است و در صورت لزوم ، پنجشنبه برگزار می شود.

داجرز غولها را 9-2 به پیروزی در بازی 2 هدایت کرد ، اما تنها 5 ضربه در خانه جمع آوری کرد. قهرمان ضربه زدن NL Trea Turner و Mookie Betts 0 برای 4 و Corey Seager برای 4 با 0 پیاده روی 0 کردند.

لونگوریا تقریباً موفق شد یک گل دیگر را برای 0 ، 23 به ثمر برساند ، اما ضربه سر او توسط کرنر توسط دروازه بان مهمان به پایان رسید. او در 40 شوت آخر خفاش تنها دو ضربه داشته است. این اولین بازی خانگی پیش فصل او از ALDS 2013 با تیمپا بی بود.

سپس شرزر شش شوت آخر خود را گذاشت. با این حال ، داجرز برای اولین بار در 13 بازی با تیم پس از خرید از واشنگتن در 30 ژوئیه شکست خورد.

تنها راه رفتن ایوان لونگوریا در خانه تنها دوندگی بود که غولها به آن نیاز داشتند.
USA Today Sports

شما به پلی آف می رسید ، همیشه می توانید یک زمین را از دست بدهید. ” وارد بازی می شود. شرزر گفت: “من امشب آن را در یک زمین از دست دادم.”

دو آهنگ دیگر The Giants تک آهنگ های Buster Posey و Kris Bryant بودند. 15 شوت آخر آنها حذف شد ، از جمله نهم ، هنگامی که کنلی یانسن نزدیکتر داجرز به ضربات جانبی برخورد کرد.

آلکس وود ، بازیکن استارت سانفرانسیسکو در 4 بازی 2/3 دو ضربه 2 برابر تیم سابق خود دریافت کرد. سمت چپ چهار نفر را ترک کرد و دو بار رفت. تایلر راجرز با تسکین شیفت 1 2/3 برنده شد. کامیلو دووال دو تعویض کامل انجام داد.

باد سرد و سوزان پرچم ها را در وسط میدان زد و حتی باعث شد شرزر در شب زود با آب و هوایی شبیه به پارک اوراکل در سان فرانسیسکو به زمین برخورد کند.

دستمال سفره ، کیسه های بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی در مسیر هشدار دهنده و در سراسر غرفه ها منفجر شد. مه ، منظره منظره معمولی کوههای سان گابریل را پاک کرد و مانع از روگذر شدن پل هوایی توسط پیش نمایش ، به استثنای فیلم ویدیویی شد. کلاه سفید هوادار از سکوها بیرون رفت و در شیفت دوم روی زمین نشست.

در طول بازی ، باد وحشی از سمت چپ به راست می وزید و شلوار تپه های روی تپه را شانه می کرد.

شرزر در آخرین جلسه خود در بازی bullpen قبل از بازی 3 مکانیک خود را بهبود بخشید. او با ریتمی که در سه شروع اخیر از دست داده بود شروع کرد و با فرمان خود کشتی گرفت ، از جمله بازی با کارت وایلد NL مقابل سنت. لویی.

او 10 ضربه بین تک پوزی در اولین و دو نفره برایانت در چهارم را رد کرد. برایانت اولین فصل خود را ابتدا برای غولها آغاز کرد.

اوبری
الکس وود
گتی ایماژ

در باخت ، شرزر یک اجرا و سه ضربه را در هفت نوبت رها کرد. برنده سه جایزه ، Cy Young ، با کسب 10 امتیاز ، پنجمین ضربه قدرت دو رقمی خود در حرفه حرفه ای خود ، و یکی در 110 زمین مسابقه راهپیمایی کرد.

این تنش برای چرخ های بعدی قابل توجه بود.

استیون سوزا جونیور و ویل اسمیت یک ردیاب کوچک را در بازی هفتم تک تک تکمیل کردند ، اولین موفقیت موفق داجرز از بازی ، خارج از زیردریایی راجرز. مهاجم تند آستین بارنز چرخید.

در حالی که جمعیت 53 هزار و 299 نفری فروخته روی پای خود فریاد می زدند ، “بیا ، تقلبگران!” ، بتس برای پایان دادن به تهدید ، در دستکش ایستگاه کوتاه پریدن براندون کرافورد به یک آستر فریاد زد.

داجرز سه ضربه – همه تک آهنگ – در شش نوبت به ثمر رساند.

اولین ضربه آنها به خفاش آلبرت پوژولز 41 ساله رسید ، که تک بلوند وی در سمت راست سومین بازی در 75 مین بازی قدرتمند او بود. به همراه پوجول ها ، داجرز به عنوان شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله سوم شدند.

این اولین مداخله شروع و بازی پوجولز پس از ALDS 2014 با فرشتگان لس آنجلس بود. MVP سه گانه NL 0.294 را در قسمت اصلی در مقابل عنوان چپ دست ها به ثمر رساند.

پوجولز دوباره از جایگاه پنجم صعود کرد ، سپس با بیلی مک کینی دونده گازگر جایگزین شد. این اولین بازی چند فصلی او پس از فصل از زمان بازی در سه بازی در بازی 3 سری جهانی 2011 در سن پترزبورگ بود. لویی.

دیدگاهتان را بنویسید