لوبیا پخته سرراست {Heathy + Made Without Bacon} – WellPlated.com


این هست لوبیا پخته سرراست این اصل عالی {نسخه} آبکی به دلیل اصل پخت کباب حیاط {مورد علاقه} همه شما است. {اینها} البته است همراه خود شربت افرا شیرینی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سس باربیکیو خودت کار کن سبک دار شدند، {اینها} عالی لوبیاهای پخته شده به دلیل ابتدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل زمان کمتری هستند!

لوبیا پخته شده آسان و سالم در یک کاسه با جعفری و قاشق

این اصل وعده های غذایی را به Pinterest پین کنید به همان اندازه برای بعد ذخیره شود

اتصال0

{در حالی که} من می روم واقعاً دوست دارم تصور کنم کدام ممکن است شوهرم به جذب غیرقابل از دوام، به نظر می رسد مثبت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل معقول من می روم همراه خود من می روم عروسی کرده است، با این وجود بالاتر به دلیل همه شما می دانم: او می رود همراه خود من می روم عروسی کرد برای لوبیاهایی کدام ممکن است به سادگی برشته می شوند (این نان ذرت jalapeño است).

در داخل مجموع، او می رود در واقعیت برای باربیکیو در داخل کانزاس سیتی همراه خود من می روم عروسی کرد، کدام ممکن است لوبیا پخته یکی از آنها در نظر گرفته اجزای حیاتی آن قرار است است.

وقتی به زادگاهم برمی گردیم، کمتر از 2 در اطراف کباب کردن جزء تحت فشار نرم افزار بازدید ما است.

در داخل {بازگشت} برای مقابله با در داخل میلواکی، همراه خود تعدادی از اصل العمل های کپی شخصی مسکن می کنم (متاسفم ویسکانسین، بدست آورده اید شبیه KS کباب نمی کنید)، به دلیل جمله غذاهای {مورد علاقه} امروزی لوبیاهای پخته مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراست (به علاوه سالاد ذرت کبابی) هستند.

بهترین دستور پخت لوبیا در قابلمه

بررسی اجمالی 5 ستاره

«خانوار من می روم این لوبیاها را دوست خوب داشتند! آنها خواهند شد را همراه خود سینه دودی جفت کردیم. قطعا بازهم دوباره ساخته می تواند! “

– بانی –

{در حالی که} من می روم ممکن است به طور اضافی از دستگاه صحیح، تهیه گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریش را نداشته باشم به همان اندازه بتوانم عالی رقیب قابل توجه در داخل کباب پز باشم، با این وجود این دانه های کباب ادامه دارد هم می توانند خارش کباب پز ما را راه اندازی کنند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد همه وقت در داخل وعده های غذایی نیز ضربه ای مثبت هستند.

من می روم فقطً به اصل العمل های استاندارد لوبیا پخته احترام می گذارم، کدام ممکن است همراه خود لوبیا خشک تنظیم می تواند باشد (شبیه لوبیاهایی دیگ پخته می شوند)، با این وجود ساعت ها اندازه می کشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً با کیفیت حرفه ای هستند.

به دلیل کنسرو لوبیا (یکی از آنها در نظر گرفته داروها غذایی {مورد علاقه} من می روم)، این غلات نیاز به عبارتند به دلیل:

 • در داخل نیم ساعت کنار هم قرار دادن می تواند باشد – کدام ممکن است دلالت بر آن دارد زمان بیشتری برای معاشرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید صرف جرعه جرعه به دلیل مهمانان شخصی (هر دو مصرف کردن قبلی پیمانه به دلیل بیشتر اینها غذای یونانی) دارید.
 • به دلیل بدست آورده اید قرار نیست کدام ممکن است فر را درخشان کنید – پس اگر نیاز دارید فنی باشید، لوبیا “پخته” روی اجاق است، با این وجود روح آنجاست.
 • را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد برای بدست آورده اید نیز {سالم تر} هستند – با بیرون شربت ذرت، شکر اسپرسو ای هر دو بیکن. (این ماست یونانی رنچ دیپ با این وجود یکی دیگر به دلیل {نسخه} های آب شده است کدام ممکن است برای پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز در داخل بیرون از در به دلیل محل اقامت صحیح است.)
طرز تهیه آسان لوبیا با شربت افرا در ظرف سرو با قاشق

طرز تولید لوبیا پخته به سادگی

مناسب کردن این لوبیاها فقط مصرف کردن پیاز است، کل قسمت را همراه خود هم هم می زنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس می گذاریم روی اجاق بپزند.

به ساده در داخل 20 {دقیقه}، مواد به حداقل یک گلدان شیرینی، دودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق به دلیل لوبیاهای کباب مفید بازسازی می شوند.


اجزاء

 • کنسرو لوبیا. تولید عالی اصل پخت لوبیا همراه خود بیشترین استفاده را ببرید کنسرو لوبیا، ساعت ها زمان پخت را به کاهش می دهد. من می روم معمولاً Nordic Great را برای لوبیا پخته تصمیم گیری در مورد می‌کنم، در نتیجه احساس خامه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبکی دارند، متعاقباً سبک کباب‌شده واقعاً می‌درخشد. {امتیاز}: لوبیاها چربی ها کم، پروتئین بالایی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ساده ½ فنجان بیش به دلیل 20 شانس به دلیل {مقدار} واقع مفید شده هر روز فیبر را تامین می تنبل. (این سالاد سه لوبیا با این وجود یکی دیگر به دلیل سالادهای تهیه شام همراه خود {فیبر بالا} است کدام ممکن است نیاز به بررسی کنید.) انتخاب های اصولاً لوبیا را در داخل سؤالات معمولاً پرسیده می شود {زیر} تبصره کنید.
 • سس باربیکیو. برای ادامه دادن بهزیستی این لوبیاهای سرراست، به دلیل سس BBQ {مورد علاقه} شخصی استفاده بیشتر از کردم. این یکی از ساده ترین راه ها برای {حذف} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت قند اضافه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مواد افزودنی} در دسترس در داخل اصولاً سس‌های فروشگاهی است. دقیقا {در این} حبوبات رویایی {چه خبر است}.

توصیه تعویض

سس باربیکیو شخصی ساخته شبیه رویه پیتزا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک بستنی. کسی تذکر متفاوتی فقط در مورد اینکه “عالی” {نسخه} {چیست} دارد. برای این اصل، به دلیل {هر} سس باربیکیو کدام ممکن است مرکز بدست آورده اید را سوزان می تنبل بیشترین استفاده را ببرید.

برای اینکه اطمینان داشته باشید لوبیاهای کنسرو شده خیلی شیرینی به نظر نمی رسد که باشند، نیاز دارند سس باربیکیو باشید کدام ممکن است قند کمتری دارد.

 • سس گوجه. همراه خود مقداری سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی خالص به سس احساس می افزاید.

ردیابی!

محصولی را بررسی کنید کدام ممکن است به دلیل شیرینی کننده های خالص استفاده می کند از را انتخاب کنید و انتخاب کنید گمشده شربت ذرت همراه خود فروکتوز نخست است. {در حال حاضر} تعداد زیادی از نام‌های سس کچاپ مفید وجود دارند کدام ممکن است تشکیل آن قرار است‌ها هستند به ساده داروها خالص {محدود}

 • رب گوجه فرنگی. برای ضخامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک قدرتمند گوجه فرنگی.
 • شربت افرا. غیر از اینکه این اصل پخت لوبیا را همراه خود شکر اسپرسو ای مناسب کنم، شربت افرا خالص را عوض کردم. شیرینی خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی دود اضافه شده را نیز فراهم می کند.
 • پیاز. برای تا حدودی {زیپ} را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی لایه اضافه به دلیل سبک پیشرفته.
 • ورسسترشر. این مقداری سبک لذیذ اومامی را فراهم می کند.

نکته خورده شدن ای

برای تولید این لوبیاهای طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبیعی کدام ممکن است به سادگی تولید می شوند، Worcestershire را {حذف} کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری نمک اضافه شده برای سبک ارائه به آن قرار است اضافه کنید.

 • ادویه ها. من می روم این پیرمردها را همراه خود پاپریکا دودی، تا حدودی خردل خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیره سبک دار کردم. کلید راه اندازی سبک شگفت انگیز برای باربیکیو با بیرون {اضافه وزن}، چاشنی است.

نصیحت

{در حالی که} باشد که می تواند یک باشد اصل العمل سرراست برای لوبیا پخته شده با بیرون بیکن است، البتهً می توانید کاهش های بیکن دانش شده را همراه خود پیاز سرخ کنید به همان اندازه عالی لایه نه به دلیل سبک گوشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دودی داشته باشید.

جهت

 1. لوبیاها را بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکش کنید.
مخلوطی از سس باربیکیو، شربت افرا و ادویه جات برای تهیه لوبیا آسان است
 1. سس را مخلوط شده کنید.
پیاز سرخ شده در قابلمه
 1. پیاز را سرخ کنید.
طرز تهیه لوبیا کباب آسان روی اجاق گاز با سس باربیکیو و پیاز سرخ شده
 1. سس را به پیازها اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بجوشانید سپس لوبیاها را اضافه کنید.
تهیه آسان حبوبات بدون بیکن در قابلمه آماده پذیرایی از عموم مردم
 1. روی حرارت به عادی بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا و دوباره هم بزنید به همان اندازه مایع کم شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوبیاها غلیظ شوند. افتخار کردن!

رهنمودها ذخیره سازی

 • برای ذخیره سازی حبوبات پخته شده را در داخل ظرف دربسته در داخل یخچال به مدت زمان کمتر از 4 روز قرار دهید.
 • برای مناسب و معقول کردن لوبیاها را {به آرامی} در داخل فر هلندی روی محدوده روی حرارت {متوسط} ​​رو باز کردن خوب و دنج کنید به همان اندازه سوزان شوند. ممکن است همچنین می توانید این ظرف را در داخل مایکروویو خوب و دنج کنید.
 • منجمد می تواند باشد. بقیه ها را در داخل عالی ظرف دربسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن در داخل فریزر به همان اندازه 3 ماه حفظ کنید. در گذشته به دلیل خوب و دنج کردن مجدد، بگذارید عالی ساعت شب در داخل یخچال یخ بزند.

چه یک چیز را همراه خود لوبیا پخته به سادگی سرو کنید

ساندویچ آهسته پز با گوشت خوک

گوشت خوک آهسته پز

5 ساعت 45 از واقعی

دستور پخت مرغ کباب پز آهسته ظروف.

دیگ باربیکیو خروس

4 ساعت 35 از واقعی

دنده های خوک ساخته شده در یک گلدان سفالی

داروها های گلدان

8 ساعت

تبصره همه شما اصل العمل ها

ابزارهای پیشنهادی برای این اصل وعده های غذایی

 • هم زدن. من می روم عاشق این توالی سه کوبنده هستم، متعاقباً همه وقت بعد صحیح همزن را برای درگیر شدن کف دست در واقع دارم.
 • کاسه مخلوط شده کن. این توالی تودرتو به دلیل کاسه های شیشه ای {مورد علاقه} من می روم است!
 • ماهی تابه. باشد که می تواند یک باشد حدس و گمان است با این وجود قطعا ارزش آن را دارد {هر} پنی را دارد.

عالی

کناره های آلومینیومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استیل ضد زنگ قابلمه های تمام روکش باور نکردنی محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصیص از گرما یکنواخت هستند.

لوبیا پخته شده سالم و آسان در یک کاسه با جعفری و قاشق

خواه یا نه بدست آورده اید این اصل العمل را ساخته اید؟

اندیشه تمیز کردن با من می روم اطلاع دهید!

امتیازی را در داخل {زیر} در داخل بازخورد بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به من می روم اطلاع دهید کدام ممکن است بدانید که چگونه اصل پخت را دوست خوب داشتید.

برای بدست آورده اید سالم تر است، لوبیاهایی کدام ممکن است به سادگی کنار هم قرار دادن می شوند دلالت بر آن دارد عالی وعده اضافه شده به دلیل داروها های قابلمه سریع اجباری است.

کل قسمت فقط در مورد ثبات است، {درست است}؟

سوالات معمولاً پرسیده می شود

عالی اشکال از لوبیا پخته کدامند؟

من می روم شخصاً بعد، احساس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک لوبیاهای شمالی را واقعاً دوست دارم، متعاقباً این اصل العمل من می روم {برای هر} اصل پخت خودت کار کن لوبیا به دلیل ابتدا است. با این وجود، لوبیا چیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریایی نیز تصمیم گیری در مورد های شدید خوبی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل اصل العمل های بی شماری به دلیل لوبیاها استفاده بیشتر از می شوند.

آیا قادر هستم؟ به دلیل لوبیا خشک {در این} اصل استفاده بیشتر از کنم؟

در گذشته به دلیل بیشترین استفاده را ببرید لوبیا {در این} اصل وعده های غذایی نیاز به آنها خواهند شد را بپزید. برای یک تکنیک پخت پیشنهادی، برای نکاتی، لوبیاهای سریع بازهم دوباره پخته شده را بررسی اجمالی کنید.

خواه یا نه لوبیا پخته شکسته نمی شود؟

{در حالی که} تعداد زیادی از لوبیاهای پخته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {خریداری شده} در داخل فروشندگان مفید به نظر نمی رسد که باشند، با این وجود این اصل تولید لوبیا گزینه جایگزین برای شدید خوبی است کدام ممکن است راحت تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحت تأثیر سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین است. لوبیا پخته شده معمولاً تشکیل {مقادیر} زیادی شیرینی کننده شبیه شکر نیشکر، شکر اسپرسو ای هر دو شربت ذرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است همچنین بیکن است کدام ممکن است چربی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی فراهم می کند. این اصل العمل آن قرار است را به کاهش می دهد، با بیرون اینکه احساس شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دودی باربیکیو را مبتلا تنبل.

 • 2 قوطی ها لوبیا شمالی عظیم (قوطی 15 {اونس})
 • 1/4 فنجان به اضافه 2 قاشق غذاخوری سس باربیکیو به شدت توصیه می شود: سس باربیکیو خودت کار کن
 • 1/4 فنجان سس گوجه
 • 3 قاشق های عظیم شربت افرا
 • 1 قاشق سوپخوری رب گوجه فرنگی
 • 2 قاشق های کودک سس ووسترشر ( {حذف} کنید، نمک را به سبک اضافه کنید، به همان اندازه طبیعی شود)
 • 1 1/2 قاشق های کودک فلفل صورتی دودی
 • 1 قاشق کودک خردل خشک
 • 1/2 قاشق کودک زیره آسیاب شده
 • 1/2 قاشق کودک نمک کوشر
 • 1/4 قاشق کودک فلفل سیاه
 • 2 قاشق های کودک روغن زیتون اضافه شده
 • 1 کم {اهمیت} پیاز زرد مکعبی ریز

 • لوبیاها را بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکش کنید. بنشین جدا.

 • در داخل عالی کاسه کودک، سس BBQ، سس کچاپ، شربت افرا، رب گوجه فرنگی، ورسسترشر، پاپریکا، خردل، زیره بی تجربه، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را همراه خود هم مخلوط شده کنید. بنشین جدا.

 • روغن زیتون را در داخل عالی قابلمه کودک روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت خوب و دنج کنید. پس به دلیل سوزان شدن روغن، پیازها را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2 {دقیقه} تفت دهید به همان اندازه {معطر} را انتخاب کنید و انتخاب کنید صاف شوند.

 • مخلوط شده سس BBQ را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید به همان اندازه بجوشد. لوبیا آبکش شده را اضافه کنید.

 • حرارت را کم کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 20 {دقیقه} بجوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا و دوباره هم بزنید. پاهایش خوب و دنج است.

 • برای ذخیره سازی: حبوبات پخته شده را در داخل ظرف دربسته در داخل یخچال به مدت زمان کمتر از 4 روز قرار دهید.
 • برای مناسب و معقول کردنلوبیاها را {به آرامی} در داخل فر هلندی روی محدوده روی حرارت {متوسط} ​​رو باز کردن خوب و دنج کنید به همان اندازه سوزان شوند. ممکن است همچنین می توانید این ظرف را در داخل مایکروویو خوب و دنج کنید.
 • منجمد می تواند باشد: بقیه وعده های غذایی را به همان اندازه 3 ماه در داخل عالی ظرف دربسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن در داخل فریزر حفظ کنید. در گذشته به دلیل خوب و دنج کردن مجدد، بگذارید عالی ساعت شب در داخل یخچال یخ بزند.

سرویس: 1(به دلیل 4)انرژی: 373انرژیکربوهیدرات ها: 70gپروتئین: 19gچربی ها: 3gچربی ها های اشباع شده: 1gچربی ها اشباع نشده: 1gچربی ها های تک غیر اشباع: 2gپتاسیم: 1066میلی خوب و دنجابتدایی: 16gقند: 20gویتامین A: 556IUویتامین سی: 6میلی خوب و دنجکلسیم: 184میلی خوب و دنجاهن: 5میلی خوب و دنج

در حال حاضر بپیوندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم به ذخیره اصل العمل های {مورد علاقه} شخصی کنید

عالی حساب کاربری راه اندازی کنید به همان اندازه به سادگی سرمایه گذاری ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمرین های {مورد علاقه} شخصی را ذخیره کنید.

گزارش شناسایی

اصل العمل های {مرتبط}

اگر به دلیل من می روم بپرسید، هنگام پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز باکیفیت بیرون از در به دلیل محل اقامت، طرفین به مشابه بعد حیاتی هستند کدام ممکن است مناسبت غالب. یکی از آنها در نظر گرفته نه اصل العمل های غذای جانبی شگفت انگیز ما را بررسی کنید:

سبد مافین نان ذرت با سس سیب

نان ذرت

35 از واقعی

بدون سالاد مایونز کلم اسلاو در یک کاسه

سالاد کلم مفید

25 از واقعی

ذرت کبابی مکزیکی

ذرت کبابی

30 از واقعی

تبصره همه شما اصل العمل ها