لوبیا آنجا ، هنوز انجام نشده است: مجسمه سازی آنیش کاپور در نیویورک به آرامی در حال رشد است


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]، حبوبات براق در انتهای یک آپارتمان لوکس در منهتن جوانه زد. این یک سال وحشی بود ، و شاید به خاطر داشته باشید که لوبیا در این زمان از یک نتیجه تکان دهنده برخوردار بود ، محبوبیتی که فقط در طول همه گیری همه گیر افزایش یافت.

از آنجا که شلوغی نیویورک تنها رژیمی بود که در آن زمان می شناختیم ، فقط چند هفته طول کشید تا من با سرعت آهسته ای که این لوبیای نقره در حال شکل گیری بود ، بی حوصله باشم. در ژانویه 2020 ، من مانند یک معتاد به مواد مخدر سر خوردم و پرسیدم: “این چیست؟ لوبیا آیا این کار اینقدر طول می کشد؟ “

سپس همه گیری جهانی رخ داد و زندگی را برای همیشه تغییر داد. لوبیا نقره در این اقتصاد؟ احتمالا نه.

می توان فرض کرد که این کشور به شدت در حال تغییر بود که لوبیا را فراموش کردم. اما من لوبیا را فراموش نکرده ام – لوبیا به یک نماد درخشان احمقانه The Before تبدیل شده است ، که در حافظه من کاشته شده است ، و من متعجب هستم که چه زمانی بتوانیم از اتمام آن گزارش دهیم. مطمئناً ، بارها و بارها ، به گوشه های تاریک ذهن من وارد شد – سردی طولانی بود و حتی این چراغ راهنمای روشن ، که مرا از دوران دیگری به ارمغان آورد ، گاه و بی گاه می سوخت.

با این وجود ، هر چند وقت یکبار به یاد می آورم که زندگی چگونه بود و در اینستاگرام به دنبال یک برچسب جغرافیایی می گردم. “آن لوبیای احمق چه شد؟”

فلش

لوبیا این هفته.

جیک دوبکین / گاتهامیست

لوبیا در Tribeca در خیابان لئونارد 56 واقع شده است ، که به خودی خود شبیه یک مجموعه پلاتینی Jenga است و فقط وعده ایجاد هرج و مرج را می دهد. چگونه آنیش کاپور می تواند آن را از لوبیای معروف شیکاگو (به نام Cloud Gate) ایجاد کند ، که سالانه میلیون ها نفر از آن دیدن می کنند ، چگونه نمی تواند هرج و مرج را در این گوشه کوچک منهتن پایین ایجاد کند؟ وقتی با یک لوبیا مانند این کار می کنید ، می خواهید آن را در یک فضای باز نصب کنید ، نه اینکه آن را در انتهای یک ساختمان مسکونی در نیویورک گیر کنید. هر احمقی می داند

با این حال ، برنامه های لوبیا هنوز ادامه دارد و این هفته به نظر می رسید که در حال رشد است و اکنون چهار لیفتراک مینیاتوری در آن قرار داده شده است. عروسک لانه سازی روسیه از شگفتی بی پایان ، آن لوبیا.

برای یادآوری: در ژانویه 2020 ، ما نصف لوبیا بودیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت خدمه به کار) ، ما 3/4 لوبیا را بدست آوردیم زیرا دو پنل دیگر به تازگی اضافه شده است. با این سرعت ، من فرض می کنم ما در زمستان 2021/2022 به حبوبات کامل برسیم.

این به روز رسانی نیاز دارد – در جریان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید