لباس DWTS تایرا بنکس پارک ژوراسیک را مقایسه می کند


شیوه توقف نمایش تایرا بنکس هرگز از بین نمی رود.

مجری “رقص ستارگان” در مراسم روز دوشنبه یک لباس بزرگتر از زندگی ارائه داد و این باعث مقایسه با دایناسورها از سال 1993 در فیزیک پارک ژوراسیک شد.

لباس چشم نواز او ، جولیان مندز کوتور ، دارای مجموعه ای از دستکش ، یقه پاره شده ، سوزن نامتقارن بود و این چیزی بود که با طرح های دست شکل چشم طرفداران توییتر را به خود جلب کرد.

اما اگرچه این سوپر مدل به عنوان یک طرفدار بزرگ توصیف می شد ، که تصور می شود “بال یا طرفدار” پست اینستاگرامی باشد ، اما اینترنت ایده های دیگری در مورد لباس بالا داشت.

او می گوید: “به نظر می رسد تایرا بنکس در پارک نیومن ژوراسیک کشته شده است.” یکی نوشت در لباس قرمز تیره ، در حالی که دیگری پرسید، “چرا بانک های تایرا بسته هستند؟ به نظر می رسد که دایناسوری در پارک ژوراسیک تف می کند. ”

Dilophosaurus در داخل "باغ ژوراسیک"
شادی های گذشته؟ یونیفرم های بانکی توییتر را به یاد تظاهرات طرفداران dilophosaurus در “پارک ژوراسیک” انداخت.
جهانی / مجموعه معتبر اورت

دیگران ملافه پخته را با ماکارونی مقایسه کردند ، كتك زدن، “تایرا بنکس چه ماکارونی خالی پوشیده است ؟؟”

“آیا فقط من هستم یاtyrabanks شبیه تزئین دوش نوزاد است؟” دیگری اضافه شد از ایجاد مد

مدل سابق ایالات متحده ، 47 ساله ، با انتشار لباس خود در توییتر غریبه نیست. در ماه ژوئیه ، او با پوشیدن پیراهن آستین بلند برای مصاحبه در وان آب گرم با طراح طراح مگان تی ، پاتریشیا بونالدی ، بعداً به صفحه Six Style گفت که در واقع شناگر است.

در نوامبر گذشته ، یکی دیگر از لباسهای “رقص ستارگان” او توجه مخاطبان حیرت انگیزی را به خود جلب کرد ، که باعث مقایسه محصولات تمیز کننده شد.

بانک تایرا بانک ها "بازی با ستارگان"
این فصل دوم Tyra Banks میزبان DWTS است.
ABC

لباس های الهام گرفته از DWTS نیز به سرگرمی های لباس ورساچه جنیفر لوپز اضافه شده است.

او در مراسم رژه 2020 در مورد صحنه آماده خود در اتاق گفت: “من فکر نمی کنم تا به حال از مد تلویزیونی در تمام دوران حرفه ای خود لذت برده ام ، از جمله” مدل برتر آمریکا “. زمان. ”هنگام انتخاب سبک برای شب نمایش.

شاید او به لباس هالووین کیم کارداشیان مت گالا 2021 علاقه مند باشد.دیدگاهتان را بنویسید