قرار است یانکی ها جاناتان لوئیسیگا را پس بگیرند


آرون بون قبل از پیروزی 7-2 یانکی ها بر بلو جیس در سه شنبه شب گفت که انتظار می رود چهارشنبه جاناتان لوئیس را به دست راست خود اضافه کند.

لوئیس از 5 سپتامبر در جناح راست مفقود شده است.

قبل از آسیب ، لوئیس م effectiveثرترین پرستار در یانکی ها بود. قبل از اینکه بتواند آخرین بازی خود را انجام دهد ، در 3 سپتامبر ، لویسیگا در 15 بازی یک راند را کنار گذاشت و 18 ² / ₃ نوبت را پوشش داد.

جاناتان لویسیگا
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

لوئیس سِورینو ، که اخیراً پس از بازگشت از عمل جراحی تامی جان در فوریه 2020 به ساق پا اضافه شد ، روز سه شنبه هشتم 1-2-3 را به زمین انداخت. گریت کول در دو بازی ابتدایی برای سورینو تاثیرگذار بود و چهار ضربه به ثمر رساند.

کول گفت: “من از واکنش او به ورزشگاه های خارج از زمین بسیار شگفت زده شدم.” “او بسیار تیزبین بود. این یک انتخاب احساسی برای ما و طرفداران یانکی بود که دوباره آنجا را ببینیم. ”


Giancarlo Stanton ، که سومین بازی هفته او در بازی باز شکست خورد ، هدف قرار گرفت ، اما بون گفت که این به دلیل چمن مصنوعی تورنتو نیست.

“من فکر کردم که آن را کنار بگذارم [Stanton] وجود دارد ، “گفت بون. چمن مسئله ای نبود ، به خصوص در این زمان ، زمانی که بهترین شانس برای برنده شدن به ما داده می شود. “


گیو اورشلا ، که 2-برای-4 به خانه تک نفره رفت ، کمی درگیر است. او 17 بازی برای 47 (0.362) دارد که در 13 بازی اخیر خود 9 ران ، دو ، سه دور خانگی و شش RBI انجام داده است.

پس از آن هشت بازی زشت انجام شد که در آن دور کوتاه سوم دور 3 او برای 23 بدون هیچ ضربه پایه یا پیاده روی و 10 ضربه انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید