قاضی شکایت علیه ساختمان جنجالی بندر 250 Water Street را رد کرد


شکایت برای توقف ساخت یک ساختمان بحث برانگیز 850 میلیون دلاری در بندر خیابان جنوبی روز چهارشنبه رد شد ، اما گروه مخالف قول داد که به مبارزات انتخاباتی خود ادامه دهد.

طرح “کوچکتر” در خیابان 250 واتر در ماه مه توسط کمیسیون حفاظت از بناها به تصویب رسید. برنامه های توسعه یافته توسط شرکت هوارد هیوز پس از شکایت هایی مبنی بر نامناسب بودن ساختار پیشنهادی 470 فوت برای جامعه (تکرار قبلی بیش از 900 فوت بود) تجدید نظر شد زیرا در منطقه بندر تاریخی واقع شده است.

نسخه تأیید شده “کاهش یافته” 324 فوت ارتفاع دارد ، دارای 24 طبقه است و دارای 270 آپارتمان است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان مسکن مقرون به صرفه کنار گذاشته می شود. هوارد هیوز همچنین با اهدای کمک مالی به موزه بندر خیابان جنوبی خیابان ، استدلال کرد که مسکن و مشاغل تجاری به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

عکس هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد

فلش

با این حال ، مخالفان ، همه تغییرات عمده در منطقه را ناخوشایند می دانند ، حتی در برخی از نقاط برای جابجایی پوند NYPD به سایت ، لابی می کنند. ائتلافی از گروهها در تابستان شکایت کردند و ادعا کردند که کمیسیون یادبود “با وجود بیش از سه برابر ارتفاع ساختمانهای موجود در منطقه” با تأیید ساختمان “دستور خود را نادیده گرفت.”

کرینوف نیویورک اکنون اظهار می کند که قاضی آرتور انگورون با رد این دعوی ، خاطرنشان کرد که تصمیم کمیسیون برجسته “نهایی نیست و بنابراین برای بررسی قضایی آماده نیست”.

ائتلاف دریایی مدعی شد که افزونگی ها تنها زمانی اتفاق می افتد که بتوانند به ساختمان ساختمان حمله کنند. ساول شاپیرو ، وکیل دادگستری در بیانیه ای گفت: “مزیت ما برای این که” پیشنهاد “را از دست داده ایم این است که ما اکنون این فرصت را خواهیم داشت تا از وقت اضافی برای ایجاد ، بهبود ، تکمیل و جلا دادن آثار ارسالی خود استفاده کنیم. به “

ائتلاف دریایی در ادامه تاکید می کند که کمیسیون حفظ آثار “قوانین اولیه حفاظت از آثار تاریخی در نیویورک را با پذیرش سازش با وعده ها به دلایل خوب تغییر می دهد ، یعنی. موزه بندر خیابان جنوبی و / یا مسکن مقرون به صرفه برای تأیید. به “

جیمز یولز ، سخنگوی شرکت هوارد هیوز به Crain گفت: “ما از بررسی دقیق دادگاه و رد سریع این دعوی قدردانی می کنیم. طرفداران داخل و اطراف شهر با تغییر پارکینگ در 250 Water Street موافقت می کنند. به ساختمانی متفاوت از نظر معماری و متناسب با منطقه تاریخی. “

دیدگاهتان را بنویسید