فیلم ها: موسیقی شاد ، نمایشگاه های DIY در آتش نشانی هارلم


در بیشتر سال 2020 ، با برطرف شدن فاجعه برای قفل ها ، مناطق رنگی و تعهدات مختلف ، رویدادهای موسیقی زنده به طور کامل متوقف شد. کل صنعت گردشگری برچیده شده است و ده ها هزار هنرمند موقتاً از کار غایب شده اند و تلاش می کنند راهی برای جذب مخاطب ارائه دهند. علاوه بر تلاش برای به دست آوردن پول کافی برای زنده ماندن ، بسیاری از آنها فقط می خواستند راه هایی را برای تقویت روحیه افراد در حالی که وضعیت بد انزوا وجود داشت ، بیابند.

در ایتالیا ، مردم برای بالا بردن روحیه شروع به گرفتن آهنگهای پاپ از بالکن خود کردند. در اسپانیا ، پیانیست ها و نوازندگان راست شروع به سازگاری کرد از ساختمانها و در نیویورک ، همه چیز را از گیتاریست های انفرادی از مرکز شهر جیمی هندریکس گرفته تا برایان استوکس میچل ، ستاره مرکز شهر برادوی ، از پشت بام خانه بالا تا پنجره های برنجی که ایوان را ایجاد می کنند ، دریافت می کنید.

با وجود این ، کانل تامپسون ، 33 ساله ساکسوفونیست ، نمایشگاهی را در بالکن خود با یکی از همسایگانش آغاز کرد.

او اخیراً به Gothamist گفت: “من متوجه شدم که این برای فرار از آتش و پر کردن آن با پرسنل اصلی است.” “سپس از در خارج می شوم و چیز بعدی را که می دانم ، این نوازنده ترومپت را می شنوم -[Grammy Award-winning trumpeter] الا بریک – بازی در مسیرهای Earth، Wind & Fire و ساخت این مجموعه در بالکن خود ، و کل وبلاگ دیوانه وار از سرگرمی های زیاد است. سپس روز بعد من با بوق بیرون آمدم و در خیابان با او بازی کردم ، و ما این کار را شروع کردیم ، هر دو به یکباره. ”

این دوئت اکنون بسیار بیشتر شده است: اجرای گروهی شامل سه واحد اطفای حریق در یک آپارتمان در هارلم. تا کنون ، چهار نمایش زنده از بالکن در خیابان 110 و خیابان هفتم وجود داشته است ، از جمله مزایای خانواده ایلیا مک کلین ، قربانیان طوفان ایدا و The Gworls ، که از افراد تراجنسیتی حمایت می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=lA9o03InEaA

این اجراها مفهوم اجرای موسیقی را به جامعه وسیع تری رساند و مکانی فراموش نشدنی ، شهری به آن بخشید. بسیاری از اوقات ، مردم در شمال پارک مرکزی در خیابان ها توقف می کنند و سعی می کنند بفهمند موسیقی از کجا آمده است. تیم های رانندگی در نهایت به جاده پایینی که تیم در آن بازی می کند توجه می کنند. دیگر مردم محلی ، از جمله دوست دختر تامپسون ، Jazmine Nieves ، هنرهای زمینی را ارائه می دهند ، در حالی که دیگران برای گرفتن فیلم یا کمک به میکس صدا با هواپیماهای بدون سرنشین پرواز می کنند. دیگران در محل پول جمع آوری می کنند تا بعداً به خیریه هایی که در بالا اشاره کردیم کمک کنند.

او می گوید: “خیابان های نیویورک همیشه خانه من بوده است و مشغول نان و کره و همچنین برقراری ارتباط با مردم و ایجاد یک طرفدار بوده ام تا بتوانم بازی کنم و بیشتر بیاموزم.” “ما این کار را در زمان خوبی شروع کردیم ، اما من فکر می کنم همه در همه جا سعی می کردند تا می توانند با هر کسی ارتباط برقرار کنند. هم مجریان و هم مردم نیویورک به همان اندازه غایب بودند. این رابطه برای داشتن موسیقی زنده بود.”

ویدئوهای نمایشگاه – مخصوصاً نمایشگاهی در اوایل سپتامبر که در آن تیم بازیابی تامپسون را می توان در حال انجام “صعود” مایلی سایرس پس از تاریکی جلوی پنجره ها مشاهده کرد – TikTok و سایر وسایل کمی پیچید. رسانه های اجتماعی.

تامپسون می گوید: “دختری برای دیدن کنتاکی به اینستاگرام آمد و گفت:” اوه ، امیدوارم کنسرت داشته باشی. من در نیویورک هستم. ” [our latest gig] مصادف بود با تاریخی که او اینجا بود ، سپس آمد. واقعاً خوشحال شد که ما افراد واقعی را از اینترنت بیرون کشیدیم. ”

ساخت سقف ساختمان چیز جدیدی نیست – کافی است از هواپیماهای بیتلز یا جفرسون ، که در سال 1968 توسط NYPD تعطیل شده اند بپرسید. اما دانستن نحوه ساخت سه طبقه مختلف ، بدون انجام کارهای زیادی در مورد الگوهای اعضای تیم برای برقراری ارتباط ، یک چالش بود

اول ، تامپسون باید نعمت همسایه خود را دریافت کند تا از آتش نمایشگاه ها فرار کند. کل تنظیم می تواند تا دو ساعت طول بکشد – که شامل کشیدن PA ها و بالا رفتن از پله ها و قرار دادن کارتن برای کارکردن راحت طبل ها است – و آنها فقط زمان زیادی برای بررسی صدا دارند.

تیم تامپسون از سال گذشته در حال افزایش است – به عنوان مدافع در تابستان 2020 ظاهر شد و در حال حاضر حداقل پنج نفر شامل نوازندگی راست ، درام ، گیتار ، باس و نوار هستند. به دلیل محدودیت هایی که در قرار دادن در سطوح خاص وجود دارد ، هیچ یک از آنها کار نمی کند اگر تیم مواد را به خوبی نشناسد: “بهترین کار این است که یک تیم آموزش دیده داشته باشید تا همه از ترتیبات مطلع شوند و سپس فقط شما را اجرا خواهم کرد. آن ، “او گفت.

یک تعادل ملایم وجود دارد که توسط بسیاری از افراد با خیال راحت عکاسی می شود (تامپسون تخمین می زند که او می تواند تقریباً 50-70 نفر را در زیر هر دقیقه تماشا کند) بدون این که کسی را در همسایگی آزار دهد ، مخصوصاً از آنجا که مردم نیویورک از ابراز احساسات خود در چنین مواردی خجالت نمی کشند. اهمیت دارد

او می گوید: “وقتی در یک باشگاه بازی می کنید یا در یک رویداد خصوصی بازی می کنید ، بدانید که همه در آنجا به موسیقی شما گوش می دهند ، چه برای ماندن در آنجا پول پرداخت کرده باشند و چه استخدام شده اند.” “بنابراین بلافاصله می دانید که جمعیت پشت سر شما هستند ، درست است؟ برعکس بلند شدن اینجا همانطور که هست ، خوب ، ما سر و صدای زیادی ایجاد خواهیم کرد ، و من می دانم که همه اینجا زندگی خاص خود را دارند” من زندگی می کنم در “بنابراین امیدوارم هیچ کس به پلیس زنگ نزند و شکایت نکند یا فریاد نزند:” ساکت شو! خوشبختانه ما اینقدر دریافت نکردیم. “

و سپس مسئله غلبه بر ترس از مکان های بلند وجود دارد: “من بارها از آتش فرار کردم تا شام را در آنجا بخورم ، اما کمی از مکان های بلند می ترسم ، این کمی ترسناک است.” تامپسون گفت. در گروه ، حدود نیمی از افراد ترس یا ناراحتی خود را دارند. به طور معمول من یک شخص فیزیکی هستم ، در حین انجام فعالیت می رقصم ، اما باید تیم را با دید محدود و ترس از مسافت های طولانی هدایت کنم ، مطمئناً مطمئنم که آنجا زیاد هستم. “

فلش

تامپسون برای دو اجرای اخیر تابستان امسال ، اولیویا کی و پارکرز را نیز به بازی دعوت کرده است. پس از انزوای گسترده در سال 2020 ، اولیویا K. گفت که از هر فرصتی که می تواند دوباره ارائه دهد بسیار سپاسگزار است – هنگامی که دوستش تامپسون به نمایشگاه های بالکن نزدیک شد ، از این فرصت استفاده کرد.

آنها می گویند: “برای بسیاری از ما که فعال هستیم ، وقتی نمی توانید روی صحنه بروید ، متوجه می شوید که این رابطه چقدر ارزشمند است و چگونه منحصر به فرد است.” “من هر هفته در یک فاجعه زندگی می کنم زیرا نمی دانم چه کار کنم. این هدف من است ، من فکر می کنم مردم را به هم متصل کرده و حال مردم را بهتر کنم. جایی که واقعاً می توانید با مردم ارتباط برقرار کنید. برای من مهم است . “

در اولین نمایش ، اولیویا کی به تنهایی بازی کرد – نمایش کمی بعد از ساعت 9 شب به پایان رسید هنگامی که زنی در یک ساختمان فریاد زد: “ما بچه داریم و آنها صبح مدرسه دارند ، لطفاً آن را خاموش کنید” – اما او همچنان تیم خود را کامل کرد. نمایش هفت قسمتی برای نشان دادن نمایش دیگری در 26 سپتامبر.

آنها می گویند: “این بار ، از نظر من ، افرادی را دیدم که در جاده ایستاده بودند ، ماشین ها فریاد می کشیدند ، افرادی که به وضوح در پارک بودند و تماشا می کردند.” “من [was told] مردم هنگام دویدن در باغ موسیقی می شنیدند و می گفتند: “من نمی دانم این چیست اما باید بدانم.” یکی گفت ، ما دو سال پیش شما را دیدیم ، باورم نمی شود که امروز دوباره شما را ببینیم ، کیسمت است.

شریک موسیقی گروه او ، پیانیست جسی فیترستون ، گفت که این یکی از منحصر به فردترین اجراهایی است که او تا به حال داشته است (تعجب آور نیست که در حال نواختن پیانو انفرادی برای یک مهمانی ساخت چند نفره ، اما هنوز بسیار متفاوت است). وی خاطرنشان کرد که این گروه از گروه هنرمندان شهر ، یک برنامه بازیابی شهر که برای استخدام بیش از 1500 هنرمند برای ایجاد شغل در هر پنج منطقه طراحی شده بود ، کمک مالی دریافت کرد ، بنابراین این کنسرت بخشی از مجموعه ای از نمایشگاه های فضای باز بود. تا آنجا که ممکن است مخاطبان بیشتری را جذب کند.

وی گفت: “ما می خواستیم دو مکان خوب را که مردم می خواهند بیایند ، مورد حمله قرار دهیم ، اما مکان های عمومی که در آن افرادی که واکسینه نشده اند هنوز می توانند به آنها دسترسی داشته باشند و همچنان آنها را با خیال راحت تجربه کنند ، بدون اینکه از آن جدا شوند.”

در حالی که گروه ترکیبی آنها به خوبی در آهنگ ها مهارت دارد ، اولیویا کی و فیتراستون همچنین باید با این واقعیت کنار بیایند که برخی از گروه های آنها ترس کمی از طول ندارند.

Featherstone گفت: “من در نهایت برای فرار از آتش در وسط یک بادبان بودم.” “من از مکان های بلند می ترسیدم ، اما می خواستم بتوانم بر طبل هایمان از بالا نگاه کنم [for cues]، و من بسیار خوشحال بودم که او چهره بسیار زیبا و زیبایی داشت ، من می توانستم در چشم های او بهتر نگاه کنم و نتوانستم به پایین نگاه کنم ، و من یک کلمه به چشم یا دهان او می دادم و او می فهمید. “

اولیویا کی افزود: “من از مکانهای بلند نمی ترسم ، اما بین آنها نیستم.” وقتی فرود آمد ، جسی سعی داشت به صداهای اصلی میکروفون نزدیک شود و سیم گیر کرد ، بنابراین من بهش گفت برگرد! “

Featherstone گفت: “می توانید دستان من را که به دیوار چسبیده اند را ببینید” ، لحظه ای که در فیلم زیر مشاهده می کنید. “من در ذهنم نسخه اصلی را داشتم که بسیار بلند بود ،” SHOWGA “.”

https://www.youtube.com/watch؟v=MrJxIxTImrYدیدگاهتان را بنویسید