فواید ژل آلوورا برای پوست چیست؟


درباره نحوه ترجیح من برای استفاده از مواد طبیعی و محصولات گیاهی توضیحات زیادی داده شده است ، بنابراین نیازی به صحبت در مورد ژل آلوئه ورا که من ترجیح می دهم نیست. این اولین انتخاب من برای پوست ، سلامتی و مو بود. بنابراین فواید ژل آلوورا برای پوست چیست؟ بیایید به آن نگاه کنیم.

خواص ژل آلوئه ورا برای پوست

خواص ژل آلوورا برای پوست

مدتی است که از ژل آلوئه ورا برای مراقبت از پوست ، مو و خواص درمانی استفاده می کنم. همین امر برای خوانندگان من نیز مفید است.

کرم مرطوب کننده

این یکی از خواص شناخته شده ژل آلوئه ورا برای پوست است. شما می توانید یک برگ تازه آلوئه ورا از گیاه بگیرید ، یا از ژل آلوورا خالص موجود در بازار استفاده کنید. بلافاصله پس از بیدار شدن ، ژل آلوئه ورا را به صورت خود بمالید. اجازه دهید خشک شود و بعد از نیم ساعت بشویید. این تمرین را به مدت یک ماه ادامه دهید و تفاوت را مشاهده خواهید کرد. من آن را امتحان کردم و پوستی صاف و نرم داشتم. همچنین می توانید ژل را به فرزندان خود بزنید.

بسوزانید تا بهبود یابد

این در ابتدا یک مکاشفه جدید برای من بود ، اما به محض استفاده از آن ، متوجه شدم که این یک درمان پوستی واقعاً جادویی است. به بهبود سوختگی های خفیف و آفتاب سوختگی کمک می کند. یک لایه نازک را روی ناحیه آسیب دیده بمالید. مطمئن شوید که ژل آلوئه ورا که استفاده می کنید تمیز و حاوی مواد شیمیایی است.

راش

آلوئه ورا برای تسکین تحریک ناشی از بثورات بسیار مفید است. بثورات آلرژیک در بزرگسالان و بثورات پوشک و سایر تحریکات در کودکان نیز با استفاده منظم از ژل خالص آلوئه ورا قابل درمان است.

اگزما ، پسوریازیس و درماتیت

اگزما ، پسوریازیس و درماتیت انواع مختلفی از بیماری های پوستی هستند که با خشکی پوست مشخص می شوند. با استفاده منظم از ژل آلوورا می توان تحریک و بثورات ناشی از این شرایط را کاهش داد. این یکی از مزایای درمانی ژل آلوورا بر روی پوست است

آکنه التهابی

آکنه دردناک و التهابی را می توان با ژل آلوئورا درمان کرد زیرا قابض است و با جلوگیری از گرفتگی منافذ باز پوست با ناخالصی ها و چربی پوست ، این بیماری را درمان می کند.

شناسایی ژل آلیور خالص

اگرچه ژل آلوورا برای پوست بسیار مفید است ، اما تأثیر آن تا حد زیادی به خلوص محصول بستگی دارد. محصولات آورده شده به فروشگاه اغلب با ادعاهای نادرست خود گمراه کننده هستند. من ژل را مستقیماً از گیاه می گرفتم. با این حال ، این همیشه امکان پذیر نبود. آن زمان بود که با Deyga Organics برخورد کردم. من شروع به استفاده از ژل آلوئورا کردم و می توانم با قاطعیت بگویم که محصول آنها تمیز است. من این را با ژل اصلی که از باغ خود گرفته ام مقایسه کردم تا یافته هایم را اثبات کنم. اکنون که مزایای ژل آلوئه ورا برای پوست را می دانیم ، بیایید نحوه شناسایی ژل خالص آلوئه ورا را بررسی کنیم.

رنگ و بو

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید رنگ و بافت محصول است. برخلاف تصور عموم ، ژل آلوورا رنگ سبز ندارد. حتی بوی شیرین هم ندارد. همیشه به خاطر داشته باشید که محصولاتی که ادعا می کنند اصل هستند همیشه نیستند. ح

فواید ژل خالص آلوئورا برای پوست

ژل خالص آلوئه ورا 100٪ شفاف نیست. اگر محصول Deyga را در تصویر بالا مشاهده می کنید ، 100٪ شفاف نیست. قوام ضخیمی دارد. برای مقایسه آسانتر ، یک قطره ژل مصرفی و همچنین بسته ژل آلوئه ورا Deyga Organics اضافه کردم.

آیا می توانید بین ژلی که از گیاه گرفته ام و ژل Deyga تمایز قائل شوید؟

مزایای ژل آلوورا خالص برای پوست - مقایسه
مقایسه با ژل اصلی آلوئه ورا

به برچسب نگاه کنید

اگر در محصول فقط ژل آلوئه ورا در محصول ذکر شده باشد ، یک مسخره است. برای بسته بندی طولانی مدت به یک عامل تثبیت کننده نیاز است. حتی اگر ژن را از گیاه بگیرید ، بیش از دو یا سه روز دوام نخواهد آورد. Deyga در مورد مواد تشکیل دهنده کاملاً شفاف است. آنها همچنین به کاربران دستور دادند بعد از استفاده یخچال بگذارند.

مواد تشکیل دهنده ژل آلوئه ورا

اکنون که می دانید فواید ژل آلوئورا برای پوست شما چیست ، منتظر چه هستید؟ محصولات خود را در اسرع وقت تهیه کنید.

من وبلاگ خود را به سطح بعدی می برم کمپین BlogMatter #MyFriendAlexa.دیدگاهتان را بنویسید