فواید آنتوژنول

آنتوژنول افزودنی جدید به صنعت سلامت است. این حاوی مکمل سلامت طبیعی مبتنی بر جداسازی اختصاصی OPC (Oligomeric Proanthocyanadins) است.

مصرف آن به تمام افراد 20 سال به بالا که دوست دارند با سلامتی پیر شوند توصیه می شود، به ویژه برای افرادی که هر گونه مشکل چشمی، مشکل عروقی یا مشکل گردش خون را تجربه کرده اند.

خواص آنتی اکسیدانی قوی دارد و از نظر بالینی آزمایش شده و ثابت شده است که می تواند از تجزیه کلاژن در پوست و دیواره رگ های خونی که شامل مویرگ ها، سیاهرگ ها و شریان ها می شود، جلوگیری کند. ثابت شده است که از بسیاری جهات پیری را کند می کند. همچنین از کلاژ دیواره های خونی ما محافظت و پشتیبانی می کند تا آنها را قادر سازد تا مواد مغذی را به بافت های حیاتی ما مانند چشم، پوست، قلب و مغز منتقل کنند. همچنین به خلاص شدن از شر مواد زائد مضر در بدن کمک می کند. چندین دهه است که در سراسر اروپا توزیع شده است.

از دیگر فواید آنتوژنول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* به تقویت دیواره های مویرگ کمک می کند

* کمک به محافظت از غشای سلولی و به حداقل رساندن ایجاد واریس و وریدهای عنکبوتی در نتیجه تغذیه سلولی

* به محافظت از رگ های ما در برابر اثرات مضر آنزیم های بد کمک می کند که منجر به بهبود سلامت قلب و عروق می شود.

* به خواندن ظاهر چین و چروک و خطوط ریز کمک می کند

* به افزایش لطافت، یکنواختی و کیفیت کلی پوست کمک می کند

* به افزایش استحکام ناخن و ضخامت مو کمک می کند

* به افزایش نشاط و انرژی، بهبود عملکرد ورزشی و تسریع بهبودی پس از آسیب کمک می کند

* به حفظ عملکرد گردش خون طبیعی و سالم در پوست، پاها، چشم ها و تمام اندام های حیاتی کمک می کند.

* علائم درد، سنگینی و تورم در پاها را کاهش می دهد

* به خنثی کردن رادیکال های آزاد که پس از انجام فعالیت های ورزشی ایجاد می شوند کمک می کند

* به کاهش علائم قابل مشاهده پیری کمک می کند

راز اثر آنتی اکسیدانی قوی آنتوژنول، OPCهای موجود در آن است که از دانه های انگور استخراج می شود، اما از هر دانه انگور تنها 1 درصد استفاده می شود. فرآیند استخراج اختصاصی، مولکول های کوچکتر را در خوشه های دقیق انتخاب می کند. این برای تضمین فراهمی زیستی و خلوص آن است. این امر آنتوژنول را به یکی از موثرترین و ایمن ترین آنتی اکسیدان ها تبدیل می کند.

یک کپسول در روز، قبل از غذا مصرف شود، دوز پیشنهادی است. معمولاً پس از سه ماه از مصرف آنتوژنول، نتایج از قبل قابل مشاهده است، اگرچه می توان فواید آن را زودتر احساس کرد. در برخی از موارد، مانند ایجاد رگ های واریسی شدید، ممکن است مجبور شوند دو تا سه کپسول در روز مصرف کنند.