فن آوری و تمرین تناسب اندام پرسش و پاسخ با مربی قدرت و آمادگی تیم ایالات متحده، راب شوارتز

اخیراً این فرصت به من داده شد تا با راب شوارتز، مربی تیم قدرت و تهویه تیم ایالات متحده برای ورزش های آکروبات و رزمی مصاحبه کنم. راب در حال حاضر با ورزشکاران المپیکی در رشته های ژیمناستیک، بوکس، تکواندو، جودو، شمشیربازی، کشتی، شنای همزمان و شیرجه کار می کند. من می‌خواستم مغز او را انتخاب کنم و در مورد نحوه استفاده از فن‌آوری‌های تناسب اندام ورزشی (ضربان قلب، کالری دریافتی، کالری سوزانده شده، پایش خواب، ردیابی مسافت و زمان، ضبط VO2، افزایش عمودی کل، و غیره) در تمرینات ورزشکاران المپیکی اطلاعاتی کسب کنم. و چگونه آقای شوارتز پذیرش فناوری های مشابه را در آینده پیش بینی می کند.

س. که در دنور زندگی می‌کنم و قبلاً از مرکز تمرین المپیک در کلرادو اسپرینگز بازدید کرده‌ام، مقدار ابزارها و دستگاه‌هایی را به یاد می‌آورم که پیشرفت ورزشکاران را در تمرینات نظارت و پیگیری می‌کنند. آیا می‌توانید نوع فناوری‌های تناسب اندام را که در حال حاضر توسط ورزشکارتان استفاده می‌شود و نقش مهمی که در آمادگی روزانه برای تمرین بازی می‌کنند، توضیح دهید؟

الف. برای فعالیت‌های تمرینی روزانه، ما بیشتر از بازخورد ویدیویی، هم در اتاق وزنه و هم در محیط تمرین استفاده می‌کنیم. در قدرت و تهویه ما همیشه سعی می کنیم وضعیت آمادگی ورزشکار خود را بسنجیم، بنابراین خروجی توان را با استفاده از واحدهای تندو و صفحات نیرو اندازه گیری می کنیم. این به ما بازخوردی می دهد که چگونه می توانیم هر ورزشکار را در یک روز معین به شدت تمرین کنیم. در زمان‌های از پیش تعیین‌شده سال، متخصص تغذیه ورزشی سطوح لاکتات خون ورزشکاران را در طول تمرین‌های “زنده” آزمایش می‌کند تا نیازهای فیزیولوژیکی آنها را در رقابت ارزیابی کند. ما حتی برخی از کشتی گیران را بلافاصله پس از مسابقات واقعی آزمایش لاکتات خون خود را انجام داده ایم. ما در حال حاضر در حال توسعه اپلیکیشنی برای گوشی های ورزشکاران هستیم تا وضعیت تغذیه، روانشناختی، تمرین و ریکاوری را کنترل کند. این یک لیست کوتاه است. ما بسیاری از روش های دیگر فناوری را نیز داریم که از آنها استفاده می کنیم.

س. به نظر می رسد که المپیکی ها مدت ها قبل از شوق مصرف کنندگان اخیر از فناوری در برنامه های تمرینی خود استفاده کرده اند، آیا می گویید که بسیاری از ابزارهای تناسب اندام امروزی نتیجه آزمایش و اثبات شده در عرصه المپیک هستند؟

الف. من نمی دانم، وقتی ورزشکاران کلاس جهانی را برای مسابقات المپیک آموزش می دهیم، زمان کافی برای آزمایش فن آوری هایی که در این زمینه آزمایش و اثبات نشده اند را نداریم. ما برخی از فن‌آوری‌های نوظهور را از شرکت‌هایی مانند نایک و سامسونگ دریافت خواهیم کرد، اما مطمئن هستیم که وقتی روی میز ما وارد می‌شوند، اثربخشی آنها ثابت شده است.

س. آیا شما معتقدید که برنامه ها و ابزارهای نوظهور تناسب اندام و سلامت، نتایج سلامت کشور ما را بهبود می بخشد و به شهروندان کمک می کند تا آگاه تر و فعال تر در سلامت شخصی خود شرکت کنند؟

الف. امیدوارم اینطور باشد. عمدتاً به شخص و اهداف او بستگی دارد. اگر مصرف کننده برای خوش اندام شدن جدی است، پیشنهاد می کنم تحقیقات خود را انجام دهد و اطمینان حاصل کند که تجهیزات را از شرکت های معتبری که در بازار ثابت شده اند خریداری می کند.

س. آخرین سوال، آیا نکات اساسی برای کسانی که به دنبال شروع تمرینات قدرتی و آمادگی شخصی هستند؟

A. من با پیوستن به تناسب اندام 24 ساعته محلی شما و چند جلسه تمرین شخصی شروع می کنم. هیچ چیز بهتر از یک مربی با تجربه برای ارائه بازخورد و گام هایی برای بهبود نیست. گشت و گذار در اینترنت برای مشاوره یا نکات آموزشی پیشنهاد نمی شود زیرا بازخورد حرفه ای وجود ندارد و اطلاعاتی که دریافت می کنید ممکن است معتبر یا مناسب برای اهداف شخصی شما نباشد.

من همچنین به بازخورد ویدیویی برای ورزشکاران معتقدم، همانطور که با یک بوکسور قهرمان فعلی جهان که تمرین می‌کنم وقتی مبارزه تمام شد، اولین کاری که در پرواز هواپیمای خود به خانه انجام می‌دهیم این است که ویدیو را روی تلفن هوشمند خود مرور کنیم و آماده شدن برای بعدی را شروع کنیم. مبارزه کردن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز آموزش المپیک ایالات متحده یا برنامه ریزی یک تور، به سایت TeamUSA.org مراجعه کنید و احتمالاً با ورزشکاران و مربیان برتر المپیک آمریکا آرنج بمالید.