فلاسک گلوبال ویتا آمگا – حلقه گمشده لنس آرمسترانگ

تنها چیزی که از قاب مدون SL لنس آرمسترانگ گم شده بود و تنها چیزی که می توانست چند تاج بیشتر را برای قهرمان هفت دوره تور دو فرانس به ارمغان آورد، در واقع یک بطری آب ENERGIZED بود. از کجا می توانست پیدا کند؟ آیا یکی از آنها در طول 7 سال فعالیت او وجود داشت، در حالی که ما شاهد آبشار شدن او با سرعت برق از دیوارهای آلپ فرانسه، تا ویترین فروشگاه ها در امتداد شانزلیزه بودیم. او چطور این کار را انجام داد؟ چگونه او با موفقیت با سرطان مبارزه کرد و از همه شانس ها برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین قهرمانان دوچرخه سواری سرپیچی کرد؟ و من مطمئن هستم که شما هم همین سوال را می‌پرسید – او چگونه بدون داشتن یک بطری انرژی نقطه صفر این کار را انجام می‌دهد؟ بدون استفاده از فلاسک ویتا آمگا! من هم نمی دانم! اما او انجام داد!

Amega Global اخیراً جدیدترین محصول انرژی نقطه صفر خود – Vita Flask را منتشر کرده است. این یک بطری شیک، ابتدایی و شیک ورزشی است که با فناوری Amized Fusion شرکت آمگا گلوبال آمیخته شده است. این طراحی شده است تا شما را در تمام طول روز و شب با نوشیدنی پرانرژی نقطه صفر دلخواه خود ادامه دهد، تا زمانی که آن نوشیدنی داغ نباشد! جنس فولاد ضد زنگ بطری آن را به انتخابی ایده آل برای همه علاقه مندان به ورزش های شدید و ورزشکاران از هر نوع تبدیل می کند. قطعاً باید آن مزیت رقابتی را به شما بدهد. من نمی دانم کدام تیم های ورزشی در آینده چنین محصولات پیشرفته ای را انتخاب خواهند کرد. تغییری در ورزش های حرفه ای که تا زمانی که متوجه نشوند Amega چگونه از فناوری خود برای افزایش عملکرد و انرژی در همه سطوح استفاده می کند، رخ نمی دهد. من خودم یکی از طرفداران جاینتز سانفرانسیسکو هستم و اگر بتوانم به نحوی پیامی را به تیم مدیریتی آنها برسانم، به این امید که به آنها کمک کند تا در مسابقات جهانی امسال برنده شوند. تیم Lincecum را تصور کنید که با یک بازوی انرژی‌زا نقطه صفر می‌زند! فلاسک آمگا ویتا اندازه مناسبی دارد و برای پاسخگویی به انواع سبک های زندگی ساخته شده است. نکته این است که برای لذت بردن از فناوری و محصولات، لازم نیست تیم Lincecum یا لنس آرمسترانگ باشید.

من تصور می کنم فلاسک آمگا ویتا می تواند برای هر کسی باشد که به سلامت، تندرستی، هموستاز و همه منابع طبیعی انرژی علاقه دارد. خودتی؟ اگر نه، پس مطمئنم که می‌توانید از بطری‌های پلاستیکی قدیمی سرطان‌زای BPA که با خود حمل می‌کنید، استفاده کنید، بشویید، گرم کنید و مجدداً استفاده کنید، بدون اینکه فکر دیگری در مورد ترکیبات شیمیایی دخیل در چنین دوران ماقبل تاریخی داشته باشید. مواد خطرناک برای محیط زیست این خطر به دلیل یک ماده شیمیایی به نام BPA (بیسفنول A) است که می تواند هنگام شستن، گرم شدن یا استفاده مجدد بطری آزاد شود.

نه اینکه به خاطر ندانستن اینها سرزنش شوید. این چیزی نیست که من می گویم! لطفا سوء تفاهم نکنید! انگیزه من دریافت اطلاعات برای مردم است. به آنها بفهمانیم که گزینه های بیشتری فراتر از آنهایی که ما را بیمار می کنند، دارند. چگونه باید در مورد BPA بدانید؟ چگونه یک مادر می تواند بداند که شیشه شیری که در حال گرم کردن است ممکن است به فرزندش آسیب برساند؟ او اکنون انجام می دهد.

فلاسک Amega Global Vita با قیمت 98 دلار به فروش می رسد. اکنون از آنجایی که ممکن است این هزینه برای یک بطری آب گران به نظر برسد، به خاطر داشته باشید که این بطری در یک میدان انرژی نقطه صفر در تاسیسات شش میلیون دلاری در سنگاپور اشباع شده است. بیش از حد برای پرداخت؟ فقط در نظر بگیرید که برخی از بطری های آب (آب واقعی و نه بطری) به قیمت 60000 دلار برای یک بطری 1.25 میلی لیتری Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani به فروش می رسد. این گرانترین بطری آب جهان است که توسط فرناندو آلتامیرانو طراحی شده است. اگرچه فلاسک ویتا با طلای 24 عیار پوشانده نشده است، اما همچنان از فولاد ضد زنگ با انرژی نقطه صفر است، با قابلیت افزایش آب لوله کشی به 7 تاج تور دو فرانس!

خوب – ممکن است کمی آن را تحت فشار قرار دهد.