فال و ماه تولد شماطالع بینی و طالع بینی امروز
فال ماه تولد

اگرچه طالع بینی لزوماً همه چیزهایی را که برای شما اتفاق می افتد آشکار نمی کند. اما برخی از موقعیت ها نیز وجود دارد که به طور عینی خوش شانس ترین علائم زودیاک را نشان می دهد.

این بدان معنا نیست که دنیا این نشانه ها را بیشتر دوست دارد، در عوض، علامت زودیاک شما ویژگی های اصلی شخصیت شما را توصیف می کند. و بر کسی پوشیده نیست که شانس شما به نحوه رویارویی با چالش ها و درک فرصت ها بستگی دارد.

خوب است که از شانس یا اتفاقات شاد استفاده کنید. اما معمولا همه ما باید شانس خود را بسازیم. هر چه بیشتر تلاش کنید و از نظر ذهنی انعطاف پذیرتر می شوید. این احتمال وجود دارد که سرنوشت باید چیزهای خوبی به ارمغان بیاورد به زندگی بیایید، حتی بیشتر خواهد شد

اگر علامت زودیاک شما خوش شانس ترین علامت زودیاک است اجازه ندهید این شما را تنبل کند. شانس هرگز ثابت نیست و می توان در بدترین لحظات از دست داد. هنوز هم مسئولیت شماست که این شانس را به چیزی تبدیل کنید که بتوانید در دراز مدت به آن تکیه کنید.

از طرفی اگر زودیاک شما جزو خوش شانس ها نیست. این بدان معنا نیست که باید تسلیم شوید و فرض کنید که محکوم به فنا هستید. شما باید مسیر خود را کنترل کنید و یاد بگیرید فرصت ها را در زندگی روزمره خود تشخیص دهید.

لیست زودیاک خوش شانس ترتیب نزولی

1. برج قوسی

Arc به طور پیش فرض در بالای این لیست قرار دارد. سیاره مادر آن مشتری است که با خوش شانسی همراه است. سخاوت و باروری همیشه بوده است برای قوس زندگی مجموعه ای از تجربیات و ماجراهای ارزشمند است.

متولدین قوس خوشبین ترین افراد هستند. بنابراین آنها می توانند نقاط مثبت را ببینند و تقریباً در هر اتفاقی که می افتد مفید باشند.

2. برج جدی (D)

وقتی به “شانس” فکر می کنید، ممکن است برج جدی اولین علامتی نباشد که به ذهنتان خطور می کند. اما متولدین این علامت هر چقدر هم که طول بکشد به سمت موفقیت سوق داده می شوند. این برای آنها خوش شانس بود.

عزم برج جدی برای کنترل مؤثر سرنوشت خود به آنها این قدرت را می دهد که هر چقدر که می خواهند شانس بیاورند.

3. برج اسد (اوت)

همه لئو را دوست دارند! مخصوصا سازندگان برج اسد! اعتماد به نفس یک عنصر کلیدی در ایجاد یک زندگی پر از خوش شانسی است. و متولدین این علامت انواع انرژی مثبت را از دیگران جذب می کنند، زیرا این همان چیزی است که آنها انتظار دارند.

آنها به راحتی می توانند خواسته ها و نیازهای خود را به دیگران بیان کنند. و مهارت ابراز وجود را داشته باشند تا زمانی که دیگران مایل باشند آنچه را که می خواهند به آنها بدهند.

4. برج ثور (مه)

برج ثور ثروت، زیبایی و راحتی را جذب می کند. حس طبیعی ارزش و اصرار بر امنیت آنها را به سرمایه گذاران باهوش تبدیل می کند. نه فقط ثروت مادی!

احساسات برج ثور شامل افرادی با خصوصیات و افکار و همچنین چیزهای خوب می شود. متأسفانه در دارایی آنها جایی نبود!

5. حوت (اسفند)

زمانی که انسان ها هنوز هیچ سیاره ای را کشف نکرده اند فراتر از زحل مشتری سیاره حاکم بر ماهی ها است. اما امروزه نپتون این موقعیت را دارد. اما ربط های قدیمی بسیاری هنوز وجود دارند

بزرگترین استعداد متولدین این علامت، شفقت است. به توانایی درک دیگران در سطح عمیق و احساسی اشاره دارد. آنها همیشه می دانند که دیگران به چه چیزی نیاز دارند تا سریع به آنها کمک کنند. این امر باعث شده است که ارتباطات مفید زیادی در شبکه های اجتماعی و شبکه های حرفه ای ایجاد شود.

6. برج میسان (مهر)

انصاف و تعادل دغدغه اصلی متولدین این زودیاک است نه شانس. در واقع اگر این افراد برای مدت طولانی موفق بوده اند آنها شروع به جستجوی منفی می کنند که فکر می کنند باید اتفاق بیفتد!

ترازوها بدبین نیستند. اما همیشه متوجه باشید که هر چیز خوبی معایبی دارد. خوشبختانه این افراد می توانند از مهارت های مذاکره خود برای به حداکثر رساندن شانس رهایی از این وضعیت منفی استفاده کنند.

7. دلو (بهمن)

دلو باهوش و باهوش است. اما غیرعادی است و اغلب توسط نیروهای هرج و مرج و تغییر احاطه شده است. گاهی اوقات این تغییرات شگفتی‌ها و فرصت‌های خوبی را در بیشتر مواقع به همراه می‌آورند، اما معمولاً باعث به هم ریختگی می‌شوند.

دلو یکی از انعطاف پذیرترین علائم زودیاک است. و افراد دلو به خوبی از چشم انداز روشن در بدترین سناریو آگاه هستند. شانس آنها با توانایی آنها در پیگیری این فرصت ها مشخص شد.

8. برج حمل (آوریل)

برج حمل بر قدرت وحشیانه خود تکیه می کند و مصمم است بدون توجه به شانس راه خود را پیدا کند. این اغلب مفید است. وقتی بر هر مانعی غلبه می کنند در مسیر آنها اما این روش همچنان توانست دشمنان زیادی ایجاد کند.

شور و شوق برج حمل قابل تحسین است. اما فقط در صورتی که بتوانند آن را مهار کنند و یاد بگیرند که چگونه بدون تبدیل همه چیز به یک مسیر مسابقه، به آنچه می خواهند برسند. موفقیت معمولا سریعتر و بیشتر به دست می آید.

9. جوزا (ژوئن)

جوزا، یکی از اجتماعی ترین نمادها. در متقاعد کردن دیگران و کار در یک تیم خوب است. بزرگترین مشکلات جوزا زمانی پیش می‌آید که باید به تنهایی از پس آن برآیند. آنها مدت زیادی است که به تنهایی خوب کار نمی کنند. آنها به نظرات و تایید دیگران نیاز دارند. شانس جوزا به شانس دیگران بستگی دارد. این بدشانسی است!

10. برج قوس (سپتامبر)

نه اینکه متولدین زیر علامت باکره بدشانسی را جذب کنند. اما آنها فقط به شانس متکی نیستند. آن‌ها به فهرست‌ها، پایگاه‌های اطلاعاتی و تحقیق تکیه می‌کنند و شروع به جستجوی الگوها می‌کنند، فرقی نمی‌کند چه خوب یا بد. این همیشه چیز بدی نیست. اما شما نمی توانید در آزمایشگاه شانس بیاورید!

آن‌ها آنقدر درگیر منطق می‌شوند که اطلاعات جدیدی را که با نظریه آنها مطابقت ندارد نادیده می‌گیرند. و این باعث می شود که بسیاری از فرصت های غیرمنتظره را از دست بدهند.

11. برج سرطان (پیکان)

اگر شانس به نگرش بستگی دارد سرطان ها اصلا به خودشان کمک نمی کنند! این زودیاک تمایل به حالت تدافعی، بی حال و همیشه ناراضی دارد. البته جای شیرینی هم دارند. بلکه به این دلیل که ذاتا خجالتی و محجوب هستند بنابراین دسترسی به بخشی از هویت آنها دشوار است.

اگر می خواهید ثروت خود را افزایش دهید شما باید خانه را ترک کنید و ریسک کنید. و متاسفانه سرطان ها با این مشکل دارند!

12. عقرب (نوامبر)

سیاره مادر عقرب پلوتون است. زیرا سیاره با تراژدی و درس های آسیب زای زندگی همراه است. بنابراین عقرب در این لیست قرار دارد.

اما آیا واقعا عقرب بدشانس ترین است یا مانند پلوتون است؟ آیا آنها از سختی ها و چالش ها رشد می کنند؟ آیا ممکن است عقرب از بدشانسی به خوش شانسی تبدیل شود؟ در واقع عقرب یک پارادوکس کامل است!