فالکونز همچنان مالک واشنگتن خواهد بود


تیم اصلی CAPS:

FALCONS (+1.5) بر فراز واشنگتن

آتلانتا در 6 بازی متوالی برنده بازی مقابل Capital Denizens بود. انتظار می رود این گسترش ادامه یابد ، تا زمانی که تیم فوتبال واقعاً جنبه دفاعی معادله بزرگ را به دست بگیرد.

نیو اورلئان سرانجام اولین بازی صداقت و حقیقت را پس از سه هفته مشکل سفر نسبی به دست آورد. شکی نیست که ریشه های بنیادین سلطنتی بر سر و صدای زیادی غلبه خواهند کرد ، اما مقدسین بیشتر از این بازدیدکنندگان گرسنه درد و رنج را تحمل خواهند کرد.

اگر زاک ویلسون آخرین پاسخ به س quarterال دفاع JETS باشد؟ با آرزوی موفقیت برای او ، اما این پیشنهاد چندان قطعی به نظر نمی رسد. من همیشه عاشق QB Ryan Tannehill بودم ، اگرچه سفر من به لندن خط مقدم بود ، اما این امر ساده نیست.

اسکناس (-16.5) بیش از تگزاسی ها

بوفالو مظنون ممکن است به دنبال عبور از این دشمن برای ارائه عکسهای بهتر از کارهای جاده ای باشد: در برابر سران و دوشنبه آینده در برابر تایتانها. تگزاسی ها جوان هستند و به نظر می رسد با این سطح از خصومت مسائلی دارند.

مت رایان و شاهین روز یکشنبه به مصاف واشنگتن می روند.
گتی ایماژ

(-3) بیشتر از شیرها بیاموزید

شیکاگو در سال 2021 در سفرهای کاری علیه دیترویت با لباس های بهتر ، سفر به رامز و براونز به شدت تصادف کرد. سفر به کلیولند یک فاجعه آماری بود (بازی سرگرم کننده خرس ها فقط یک حیاط داشت). تیم میزبان می تواند یک اندازه رستگاری در پشت جاستین فیلدز پیدا کند.

پلنگ ها (+4.5) بیش از COWBOYS

مالیات شرط بندی کابوی ها کاملاً تحت تأثیر این خط قرار دارد و ما را از بازدیدکنندگان خواب آلود ، پلنگ های شکست ناپذیر ، بیشتر می کند ، هر چند که آنها به کلاس اضافه می کنند. فکر نکنید ما بهترین مربی را اینجا (مت رول) داریم.

VIKINGS (1.5+) در مقایسه با براون ها

نه ، این روزها جرم خرس ها چیز زیادی برای نوشتن در خانه نیست ، اما کلیولند باید نسبت به این موارد بسیار محتاط باشد. وایکینگ ها هنوز در حال سقوط هستند و کرک کازینز خوب بازی می کند. مقاومت در برابر مایک زیمر به عنوان سگ خانه سخت است.

کولت (+2) بیشتر از DOLPHINS

مکانی عالی برای ایندیاناپولیس تا سرانجام از اسناید فصلی خود خارج شود ، زیرا میامی نقش فوق العاده ای در راحتی خانه دارد. نمی توانیم بگوییم از چشم انداز گرفتن از طرف QB’d Jacoby Brisset خوشحال نیستیم. تیمی که کمترین اشتباه را داشته باشد برنده است.

دلفین ها
جاکوبی بریست
AP

فرماندهان (-7) بالای EAGLES

جای تعجب نیست که دادستانها از رهبران مبارزات Arrowhead فاصله گرفتند. این باید متفاوت باشد ، زیرا این بازگشت به زمین های طولانی اندی رید است و آنها انتظار دارند مربی و کادرش با تجهیزات حساس حمله خود بهترین عملکرد خود را انجام دهند.

کاردینالها (+4) بیشتر از RAMS

دشوار است که بین مقادیر واضح در هر دو طرف تمایز قائل شویم ، زیرا حرکت اولیه بازدید از آریزونا ارزش آن را به سطح اصلی + 6 کاهش داده و سطح عملکرد بالا را به طور نامحدود حفظ کرده است.

49ERS (-3) بیش از Seahawks

با توجه به استعداد دیرینه سیاتل و حرص و طمع سطحی نشان داده شده در این سایت ، کمترین وابستگی به سان فران وجود دارد. با توجه به اینکه هر دو طرف در جهت مخالف حرکت می کنند ، جیمی گاروپولو کاملاً مورد علاقه این تجربه است. زمان رو به اتمام است.

کلاغ ها
لامار جکسون
گتی ایماژ

کلاغ (+1) بالاتر از BRONCOS

میزبان سرانجام با تیمی روبرو می شود که در این فصل دو بار برنده شده است. حتی اگر لامار جکسون کمتر از 100 درصد باشد (وضعیت چک) ، او مجبور است امتیازهای ارتقاء Ravens را با توجه به ارتقاء آنها در AFC شمال اعلام کند.

PACKERS (-6.5) بیشتر از فولادی ها

بن روتلیسبرگر با از دست دادن خانه ای که توسط Raiders و Bengals در حال بهبودی شوکه شده بود شوکه به نظر می رسید – اما پیتسبورگ قبلاً با اسکناس دست و پنجه نرم کرده است. من به اندازه روتلسبرگر خوشحال نیستم. یا خط حمله پیتسبورگ چنین کرد.

Buccaneers (-7) بیشتر از Patriots

جلوگیری از از دست دادن بردی (نوعی قوچ سخت) دشوار است – به ویژه در طرف پاتریوت ها که به وضوح بهترین روزهای او را دیدند.

دوشنبه

قوانین (-3) بر Raiders

لاس وگاس با دلفین ها در خانه به پایان می رسد – اما این یک ارتقا در کلاس است و این می تواند بهترین بولت از زمان ترکیب باشد. قیمت مناسب.

دیدگاهتان را بنویسید