غول ها پس از زخمی شدن جونز ، بارکلی به دست کابوی می افتند


آرلینگتون ، تگزاس – ضرب و شتم راهی برای گذراندن یک بعد از ظهر آخر هفته نیست ، اما غول های بدون شانس ناتوان بوده اند که مانع از ضرب و شتم آنها در روز یکشنبه شوند.

آنها وحشتناک به تماشای مهاجم ساکوین بارکلی ، مدافع دانیل جونز و دریافت کننده کنی گلاد پرداختند که در نیمه اول ضعیف در ورزشگاه AT&T به زمین رفتند. با قدرت کامل ، احتمالاً غول ها بالاتر از کابوی ها بودند. آنها با تخلف خود در آوار ، در شکست 44-20 عقب ماندند ، که دوباره فصل آنها را در آستانه بی ربطی قرار می دهد.

این یک روند فوق العاده مضر برای غول ها است ، که به 1-4 کاهش یافته و با علاقه زیادی به بهترین بازیکنان خود در حمله جلو می روند.

غولها بارکلی را در اواسط کوارتر اول به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا از دست دادند و جونز در کوارتر دوم به دلیل ضربه مغزی وقتی ضعیف شد و پس از توقف بدون سود در خط 1 یارد در دالاس ضعیف شد. غولها کل نیمه دوم را بدون گلادای ، که از ناحیه زانو آسیب دید ، بازی کردند.

با توجه به اینکه جونز به پاهای او نگاه می کرد و برای بلند شدن و بلند شدن روی ویلچر به کمک نیاز داشت تا از زمین خارج شود ، هیچ تضمینی وجود ندارد که این بازیکن 24 ساله بتواند در هفته 6 بازی کند. گزارش ضربه مغزی تا زمانی که مجوز پزشکی برای بازگشت به وی داده نشود. مصدومیت مچ پای چپ بارکلی شبیه پیچ خوردگی مچ پا است ، ضربه سختی برای بازیکنی که پس از عمل بازسازی زانو گرد شده است.

دنیل جونز یکی از سه ستاره غول پیکر بود که روز یکشنبه در مقابل کابوی ها شکست خورد و آنها را مجروح کرد.
گتی ایماژ

اندکی پس از رانده شدن جونز ، دوونتای بوکر با مایک گلنون دست داد ، به منطقه انتهایی پرید و در ساعت 10: 10 غول ها را به پایین کشید. با این حال ، آنها نتوانستند قدم بردارند ، نتوانستند حمله قوی دالاس را مهار کنند و با تهدید بزرگ مایک گلنون در پست مدافع و تعداد زیادی سلاح تهاجمی خارج از خدمت مواجه شدند.

داک پرسکات سه پاس به گاوچران (4-1) داد و ازکیل الیوت بیش از 100 یارد دوید تا جمعیت 93،476 نفر را راضی کند.

وقتی دیدم بازیکنان تهاجمی آنها از زمین اخراج می شوند ، این برای غول ها منظره ناخوشایندی بود. این واقعیت که آنها برای مدت طولانی آویزان بودند قابل ستایش بود ، اما در نهایت یک سفر ناموفق دیگر به مکانی که هنوز هم آنها را در خود مشغول کرده است.

تروی ایکمن ، تحلیلگر فاکس و مدافع سابق کابوی ها ، هفته گذشته با گفتن اینکه غولها “در کلاس دالاس نیستند” عصبانی غول ها شد ، اما حقیقت درد دارد. و اینطور نیست که آیکمن چیزی گفته باشد که توده مردم دیگر از آن دو فرنچایز خبر نداشتند یا حداقل به آن مشکوک بودند.

این پنجمین شکست پیاپی برای غول ها در کاخ باشکوه فوتبال جری جونز بود که تفاوت بین دو رقیب NFC East را آشکار کرد. گاوچران ها واقعاً یک کلاس تقسیم بندی هستند. غول ها؟ آنها خودشان در رده آخر این دسته قرار دارند که فقط پر از تیم های با کیفیت نیست.

بارکلی پس از پریدن روی قایق بادبانی پایین و پایین رفت ، با گلادادی برخورد کرد و به طرز ناخوشایندی روی کفش فوتبال دالاس نشست ، مهاجم پشتی جوردان لوئیس ، باعث شد تا بارکلی قوزک پای چپ خود را رد کند. بلافاصله افزایش یافت و به سرعت حذف شد.

در پایان کوارتر دوم ، جونز از خط یک حیاط دالاس سعی کرد جابریل کاکس مدافع و چانسی گلستون دفاعی را در گوشه جلویی سمت چپ منطقه پایانی شکست دهد. با این حال ، جونز گرفتار شد و در برابر تأثیر کاکس بر روی کلاه ایمنی اش مقاومت کرد. جونز به طبقه پایین رفت و در حین تلاش برای ایستادن تقریباً زمین خورد. او به حالت تعادل برنگشت و چرخ دستی به دنبال او آمد.

یک نقطه روشن برای غولها در حمله: گیرنده تازه کار Kadarius Toney ، که 10 پاس برای 189 یارد گرفت اما در کوارتر چهارم در یک پرتاب پرتاب شد.

با وجود اینکه جونز سالم بود ، اما به روزهای بد گذشته باز می گشت زیرا جونز زمان زیادی برای انجام این کار در جیب سریع فرو ریختن نداشت. شش پاس اول ناموفق بود – تضاد کاملی با نحوه برش دادن و برش خوردن قدیسان یک هفته زودتر. اولین ارتباط جونز پس از آن صورت گرفت که او از تمام توانایی های ورزشی خود برای فرار از فشار قوی و شوتزنی در عمق زمین استفاده کرد ، جایی که تونی مهاجم کرنر آنتونی براون را در پذیرش 43 یارد شکست داد. این منجر به گل زمینی گراهام غنا شد ، که غولها را با نتیجه 10-3 به تساوی کشاند.

مدافع خارجی لورنزو کارتر فصل گذشته تاندون آشیل خود را در این ساختمان پاره کرد و در بازگشت با یک بازی بزرگ روبرو شد که در سری اول کابوی ها پاس پرسکات را منحرف کرد و سپس خود را به استراق سمع انداخت. دفاع غول پیکرها بد شروع شد ، اما همچنان سخت باقی ماند تا اینکه CeeDee Lamb در حمله 49 دقیقه ای به جیمز بردبری ، مهاجم کرنر بالای ضربه برخورد کرد و در آغاز کوارتر دوم 10: 0 کابوی ها پیش افتاد.

پس از تساوی غول ها ، کابوی ها پاس عماری کوپر را دریافت کردند و 17 بر 10 بر نیم پیش افتادند. دو دقیقه پس از گلزنی بوکر روی ارسال 3 متری گلنون ، کابوی ها یک گل از زمین بازی و یک پیک-شش به بازی اضافه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید