غذاهای توفو و کلم بروکلی با سس هویج و زنجبیل


این کاسه مغذی یکی از غذاهای شاد مورد علاقه من است. با برنج قهوه ای، توفو ترد، کلم بروکلی برشته و سس زنجبیل و هویج پر شده است.


دو کاسه پر شده با برنج قهوه ای، توفو ترد، کلم بروکلی، تربچه بنفش ورقه شده، آووکادو، هویج و زنجبیل


اگر چرخش ناهار یا شام شما نیاز به به روز رسانی دارد، سعی کنید کاسه های توفو و بروکلی را به مخلوط اضافه کنید! آنها پایه ای از برنج قهوه ای، توفوی ترد برای پروتئین گیاهی، و کلم بروکلی و تربچه برشته برای رنگ و ترد دارند. آووکادو حالت خامه‌ای به آن اضافه می‌کند و سس هویج و زنجبیل روی آن قرار می‌گیرد. آنها مغذی، سیر کننده و مهمتر از همه خوشمزه هستند!

همچنین برای تهیه وعده های غذایی ایده آل است. سس می تواند تا یک هفته خوب بماند و می توانید برنج، توفو و کلم بروکلی را تا 3 روز قبل بپزید. مواد را به طور جداگانه در یخچال نگهداری کنید و زمانی که آماده غذا هستید کاسه ها را جمع کنید، یا کاسه ها را در ظروف آماده سازی غذا برای ناهارهای سریع و آسان جمع کنید. در هر صورت، تا آخرین لحظه صبر کنید تا آووکادو را برش دهید. لذت بردن!


توفو ترد، گل های بروکلی، سس هویج و زنجبیل و برنج قهوه ای در کاسه های جداگانه


تفاوت

این دستور العمل به عنوان نوشته شده عالی است، اما بسیار انعطاف پذیر است، مانند همه کاسه های غلات. با خیال راحت آن را مطابق سلیقه خود تغییر دهید یا از آنچه در دست دارید استفاده کنید. اینجا تعدادی ایده برای نحوه شروع شما موجود است:

به من اطلاع دهید که چه تغییراتی را امتحان می کنید!


نمای نزدیک یک کاسه برنج قهوه ای با توفوی ترد، کلم بروکلی، تربچه، آووکادو، هویج و زنجبیل


بیشتر از دستور العمل های کاسه غلات مورد علاقه من

اگر عاشق این غذاهای توفو و کلم بروکلی هستید، یکی از این دستور العمل های کاسه غلات سالم را امتحان کنید:

غذاهای توفو و کلم بروکلی با سس هویج و زنجبیل

زمان آماده سازی: 30 دقیق

زمان پخت و پز: 45 دقیق

خدمت 4

این کاسه های غلات مغذی یک شام یا نهار سالم و خوشمزه هستند! با خیال راحت آن را مال خود کنید. برای برخی از تغییرات مورد علاقه من به پست بالا مراجعه کنید.

  • هر کاسه را با برنج، بروکلی، توفو و آووکادو پر کنید.

  • با سس بریزید و در صورت تمایل با برش های تربچه، سبزی بچه، کنجد و فلفل قرمز بپوشانید. با نمک دریا مزه دار کنید و با باقیمانده سس در کناره سرو کنید.