عکس: بهترین cosplay از روز افتتاحیه Comic Conu 2021


مانند هر چیز دیگری که معمولاً سرگرم کننده است ، در داخل و شلوغ ، Comic Con جشنواره سالانه چهار روزه طرفداران خود را سال گذشته به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز Javits دوباره با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و بسیاری دیگر از شخصیت های کارتونی / انیمه / بازی های ویدیویی / فرهنگ پاپ شگفت انگیز که من آنها را به عنوان 15. 15 نمی شناختم ، خزید. برگشت با … خوب ، با چیزی بین غرش و ناله.

محدودیت ظرفیت باعث شده است که گاهی کوچه ها و دهلیزهای معمولاً شلوغ تقریباً خالی باشد. اثبات واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID زیر 12 سال برای ورود لازم است و ماسک در داخل اجباری است. اما پس از یک سال از دست رفته ، بازیکنان فداکار و بازیگران آنها اجازه ندادند که مهمانی با پروتکل های همه گیر خراب شود.

“عاشقشم!” میشل فورد ، که به عنوان میرا آمده بود ، گفت آکوامن در یک لباس شگفت انگیز برای چتر دریایی ، که تولید آن دو ماه به طول انجامید. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این به معنای واقعی کلمه اوج سال من است و دوست دارم به آن ضربه محکمی بزنم. سال گذشته من یک لباس برای سال 2019 گرفتم و از خانه ویدئویی در مورد تغییر کوزپلی تهیه کردم ، اما این خیلی بهتر است. من عاشق مردم و تعامل هستم ، این قیمت ندارد. “

الکس خود را به عنوان زن شگفت انگیز خلق می کند

فلش

منهتنیت Alex Is Crafting ، که همیشه لباسی بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “برگشتن فوق العاده است.” “داشتن افرادی که تشخیص می دهند من کیستم و لباس شخصی با افراد دیگر بسیار سرگرم کننده است.” این کار 700 ساعت طول کشید – اما او قصد دارد هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت بیاید.

Comic Con علاوه بر همه چیزهای مربوط به cosplay ، درباره فروشگاه است و فضای وسیع آن پر از فروشنده هایی است که اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی را می فروشند. همچنین می توانید از همه رسانه ها عکس یا امضاء افراد مشهور و تولیدکنندگان محتوا بخرید تا انتشارات بعدی شما را هیجان زده کنند.

Comic Con تا یکشنبه در Javits خواهد بود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.دیدگاهتان را بنویسید