عظمت داشتن لیوان فریزا

آیا تا به حال فکر کرده اید که لیوان های فریزر چگونه کار می کنند؟ چه چیزی در این لیوان‌ها وجود دارد که باعث می‌شود آن‌ها مانند خنک نگه داشتن نوشیدنی و طراوت مدت طولانی پس از بیرون آوردن آن‌ها از یخچال، عملکردشان را انجام دهند؟ اساساً، این لیوان ها ظروفی با یک دیواره دو طرفه هستند که با نوع خاصی از ژل – مخلوطی از پروپیلن گلیکول و آب – در هسته پر شده اند که به عنوان ضد یخ عمل می کند. ضد یخ با نگه داشتن نقطه انجماد لیوان ها کمتر از حد معمول عمل می کند، بنابراین در واقع مایع موجود در آن برای مدت طولانی تری سرد نگه داشته می شود. در حالی که از بسیاری جهات شبیه به پیشگیری از یخ زدگی مورد استفاده در خودروها (اتیلن گلیکول) است، پروپیلن گلیکول به میزان قابل توجهی کمتر سمی است، بنابراین لیوان های فریزر حتی در موارد نشت تصادفی همچنان ایمن نگه داشته می شوند.

لیوان های فریزر در سبک های مختلفی عرضه می شوند. می توانید آنها را به شکل لیوان آبجو، لیوان شراب یا حتی لیوان بیابید. شما همچنین می توانید آنها را به صورت شفاف یا مات شده یا حتی با ژل های رنگی در داخل، بسته به ترجیح خود پیدا کنید. این لیوان ها همچنین می توانند از مواد مختلفی مانند پلاستیک، شیشه یا اکریلیک ساخته شوند. اما لیوان های شما از هر ماده ای که ساخته شده اند، مهم است که از آن به خوبی مراقبت شود. استفاده همیشگی در محیط‌هایی با دمای بسیار متفاوت می‌تواند به لیوان‌ها شوک وارد کند و باعث ترک خوردن آن‌ها شود، بنابراین مهم است که بدانیم چگونه آنها را به درستی نگهداری کنیم.

برای مراقبت از لیوان خود آن را با دست در آب ولرم بشویید و به مدت یک ساعت در یخچال قرار دهید تا خنک شود. به یاد داشته باشید که آن را در آب خیس نکنید یا از ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن آن استفاده نکنید. پس از آن، ماگ را به فریزر منتقل کنید و آن را به صورت وارونه و خارج از مسیر مستقیم ورودی هوا قرار دهید. تا زمانی که نیاز به استفاده از لیوان فریزر دارید، آن را از فریزر خارج کرده و یک حوله خشک دور آن بپیچید. اکنون آماده استفاده مجدد از لیوان فریزر خود هستید.

به طور کلی، به نظر می رسد که کاربران لیوان های فریزر بررسی خوبی در مورد آن داشته باشند. برای آنها، لیوان ها از نظر خنک و تازه نگه داشتن نوشیدنی های مورد علاقه آنها بسیار عالی عمل می کنند، زیرا نوشیدنی را آب نمی کند. همچنین، آنها را از یخ و تمام مشکلات ناشی از آن نجات می دهد، زیرا قادر است دمای سرد را برای مدت طولانی تری حفظ کند. در واقع، مزایای بسیاری از نگهداری لیوان های فریزر شما وجود دارد.

هنگام خرید لیوان های فریزر، خرید عمده آنها به صورت آنلاین بسیار توصیه می شود زیرا بازارهای آنلاین بهترین انتخاب را با بهترین قیمت ارائه می دهند. شما حتی می توانید تیم ورزشی مورد علاقه خود را روی لیوان خود انتخاب کنید! نوشیدن مبارک!