طرز تهیه آرد سوخاری


آموزش درست کردن آرد سوخاری در خانه! ترد، ترد و پوشیده از ادویه های خوشمزه، رویه ای خوشمزه برای پاستا، سالاد و موارد دیگر است.


آرد سوخاری خانگی


صبر کن! آن نان بیات را روی پیشخوان خود نریزید. به جای آن از آن برای تهیه آرد سوخاری خانگی استفاده کنید!

تا همین اواخر، من و جک به ندرت نان بیات را در اطراف خانه آویزان می کردیم. ما فقط اهل نان نبودیم. اغلب اوقات، یک نان ترد خوب می گیریم تا با یک قابلمه سوپ از آن لذت ببریم، یا جک نان خود را برای یک پروژه سرگرم کننده آخر هفته درست می کند. اما نان ساندویچی ساده و قدیمی؟ نه، ما آن را در دست نداشتیم.

اما در طول یک سال گذشته، جک شروع به درست کردن ساندویچ در هنگام ناهار کرده است به جای بیرون رفتن یا سفارش دادن مانند گذشته. در نتیجه ما همیشه یک قرص نان در آشپزخانه داریم… و من عاشق آرد سوخاری خانگی شدم. آنها ترد، ترد، گرم و غنی هستند و می توانید هر طور که دوست دارید آنها را مزه دار کنید. کمی پوست لیمو و پنیر پکورینوی رنده شده اضافه کنید و تقریباً برای هر چیزی یک تاپینگ خوشمزه خواهید داشت. پاستا، سالاد، کاسه غلات… انواعی که در فروشگاه خریداری می شوند، هیچ جا خوب نیستند.


نان خمیر مایه، پنیر رنده شده، پوست لیمو، روغن زیتون و نمک


مواد اولیه طرز تهیه آرد سوخاری خانگی

این دستور غذا با سه ماده اولیه شروع می شود:

 • نان، طبیعتا! من دوست دارم از خمیر مایه برای طعم تندش استفاده کنم، اما واقعاً، هر نوع نانی این کار را انجام می دهد. نان بیات به خصوص خوب عمل می کند، اما از آنجایی که ما در آرد سوخاری برشته شده در فر خیس می شویم، نان تازه نیز خوب است. کمی بیشتر طول می کشد تا بالغ شود.
 • روغن زیتون اضافی طعم آرد سوخاری را عمیق تر می کند و به گرم شدن و طلایی شدن آن در فر کمک می کند.
 • و نمک – برای درست کردن طعم های خوشمزه نان!

اگر می خواهید آرد سوخاری خانگی ساده درست کنید، این تنها چیزی است که نیاز دارید! اما اگر قصد دارید از آرد سوخاری به عنوان یک رویه ترد برای پاستا، سالاد یا کاسرول استفاده کنید، من به شدت توصیه می کنم آنها را بیشتر چاشنی کنید. من دوست دارم با پرتاب کنم پوست لیمو و خوشمزه پنیر پکورینو. پارمزان وگان، پودر سیرو چاشنی ایتالیاییوای تکه های فلفل قرمز آنها نیز گزینه های عالی خواهند بود.

دستور کامل را با اندازه گیری در زیر بیابید.


خرده نان تازه در غذاساز


طرز تهیه آرد سوخاری

طرز تهیه آرد سوخاری من خیلی ساده است! در اینجا نحوه کار به شرح زیر است:

ابتدا نان را بکوبید. برش های نان را به قطعات کوچک برش دهید. سپس تکه‌های نان را در غذاساز بریزید و آن‌ها را با هم مخلوط کنید تا قوام مورد نظرتان به دست آید. برای بدست آوردن آرد سوخاری واقعا نرم، قبل از آسیاب کردن، پوسته آن را از روی نان جدا کنید.


آرد سوخاری تفت داده شده را با دست در ظرفی با پنیر و پوست لیمو بریزید


بعد آرد سوخاری را برشته کنید. روی سینی فر که با کاغذ روغنی پوشانده شده قرار دهید و با روغن زیتون و نمک بریزید. در یک لایه یکنواخت پهن کنید و در دمای 350 درجه فارنهایت به مدت 10 تا 18 دقیقه بپزید و تا نیمه ورق بزنید. وقتی طلایی و ترد شد آماده است.

سپس آرد سوخاری را مزه دار کنید. این مرحله کاملا اختیاری است، اما به شدت توصیه می شود. در حالی که آرد سوخاری هنوز گرم است، آنها را در ظرفی بریزید و با چاشنی های دلخواه خود بریزید. بعد از اینکه همه چیز را با هم مخلوط کردید، ادویه را مطابق سلیقه تنظیم کنید.

این هست! آرد سوخاری چاشنی شده را روی هر چیزی که می تواند بیرون ترد و ترد باشد، بپاشید. من آنها را روی این پاستا گل کلم دوست دارم، و آنها همچنین بخش خوبی از نان تست در این سالاد سزار هستند.

اگر روش مورد علاقه ای برای استفاده از آرد سوخاری خانگی دارید، در نظرات به من بگویید!


دستور پخت آرد سوخاری خانگی


اصول آشپزی ساده تر

اگر دوست دارید طرز تهیه آرد سوخاری را یاد بگیرید، یکی از ملزومات آشپزخانه زیر را امتحان کنید:

آرد سوخاری خانگی

زمان آماده سازی: 10 دقیق

زمان پخت و پز: 15 دقیق

زمان کل: 25 دقیق

خدمت 4

دفعه بعد که یک تکه نان کهنه روی پیشخوان خود دارید، این دستور پخت آرد سوخاری خانگی را دنبال کنید! آرد سوخاری چاشنی شده تا 3 روز در ظرف دربسته در دمای اتاق نگهداری می شود. سپس آنها را در فریزر نگهداری کنید و در صورت لزوم دوباره در فر پوست بگیرید.

 • 4 اونس نان خمیر مایهو به قطعات کوچک پاره شده (2-3 فنجان)*
 • 2 قاشق های بزرگ روغن زیتون اضافی
 • ¼ قاشق کوچک نمک دریا

چاشنی های اضافی اختیاری:

 • ½ قاشق کوچک پودر سیر
 • ½ قاشق کوچک چاشنی ایتالیایی
 • نیشگون از تکه های فلفل قرمز
 • فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید و سینی فر را با کاغذ روغنی بپوشانید.

 • تکه های نان را با همزن بزنید تا نرم شوند. برای آرد سوخاری خوب، بیشتر هم بزنید و برای آرد سوخاری درشت، نبض را کم کنید.

 • خرده نان ها را روی سینی فر پخش کنید. روغن زیتون بپاشید، نمک بپاشید و به مدت 10 تا 18 دقیقه در فر بپزید و تا نیمه برگردانید تا قهوه ای طلایی و برشته شود.

 • پوست لیمو و پنیر را در کف یک کاسه بزرگ با هم ترکیب کنید. آرد سوخاری ها را وقتی از فر در آمد اضافه کنید و برگردانید. هر چاشنی دیگری که دوست دارید بچشید و اضافه کنید.

* برای آرد سوخاری نرم، آرد سوخاری را بردارید.

رژیم لاغری سریع