صهیونیست ها نگران آغاز انتفاضه جدید هستند


روزنامه صهیونیستی هاآرتص گزارش داد پلیس رژیم نگران از سرگیری انتفاضه در مناطق اشغالی پس از حمله غزه است.

همانطور که رجانیوز، روزنامه هاآرتص تل آویو در گزارش خود می نویسد: در جریان عملیات در غزه، پلیس اسرائیل برای مقابله با ناآرامی ها در شهرها آماده می شود. با جمعیت عرب

رسانه های صهیونیستی به فلسطینی های ساکن در سرزمین های اشغالی هشدار دادند که در جنگ در کنار مردم غزه بمانند. “شمشیر کاد” در سال 2021 و تاکید می کند که: از اعتراضات سال گذشته سطح تهدید افزایش یافته است و پلیس (اسرائیل) در این شهر عرب نشین در حالت آماده باش است و سطح هشدار روی “B” تنظیم شده است.

هاآرتص با یادآوری نگرانی های ذاتی صهیونیست ها از قیام فلسطینیان نوشت: پلیس (اسرائیل) آماده باش، در حالی که هیچ اطلاعی از احتمال اعتراض وجود ندارد.

این روزنامه تل آویو گفت: عصر جمعه. وزیر امنیت داخلی اسرائیل (رژیم صهیونیستی/شبکه) «عمر بارلو» از آمادگی 10 یگان پلیس گارد مرزی اسرائیل خبر داد. در صورت بروز شورش در اسرائیل به پلیس هشدار دهد (سرزمین اشغالی) اسرائیل) کمک کند

هاآرتص نوشت: پاسگاه های پلیس اسرائیل در شهرهای فلسطینی مانند لد، عکا، یافا و حیفا از زمان اعتراضات سال 2021 پس از حملات به نوار غزه، نیروهای جدیدی را جذب کرده اند.

روزنامه انگلیسی زبان هاآرتص می نویسد: پلیس اسرائیل اکنون برای پاسخ به حملات راکتی در جنوب و مرکز اسرائیل آماده شده است. (سرزمین اشغالی)

این روزنامه صهیونیستی نوشت: برخلاف سال های گذشته، مقامات اسرائیلی مدعی هستند که ایستگاه های پلیس در شهرهای پرجمعیت فلسطین به ابزارهای ضد شورش مجهز شده اند.

هاآرتص به نقل از مقامات امنیتی اسرائیل با توجه به احتمال غیر محتمل جنگ جدید برای حماس و نوشتن: عدم اعطای مجوز کار به کارگران غزه برای کار در سرزمین های اشغالی و توقف صادرات غزه به کرانه باختری مکانیزمی است که اسرائیل می تواند بر آن فشار وارد کند. با گروه حماس برای جلوگیری از درگیری استفاده می شود

به گزارش ایرنا، جنگ شمشیر مقدس، جنگ بین گروه های صهیونیستی و نوار غزه در ماه می 2021 نقطه عطفی در کل تاریخ مقاومت ضد فلسطینی است. زیرا گروه های مقاومت فلسطینی در طول جنگ توانستند از خود دیکتاتوری دفاع کنند. جرقه جنگ در پی تلاش رژیم صهیونیستی برای بیرون راندن چند خانواده فلسطینی از محله شیخ جراح و مسجد الاقصی، مناطق اشغالی را شعله ور کرد.

در طول جنگ 11 روزه، گروه های مقاومت بیش از 4000 موشک به سمت شهرهای جنوبی و مرکزی سرزمین های اشغالی شلیک کردند. این امر منجر به کشته و زخمی شدن بسیاری از صهیونیست ها شد. و این یک شکست بزرگ برای رژیم صهیونیستی بود.

ارتش رژیم صهیونیستی از شامگاه دیروز (جمعه) حمله غیرانسانی جدیدی را به مناطقی از نوار غزه آغاز کرد که در نتیجه آن دستکم 11 فلسطینی از جمله یک کودک پنج ساله و بیش از 79 کشته برجای گذاشتند و یک نفر دیگر زخمی شد.

این جنایت جدید صهیونیست ها در نوار غزه با موجی از محکومیت ها در سراسر جهان روبرو شده است. به ویژه در جهان اسلام

گروه‌های ضد فلسطینی در تلافی آن از شب قبل تا صبح امروز شهرک‌های صهیونیست‌ها را در سرزمین‌های تحت اشغال موشکی هدف قرار داده‌اند.