صندوق کارگران مستثنی نیویورک به دلیل توقف پذیرش درخواست های جدید از سوی این ایالت ، رو به اتمام است


کمکهای دولتی 2.1 میلیارد دلاری برای کارگران غیرمجاز که از این همه گیری آسیب دیده اند تقریباً تمام شده است.

صندوق کارگران مستثنی که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرتی خود از برنامه های دیگر برخوردار نیستند ، مانند بیکاری یا کمک همه گیر ، کمک نمی کند ، روز جمعه پذیرش درخواست های جدید را متوقف کرد.

این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد دلار به حدود 120 هزار نفری که از زمان راه اندازی این برنامه از سوی وزارت کار خارجه تابستان امسال ثبت نام کرده اند ، 1.2 میلیارد دلار مزایا پرداخت کرده است ، و تعداد بیشتری از آنها با یک سری برنامه های در حال انتظار ارائه شده اند. به گفته فرماندار کتی هوچول ، این صندوق بیش از 2 میلیارد دلار تا پایان اکتبر پرداخت می کند.

هوچول در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جوامع مهاجر در بهبودی ما حمایت می شوند و من از روز اول خود متعهد شده ام تا در اسرع وقت به نیویورکی هایی که نیازمند هستند کمک دریافت کنم.”

هوچول قول داد که در اولین هفته در کار ، تصویب برنامه و پردازش پرداخت را تسریع کند. DOL دولتی همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت همکاری کرد تا هنگام درخواست به صندوق کارگران مستثنی ، آگاهی خود را از برنامه و آموزش افزایش دهد.

تقریباً تمام متقاضیان تأیید شده حداکثر 15،600 دلار بودجه دریافت کردند.

برای واجد شرایط بودن برای این صندوق ، متقاضیان باید ثابت کنند که قبل از مارس 2020 در نیویورک اقامت داشته اند (و هنوز هم هستند) و واجد شرایط بیکاری یا کمک های دیگر نیستند. در سال قبل از آوریل 2021 ، وی کمتر از 26،208 دلار درآمد داشت. و در نتیجه همه گیری ، آنها حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 و 1 آوریل 2021 از دست دادند.

مدافعان گفته اند که اتمام سریع صندوق کارگران مستثنی گستردگی نیاز در سراسر ایالت را نشان می دهد. موسسه سیاست های مالی تخمین زده است که 290،000 کارگر در سراسر کشور می توانند از این بودجه استفاده کنند ، از جمله 213،000 نفر فقط در نیویورک.

بیانکا گررو از کارگران محروم در بیانیه ای گفت: “این واقعیت که این صندوق تنها دو ماه پس از اولین گشایش به پایان رسید ، نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این نجات نیاز دارند.” “باید از دولت هوچول برای دریافت سریع وجوه تقدیر کرد – اما اکنون زمان پایان کار است.” هزاران متقاضی هنوز در دست بررسی هستند تا تصمیم گیری شود. حتی تمام کارگرانی که 23 روز شجاعانه برای به دست آوردن این صندوق اعتصاب غذا کردند ، درخواست هایشان مورد تایید قرار نگرفت. “

گوئررو گفت بسیاری از کارکنان واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل سیاسی حل نشده” از برنامه حذف شدند ، به ویژه در ایالت نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک به اطلاع رسانی و کمک به برنامه ها وجود داشت.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن اسناد لازم ، به ویژه از کنسولگری ها که با تأخیر چند ماهه روبرو هستند ، مشکل دارند.” ائتلاف ما متعهد به مبارزه برای تأمین بودجه بیشتر است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار و قانونگذاران ایالتی هستیم تا از دسترسی کامل و عادلانه به کارگران مستثنی از سراسر ایالت اطمینان حاصل کنیم. “

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کارگران مستثنی حمایت می کردند ، همچنین خواستار بودجه اضافی و افزایش مزایای بیکاری شدند.

کوئینز سن می گوید: “با توجه به اینکه 99 درصد از درخواست های تأییدشده دارای مزایای درجه اول هستند ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مpدی مالیاتی را به طور ناعادلانه حذف می کند و تعداد زیادی از کارگران ، به ویژه از ایالت های بالاتر ، نتوانسته اند در آن شرکت کنند.” جسیکا راموس در بیانیه مطبوعاتی. ما به بودجه اضافی نیاز داریم تا بتوانیم به خانواده های کارگر در مسیر بهبود اقتصادی ادامه دهیم. “

کارمن دی لا رزا ، سخنگوی مجمع در بیانیه ای گفت: “صندوق کارگران مستثنی از درد و رنجی که در جوامع خود در طول همه گیری COVID-19 شاهد بودیم ، متولد شد.” “ما مشاهده کردیم که نیاز به کمک مالی برای کارگرانی که غالباً از خدمات دولتی حذف می شوند چقدر فوری است.”

دیدگاهتان را بنویسید