شکوه حضور مشهدی ها در رژه شهدای امنیت/ خیابان های شهر پر از ستاره + فیلم.


گروه فرهنگی رویال نیوز: تشییع پیکر شهیدان بسیجی حسین زینال زاده و دانیال رضازاده توسط یکی از اغتشاشگران با ضربات چاقو به شهادت رسیدند. و سربازان پلیس مرزی مشهد “رضا رضوانی” که در مرز سراوان به شهادت رسیدند روز شنبه برگزار شد.

گزارش کردن راچا نیوز به گزارش فارس؛ مراسم تشییع با سرود ملی جمهوری اسلامی و اقامه دعای زیات عاشورا و پرداختن به سرنوشت اهل بیت(ع) آغاز می شود و در طول مسیر پیکرهای گلگون فرزندان رشید شهر در خیابان های مشهد حرکت می کنند. آل البیت الرضا با شعارهای حیدر، حیدر و لبیک یا حسین.

سخنان همسر شهید دانیال رضازاده در مراسم تشییع شهید برای حفظ امنیت

حرکت غیور انقلابی با سه شهید مشهدی به سمت حرم مطهر رضوی.

معاندین مشهد پیکر این سه شهید جوان را از چهارراه مجد تا چهارراه میدان بار تشییع کردند. که به تازگی محل تعطیلی بازار توسط چند آشوبگر بود.

شرکت کنندگان با شعارهای «لبیک یا حسین»، «ایران پر از شهدای فتنه»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر منافق» خشم و انزجار خود را نسبت به همه دشمنان اسلام و نظام اسلامی اعلام کردند.

خیابان های شهر غرق در ستاره هاست.

مشهدی ها عصر امروز حضور بزرگ در بین شهدای جوانشان. بار دیگر پیام نفرت از ترفندها و توطئه های دشمن را ابلاغ کرد. و بر رویارویی قاطع با اغتشاشگران و آشوبگران متمرکز شد.

هیأت های مذهبی مشهد در دسته های عزاداری شهدا را به حرم مطهر علی بن موسی الرضا (ع) می برند. و جمعیت حاضر با نمایش نور از گوشی های شخصی خود حال و هوای خاصی را در مراسم ایجاد کردند.

پایان پیام/