شهر معافیت وظیفه ایمن سازی را برای صدها کارمند مدارس دولتی ارائه می دهد


به بیش از 500 کارمند مدارس دولتی به طور رسمی معافیت پزشکی یا مذهبی برای تعهدات واکسیناسیون شهر داده شده است. اما رهبران اتحادیه هشدار داده اند که بسیاری از کارکنان وزارت آموزش و پرورش در موقعیت های غیر آموزشی هنوز واکسینه نشده اند ، که می تواند باعث شود مدارس در هفته آینده کمتر کار کنند.

شهردار بیل دی بلاسیو سیاست های سختگیرانه ای را برای کارکنان DOE اعمال کرده است که باید تا پایان دوشنبه 27 سپتامبر مدرک حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را نشان دهند. به دنبال چالش های قانونی که توسط سازمان های نماینده کارگران DOE انجام شد ، شهر مجبور شد به دلایل پزشکی یا مذهبی معافیت بدهد. دی بلاسیو گفت معافیت های مذهبی نیز محدود به “دو مذهب تثبیت شده ، علوم مسیحی و شاهدان یهوه ، که سابقه این مخالفت مذهبی را دارند” است. شهردار هشدار داد که چنین معافیت هایی نادر است.

“آنچه که ما تا کنون شاهد آن هستیم تعداد بسیار اندکی از درخواست های معافیت پزشکی یا مذهبی است. فقط صدها مورد تأیید شده است ، “دی بلاسیو روز جمعه به WNYC برایان لرر گفت. باز هم ، بیش از 100000 معلم و کارمند وجود دارد ، و ما با هرکسی که نیاز به واکسیناسیون دارد تا این مهلت کار خواهیم کرد. ”

بسیاری از معافیت های تأیید شده ممکن است هنوز معاف شوند زیرا DOE گفته است که هنوز برنامه ها را بررسی می کند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE در بیانیه ای گفت: “روز جمعه” 81 درصد از کارکنان DOE حداقل یک دوز واکسن دریافت کردند. ” وی خاطرنشان کرد که 87 درصد از معلمان حداقل یک معیار دریافت کرده اند.

وی افزود: “اکثر کارگران واکسینه شده اند و تعداد آنها در روزهای آینده افزایش می یابد.” “ما هفته گذشته 7000 واکسیناسیون را در مراکز مدرسه در سطح شهر انجام دادیم ، هزاران معلم و کارمند جدید استخدام کردیم و تعداد زیادی کارمند واجد شرایط آماده داریم که در صورت نیاز آنها را پر کنند.”

بر اساس گزارش DOE ، حدود 11000 معلم جایگزین و تعداد نامشخصی از مربیان در دفاتر مرکزی DOE مشغول به کار هستند که ممکن است در مدارس نیز مستقر شوند. معلمان جایگزین و کارکنان دفتر مرکزی حداقل یک دوز واکسن خواهند داشت.

اوهانلون فوراً به س questionsالات مربوط به تعداد درخواست های معافیت دریافت شده توسط DOE یا راهنمایی هایی که این اداره برای تأیید برنامه ها استفاده می کند ، پاسخ نداد.

کارمندانی که واجد شرایط معافیت های بهداشتی و مذهبی هستند ممکن است به مشاغل خارج از کلاس روی آورند. معلمانی که واجد شرایط این معافیت ها نیستند اما همچنان از واکسیناسیون خودداری می کنند باید مرخصی بدون حقوق بگیرند و بیمه سلامت خود را حفظ کنند ، یا ممکن است استعفا دهند و رد صلاحیت شوند.

اتحادیه های معلمان و مدیران شهرها تا مهلت دوشنبه به عقب نشینی خود ادامه می دهند و می گویند اگر هزاران معلم و کارکنان واکسینه نشده مجبور به ماندن در خانه شوند ، کوتاه مدت هفته آینده بسیاری از مدارس را بدتر می کند.

مارک کنیزارو ، رئیس شورای سرپرستان مدرسه و جلسه شورای سرپرست روز جمعه گفت: “در حال حاضر ، مدیران و سرپرستان دائماً تماس می گیرند تا به ما اطلاع دهند که نگران عدم وجود نیروی کافی در صبح سه شنبه 28 سپتامبر هستند.” به “من از چندین مدرسه در همه جا بین 30 تا 100 نفر را شنیده ام که در حال حاضر در لیست ناسازگار هستند.”

Cannizzaro گفت ، یکی از بزرگترین نگرانی ها از دست دادن تعداد زیادی از پرسنل پشتیبانی از جمله کارکنان کافه تریا و عوامل امنیتی مدارس بود.

“معلمان و مدیران تنها کسانی نیستند که در مدارس مورد نیاز هستند. ما باید مراقبان خود ، پرستاران ، کارکنان آشپزخانه ، دستیاران مدرسه و البته عوامل ایمنی مدارس را داشته باشیم. “

اکثر مدارس ممکن است هفته آینده با یک نماینده ایمنی مدارس ملاقات کنند. وی گفت: “دیروز به مدیران گفته شد که عوامل ایمنی مدارس جایگزین می شوند و مدارس ممکن است برای هر مدرسه یک نماینده ایمنی داشته باشند.”

گرگوری فلوید ، رئیس 237 انجمن محلی ، که شامل نمایندگان ایمنی مدارس و مدیران خدمات غذایی ناظر بر کارکنان کافه تریا است ، تخمین می زند که نیمی از اعضای انجمن هنوز واکسینه نشده اند.

وی از خواهران و برادران خواست تا برای واکسیناسیون خود مراجعه کنند. فلوید به WNYC / Gothamist گفت: “همه باید فردی را انتخاب کنند.” آیا به دوستان واکسینه شده خود که در کنار شما کار می کنند می پیوندید؟ انها سالم هستند. به آنها نگاه. ”

دی بلاسیو ، که بارها استدلال کرده است که مدارس دولتی در شهر نیویورک به دلیل سقوط واکسن با خیال راحت باز خواهند شد ، گفت که کارکنان DOE هنوز زمان لازم برای واکسیناسیون را دارند. DOE می گوید هفته آینده هجوم مراکز ایمن سازی در مدارس برای دانش آموزان 12 سال به بالا وجود خواهد داشت.

“تمام روز وجود دارد ، فردا وجود دارد. دی بلاسیو در روز جمعه گفت ، یکشنبه کامل حتی برای دوشنبه برای واکسیناسیون وجود دارد. “معلمان و کارکنان بیشتری تصمیم دارند واکسن بزنند ، بخشی از راه حل باشند و به کار خود ادامه دهند.”

دیدگاهتان را بنویسید