شهر با دستور محدودیت موقت دیگری در زمینه مسئولیت های ایمن سازی مدارس روبرو است


یک دادگاه تجدیدنظر فدرال روز جمعه مجدداً سه روز قبل از مهلت مقرر برای همه کارکنان DOE برای اثبات ایمن سازی یا ترک شغل ، تعهدات ایمن سازی شهر را برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش به حالت تعلیق درآورد.

این دستور موقت آخرین مورد از مجموعه اختلافات حقوقی است که با اعلام شهردار بیل دی بلاسیو در ماه گذشته به کارکنان DOE مبنی بر سخت ترین سیاست واکسیناسیون COVID-19 شهر مطابقت داشت ، در تلاش برای 1800 مدرسه عمومی شهر برای حضوری باز است. یادگیری.

حکمی که شامگاه جمعه توسط قاضی جوزف بیانکو از دادگاه تجدیدنظر دوم صادر شد ، تا زمانی که هیات متشکل از سه قاضی در مورد تجدیدنظر حکم قبلی تصمیم گیری نکند ، در قوت خود باقی است.

این حکم که روز چهارشنبه توسط لورنس لاو قاضی دادگاه عالی ایالت نیویورک صادر شد ، حکم موقت قبلی موقت را لغو می کند. لاو گفت امیدوار است اوایل هفته آینده اعتبار گسترده تعهدات واکسیناسیون برای مربیان را رد کند.

صدراعظم میشا پورتر ، صبح شنبه در نامه ای به کارکنان DOE ، گفت که انتظار دارد رای نهایی به نفع آنها باشد.

“من اطمینان دارم که تعهدات ایمن سازی ما ادامه خواهد یافت. پورتر می گوید: دانش آموزان ما و جامعه مدرسه ارزش این را ندارند. وی گفت: “در حالی که این بدان معناست که واکسیناسیون فعلی یا تعهد آزمایش هفتگی تا هفته 27 سپتامبر ادامه خواهد داشت ، همه کارکنان مدرسه ، مدیران و جوامع باید آمادگی خود را برای احتمال اعمال تعهد واکسیناسیون تا پایان هفته ادامه دهند. ”

وی افزود: “کارکنانی که هنوز واکسن دریافت نکرده اند باید به این انتظار ادامه دهند که وظیفه تا پایان هفته بازگردانده شود.”

بر اساس گزارش Staten Island Development ، این دستور پس از آن صادر شد که گروهی از کارگران DOE اوایل ماه جاری برای دور زدن تعهد واکسیناسیون شکایت کردند.

روز جمعه ، اتحادیه معلمان و مدیران شهر نیویورک یک کنفرانس مطبوعاتی را برای مهلت مقرر برگزار کرد و گفت که این وظیفه می تواند هفته آینده منجر به بحران کارکنان شود زیرا هزاران معلم و کارگران واکسینه نشده ترک می کنند.

این شهر گفت که بیش از 82 of از کارکنان DOE حداقل یک دوز تا شنبه دریافت کرده اند ، از جمله 88 of معلمان و 95 of مدیران. اما سرپرست منطقه 237 که نماینده چندین مکان مدرسه بدون آموزش است از جمله نمایندگان ایمنی مدارس و مدیران خدمات غذایی تخمین می زند که نیمی از عضویت آنها در یک سازمان واکسینه نشده باعث پرسش در مورد کارکنان شده است.

دی بلاسیو گفت که استثنائات فقط به دلایل پزشکی و مذهبی وجود خواهد داشت ، DOE روز جمعه گفت و تقریبا 530 کارمند DOE معافیتی در انتظار بررسی برنامه ها داشته اند.

اگرچه د بلاسیو در اوایل هفته جاری گفت که معافیت های مذهبی محدود به “دو دین م establishedثر ، علوم مسیحی و شاهدان یهوه” است که در طول تاریخ با واکسیناسیون مخالف بوده اند ، اما شاهدان یهوه شنبه بیانیه ای صادر کردند و گفتند که شهردار “در مورد باور خود” اشتباه “اظهار کرده است. واکسن

“شاهدان یهوه با واکسیناسیون مخالف نیستند. ما واکسیناسیون را تصمیم شخصی هر مسیحی می دانیم. تا کنون 4،902 (99٪) از 4926 دفتر شاهدان یهوی در ایالت نیویورک کاملاً واکسینه شده اند. ” شاهدان یهوه که واکسیناسیون را انتخاب می کنند ، تصمیم خود را با “عشق به همسایه” و اعتقاد خود به مقدسات زندگی ، دو اصل اساسی مسیحیت ، هماهنگ می دانند. “

در همین حال ، پروتکل تجدید نظر شده DOE و پروتکل های قرنطینه در مدارس دولتی این شهر هنوز در روز دوشنبه در حال اجرا هستند و دانش آموزان واکسینه نشده بیشتری مورد آزمایش قرار می گیرند و سیاست های قرنطینه برای دانش آموزانی که در کلاس ها دچار بیماری کرونا نشده اند به روز می شود.

گزارش توسط جسیکا گولد

دیدگاهتان را بنویسید