شش دستور غذا که می توانید با ترکیب ادویه های فیت کوک درست کنید


سلام به همگی!

مخلوط چاشنی های فیت کوک این آخر هفته در حال پخش شدن است!

برای جشن گرفتن، من برخی از خوشمزه ترین و خلاقانه ترین دستور العمل های خود را که از ادویه ها و ادویه ها به عنوان ماده اولیه استفاده می کنند، گردآوری می کنم. بنابراین ورق بزنید، دستور العمل ها را بررسی کنید، و آن ادویه ها را بپزید!

آنها را ندارید؟ می توانید از فروشگاه آمازون The Fit Cook در وب سایت بازدید کنید ست هدیه خود را همین امروز سفارش دهیدیا، می توانید خلاق باشید و میکس های خود را در خانه بسازید 💪!

رول تخم مرغ پنیر سرخ شده در هوا

پخت و پز قرنطینه - رول تخم مرغ پنیر

این ممکن است بهترین دستور پخت فیوژن باشد که تا به حال با هم خورده اید، و من قول می دهم که تا آخرین لقمه همیشه آنها را دوست داشته باشید. گیاهخواران می توانند گوشت گاو را با پوره سبزیجات جایگزین کنند و از پنیر بادام هندی برای نگهداری این سبزی استفاده کنند. اینها را زیر «جادوگران انزوا» قرار دهید و فراموش نکنید: همه چیز در حد اعتدال!

دستور کامل: رول تخم مرغ پنیر سرخ شده در هوا.

ساخته شده با استفاده از ترکیب پایه Fit Cook EVERYDAY.

بهترین پیتزا مارگریتا با پوسته کلم

دستور پخت پوسته پیتزا گل کلم

پیتزای کراست گل کلم مدتی است که به عنوان یک جایگزین برای افرادی که رژیم غذایی دارند و از گلوتن یا نان بیزار هستند، وجود داشته است. با این حال، پیگیری آنها به تنهایی ممکن است دشوار باشد. به همین دلیل خودم را به چالش کشیدم تا بهترین پیتزای کراست گل کلم را درست کنم. میدونی چیه؟ معلوم شد که شگفت انگیز است. 🤤 خودتان آن را امتحان کنید، دیگر هرگز به گل کلم به همان شکل نگاه نخواهید کرد!

دستور کامل: بهترین پیتزا با کراست گل کلم مارگریتا.

ساخته شده با ترکیب گیاهی و سیر The Fit Cook LAND.

DATE NIGHT ماهی قزل آلا مدیترانه ای

ماهی قزل آلا مدیترانه ای در گوجه فرنگی - کانر سیلی

قبل از شیوع ویروس کرونا، من از مردم دعوت می‌کردم که به استودیوی آشپزی Fit Men بیایند و با من یک غذا بخورند. برای این کار، من با لیسانس کانر سیلی مشهور گرد هم آمدم تا غذای شب تاریخ ULTIMATE را درست کنیم. حتی اگر نتوانید در رستوران مورد علاقه خود رزرو کنید، هنوز هم می توانید از غذا استفاده کنید تا به آن شخص خاص نشان دهید که چقدر به او اهمیت می دهید!

دستور کامل: خرما لیلی ماهی قزل آلا مدیترانه ای.

ساخته شده با استفاده از مرکبات و ترکیب گیاهی The Fit Cook SEA.

کباب اسریراچا مرغ آسان

کباب مرغ سریراچا

هنگامی که برای اولین بار سفر سلامتی و تندرستی خود را شروع کردم، مرغ پروتئین مورد علاقه من بود. اما، همانطور که ممکن است به خاطر داشته باشید، من برای درست کردن آن بدون خشک کردن بلافاصله گوشت مشکل داشتم. این کباب ها روشی عالی برای پختن مرغ خوشمزه و آبدار روی گریل هستند تا بتوانید برای همیشه با #مرغ مبارزه خداحافظی کنید!

دستور کامل: کباب مرغ اسریراچا.

ساخته شده با ترکیب ادویه The Fit Cook SRIRACHA-ISH.

مرغ چنار پاپ کورن (سالاد خرد شده)

مرغ پاپ کورن چنار (سالاد ورقه شده)

این دستور غذای سریع غذای راحتی کلاسیک را روی سر خود می چرخاند تا ظاهری سالم به آن ببخشد. استفاده از تکه های چنار آسیاب شده به جای پانکو این دستور را بدون گلوتن و مغذی تر می کند. علاوه بر این، از آنجایی که تکه های چنار به خوبی طعم را جذب می کنند، به شما کمک می کند که از هر لقمه ای از این غذا لذت ببرید.

دستور کامل: مرغ پاپ کورن چنار.

ساخته شده با استفاده از ترکیب ویت کک سبز چیلی لیمو.

صدف های سرخ شده در هوا از شیر کره گیاهی

صدف گیاهی سرخ شده در هوا

پس از تگ کردن در یک سری ویدیو، تصمیم گرفتم این دستور غذا را امتحان کنم و ببینم آیا واقعاً به همان خوبی که به نظر می رسد است یا خیر. هشدار اسپویلر: هوم! هیچ کس در استودیو حتی نمی‌دانست که قارچ صدفی چیست قبل از اینکه من مقداری از آن را به محل کار بیاورم. اما آنها قطعا از من خوشحال بودند.

دستور کامل: صدف های گیاهی با دوغ.

ساخته شده با Fit Cook SOUTHERN CREOLE Cajun Blend.