شرایط روی نوار – دکتر وب سایت رسمی محمد صفریان


تحلیلگر ترکیب فیزیکی

تست بدنسازی یا تست بدنسازی برای تجزیه و تحلیل ترکیب بدن مانند درصد چربی ، آب ، ماهیچه ، استخوان ، نمک ، کاهش وزن و چاقی ، چاقی ، شاخص توده بدن (BMI) ، اندازه گیری جذب چربی بدن بسیار مناسب است. توربین بادی با تأثیر بر روی ضربه های الکتریکی ، با انسداد الکتریسیته در سلول های بدن عمل می کند. در رابطه با این مقاومت ، نسبت سلول های بدن تعیین و با مقادیر استاندارد تعریف شده توسط دستگاه مقایسه می شود. به این ترتیب می توانید تصویری کامل از بدن خود و جزئیاتی که نیاز به توجه دارند ، بدست آورید.

تحلیلگر خلاق: (تانیتا BC-418 تحلیلگر خلاق) BC-418

دستگاه اندازه گیری ترکیب بدن (تجزیه و تحلیل ترکیب بدن) ابزاری است که برای تجزیه و تحلیل کامل ترکیب بدن استفاده می شود. این دستگاه یک دستگاه ساده ، سریع و غیر تهاجمی است که ترکیب بدن را اندازه گیری می کند. دستگاه اندازه گیری ترکیب بدن Tanita 418-BC ، از طریق تکانه های الکتریکی ، درصد و میزان چربی (FM) ، تراکم (FFM) ، حجم ماهیچه و چربی به طور جداگانه بازوی چپ ، بازوی راست ، پای چپ ، پای راست و تنه ، محاسبه توده عضلانی بهینه میزان چربی و میزان متابولیسم پایه (BMR).

این دستگاه برق بسیار ضعیفی برای اندازه گیری خطای فیزیکی (مقاومت الکتریکی) ارسال می کند. بنابراین ، در اصل ، کاربران باید از این دستگاه ها با پای برهنه استفاده کنند. علاوه بر این ، از آنجا که تنوع با توجه به توزیع مایعات بدن متفاوت است ، رعایت نکات کلیدی قبل از آزمایش برای تأیید نتایج آزمایش های اندازه گیری ترکیب بدن بسیار مهم است. -Gul -darreysiga برای مشاهده هر یک از مقالات ممکن است منجر به انحراف نتایج آزمایش شود:

• برای جلوگیری از خطاهای احتمالی در مقادیر اندازه گیری شده ، نباید قبل از اندازه گیری فعالیت بدنی شدید انجام دهید و در صورت انجام حرکت ، باید به اندازه کافی استراحت کنید. زیرا ورزش شدید می تواند به طور موقت بر ترکیب بدن تأثیر بگذارد.
• برای به دست آوردن نتایج دقیق در زمان های مختلف اندازه گیری ، اندازه گیری ها باید در هر زمان (برای مثال قبل از رفتن به توالت و تست) در یک وضعیت باشند زیرا تغییرات آب بدن و دمای بدن می تواند تأثیر بسزایی در اندازه گیری داشته باشد.

بلافاصله بعد از حمام کردن یا سونا تلاش نکنید زیرا عرق ترکیب بدن را تغییر می دهد.

• زنان باید از غربالگری در دوران قاعدگی خودداری کنند زیرا مایع موجود در بدن آنها می تواند عوارض جانبی ایجاد کند.
همچنین از تمیز بودن پاهای خود اطمینان حاصل کنید زیرا خاک یا کثیفی می تواند مانعی برای حرکت نور باشد.
• قبل از غذا تجزیه و تحلیل ترکیب بدن را انجام دهید. تا 2 ساعت قبل از آزمایش نباید غذا بخورید زیرا مصرف بیش از حد غذا / مایع می تواند باعث گزارش نادرست دستگاه شود.
• هنگام استفاده از اندازه گیری های بدن از فرستنده مانند تلفن همراه استفاده نکنید زیرا ممکن است بر عملکرد دستگاه تأثیر بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید