شبکه ها هنوز در حال یافتن چگونگی “تحقق این امر” با Kyrie Irving هستند


فیلادلفیا-کایری ایروینگ نه تنها در بازی پیش از بازی با 76 بازی در باخت دوشنبه 115 بر 104 بازی نکرد ، بلکه با وجود این که این آخرین شانس او ​​برای بازی قبل از بازی افتتاحیه بود ، با تورها سفر نکرد. در 19 اکتبر در میلواکی به

استیو نش در مورد عزیمت ایروینگ به خانه برای تمرین گفت: “ما در تلاش هستیم تا این موضوع را مشخص کنیم.” “ما نمی دانیم فردا چه اتفاقی می افتد.” بنابراین من فکر می کنم این واقعاً … ما فقط سعی می کنیم زمان را بیابیم و دریابیم که معنای آن چیست.

“به نظر می رسد که اطلاعات جدیدی هر هفته در حال آمدن است و ما در فرایندی هستیم که در آن نه تنها سعی می کنیم در اطلاعات ، پارامترها ، بلکه در مورد آنچه در سریال اتفاق می افتد ، به نظر می رسد و ظاهر آن چگونه است. می توان انجام داد و آنچه ما می توانیم انجام دهیم. ” این کار و همه آن چیزها فقط همین است. “

از آنجا که ایروینگ از رعایت دستورات واکسن COVID-19 نیویورک امتناع کرده است ، نمی تواند در بارکلیز سنتر بازی کند ، بدین معنی که او فقط می تواند دو مورد از چهار حرکت قبل از فصل آنها را بازی کند.

اگر ایروینگ تنها به مسابقات خارج از نیویورک محدود شود ، می تواند بیش از نیمی از فصل را از دست بدهد. در حال حاضر ، نت ها به طور فعال در مورد کاهش نقش ستاره یا اجازه دادن به او به عنوان بازیکن نیمه وقت صحبت نمی کنند. اما هر بحثی شامل کوین دورانت ، جیمز هاردن ، مدیرعامل شان مارکس و احتمالاً مالک جو تسای می شود.

“ما محیط بسیار خوبی برای همکاری داریم.” من فکر می کنم همه ما این موضوع را در نظر گرفته و در مورد آن بحث خواهیم کرد و مطمئن می شویم که تصمیم مناسب گروه را می گیریم. ” “ما اکنون بسیار دور هستیم ، من فکر می کنم ما سعی می کنیم روز به روز کارها را انجام دهیم و تا آنجا که می توانیم در مورد ظاهر آن یاد بگیریم.” [like]به بی سابقه است که اگر اطلاعاتی در اختیار داریم ، به شما اطلاع دهیم. اما در حال حاضر چیزی برای تصمیم گیری وجود ندارد. “

کیری ایروینگ
کوری سیپکین

وقتی نت ها 26 چرخش مقابل سیکرز انجام دادند ، نامنظم به نظر می رسید. آنها 55.9 درصد از تیراندازی را در سه ربع مجاز کردند ، چهارم بعد از آن 100-73 قبل از انجام نیمکت روی نیمکت انجام شد.

نش گفت: “اما نه. ما ناراحت هستیم ،” بدیهی است که ما خوب بازی نکردیم. “و این اتفاق می افتد. بچه ها عالی بودند. [Monday]آهسته ، گام آهسته و عملکرد ضعیفی داشت. “


پل میلساپ ، که در ابتدا به دلیل پروتکل های ایمنی و بهداشتی (ردیابی تماس) شک داشت که روز دوشنبه بازی خواهد کرد ، اخراج شد و در 20 دقیقه بازی 6 امتیاز و 5 ریباند گرفت.

میلساپ گفت: “تا زمانی که به سنگر نروید ، متوجه نمی شوید که آنها چقدر بر شما تأثیر می گذارند.” در نیمه اول احساس خیلی بدی داشتم. ” و نیمه دیگر شروع به گرم شدن کرد و دوباره آرام شد. “

DeAndre ‘Bembry (دندانپزشکی) ، Devontae Cacok (درد کشاله ران) ، Nic Claxton (بیماری) و LaMarcus Aldridge (بقیه) بیرون بودند.


بروکلین با جردن بودن و براندون راچال قرارداد امضا کرده است ، اما انتظار می رود هر دو تسلیم شوند و در لیگ G لانگ آیلند به پایان برسند.


فیلادلفیا ست کاری (استراحت) ، توبیاس هریس (زانو) ، تایرس مکسی (اددکتور) ، شیک میلتون (مچ پا) ، گرانت ریلر (زانو) ، ماتیس تیبول (شانه) و بن سیمونز نشستند ، اما دیگری در عرصه ظاهر شد و آزمون فارغ التحصیلی برای COVID-19 ، روابط تجاری بین آن و 76 در حال ذوب شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید