سینه های مرد – از شر سینه های مرد خلاص شوید

آیا شما چیزی به نام “سینه مرد” دارید؟ آیا می خواهید بدانید چرا و چگونه این اتفاق می افتد و برای از بین بردن سینه های مرد چه کاری می توانید انجام دهید؟ این مقاله ممکن است به شما کمک کند تصمیم بگیرید که در مورد آن چه کاری انجام دهید.

سینه‌های مردانه (سینه‌های مرد) نمونه‌ای از سینه‌های زن هستند. اینطور نیست که سینه های مرد اینقدر متفاوت باشد… فقط مردها در طول تاریخ قوانین اجتماعی جامعه را وضع کرده اند و تصمیم گرفته اند یکی شرم آورتر است و یکی نه! بنابراین، متأسفانه بسیاری از مردان رنج می‌برند، زیرا احساس می‌کنند با آن‌ها سازگاری ندارند و با توجه به وسواس جامعه در مورد برچسب زدن درست به همه، این موضوع به یک مشکل تبدیل می‌شود.

بزرگ شدن سینه های مردانه، به ویژه در میان پسران نوجوان، بسیار رایج است: 65 درصد از پسران 14 ساله این سینه ها را دارند. این به این دلیل است که در دوران نوجوانی به دلیل تغییرات هورمونی که در آن زمان رخ می دهد، سینه ها رشد می کنند. سینه های مردانه بیش از حد برجسته نسبتاً شایع است و تخمین ها نشان داده است که باورنکردنی 40 درصد از مردان بالغ از این وضعیت رنج می برند بنابراین آنها تنها نیستند. اصطلاح پزشکی که برای این مورد استفاده می شود این است: ژنیکوماستی یک بیماری خوش خیم سینه مردانه است که در آن مرد یک یا دو سینه برجسته دارد. این وضعیت خطر ابتلا به سرطان سینه مردانه را در مردان افزایش نمی دهد. گاهی اوقات کمبودی در عضله سینه ای وجود دارد و در نتیجه قفسه سینه ای چاق و شل می شود.

جراحی کوچک کردن سینه مردان می‌تواند با بازگرداندن ظاهر مردانه‌تر و طبیعی‌تر به سینه‌ها، حس اعتماد به نفس جدیدی به مردان بدهد. اگر سینه‌ها چرب هستند، می‌توان تنها با لیپوساکشن از شر غده سینه خلاص شد. اما ممکن است بخواهید یک درمان طبیعی را در نظر بگیرید، به عنوان مثال برخی از مکمل های 100٪ طبیعی که می توانند بافت چربی سینه را کاهش دهند، در نتیجه سینه های مردانه را کاهش داده و آنها را صاف تر و سفت تر نشان می دهند. من شنیدم که گیاه حشره ممکن است به کوچک کردن سینه مردان کمک کند، اما هیچ مدرکی ندیدم که نشان دهد برای درمان بزرگ شدن سینه مردان مفید است. اگر از استروئیدها یا داروهای دیگری استفاده می کنید که باعث بزرگ شدن سینه مردان می شوند، ترک آنها ممکن است مشکل شما را حل کند.

قبل از در نظر گرفتن جراحی یا سایر درمان‌های شدید مانند جراحی، قرص‌های جادویی ساده، به اصطلاح درمان هورمونی، ممکن است بخواهید به گزینه‌های جایگزین مانند درمان طبیعی‌تری برای سینه‌های مردانه نگاه کنید و همچنین به یک برنامه ورزشی نگاه کنید که می‌تواند به شما کمک کند.