سیج استیل واکسن COVID ESPN را “بیمار” می نامد


Sage Steele ، شخصیت هوایی ESPN نگرانی هایی را در مورد تعهدات ایمن سازی والت دیزنی ، از جمله کارکنان شبکه ورزشی ، مطرح کرده است.

در هنگام ظاهر شدن “بریده نشده با جی کاتلر” ، استیل توضیح داد که در آن روز علیه COVID-19 واکسینه شده بود اما “نمی خواست این کار را انجام دهد.”

استیل به کاتلر ، مدافع 12 ساله NFL که بیشتر دوران بازیگری خود را با خرس ها گذرانده است ، می گوید: “من در یک شرکت اختصاصی کار می کنم و تا 30 سپتامبر فرصت داشتم که این کار را تمام کنم یا بروم.”

استیل گفت: “من به تصمیم همه احترام می گذارم ، واقعاً این کار را می کنم ، اما دستور دادن دردناک است و من را از جهات مختلف می ترساند.” “برای من تنها تعجب نمی کنم که به این سطح رسیده است ، به ویژه دیزنی. منظور من یک شرکت بین المللی مانند آن است.”

روز سه شنبه ، استیل توییت کرد اظهارنامه واکسیناسیون را برگردانید جاناتان جاناتان ارشد اورلاندو مجیک نوشته است که می نویسد: “دروغ گفتن تنها به دیگران اجازه می دهد تا به مردم حمله کنند و به ایده ها و قلب واقعی شوهر دیگر خود فکر نکنند. هیچ کس کمک نمی کند! روزنامه نگاری واقعی در حال مرگ است! من معتقدم این حق خدادادی شماست که تصمیم بگیرید واکسن برای شما مناسب است یا خیر! مودو! ”

اسحاق ، که تایید شده که مبتلا به کووید -19 است، به شدت از عدم تمایل خود به مصرف واکسن صحبت کرد ، که ثابت شده است در پیشگیری از بیماری های شدید ناشی از ویروس مثر است.

جاناتان ایساک
AP

او این هفته پس از مقاله رولینگ استون ، که در 25 سپتامبر منتشر شد ، و در توصیف او به عنوان “فخر واکسینه نشده” خبرساز شد.

در روز مطبوعات اورلاندو دوشنبه ، ایساک گفت این مقاله او را به شدت “تکذیب کرد”به

اظهارات استیل نیز تنها چند هفته پس از خروج دوست پسرش ، آلیسون ویلیامز – گزارشگر کهنه کار فوتبال کالج ESPN – به دلیل وظایف واکسیناسیون ، انجام شد.

در یک پست توییتر ویلیامز در اوایل ماه جاری میلادی توضیح داد که او نقش خود را ترک کرده است زیرا او و شوهرش در تلاش برای بچه دار شدن فرزند دوم بودند. ویلیامز گفت که این تصمیم از طریق “تنظیم خانواده توسط پزشک ما و همچنین متخصص باروری” گرفته شده است.

به گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، هیچ مدرکی مبنی بر اینکه واکسن COVID-19 باعث مشکلات باروری می شود ، وجود ندارد.دیدگاهتان را بنویسید